به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد و نیروی انتظامی

امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد و نیروی انتظامی

جامعه | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۲۳:۲۵ | نسخه چاپي

کیته امداد استان تهران و نیروی انتظامی تهران بزرگ به منظور کاهش آسیبهای اجتماعی و ارائه خدمات مشاوره به جامعه هدف تفاهم نامه امضا کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای ارائه خدمات حمایتی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی به نیازمندان و محرومان جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی به منظور افزایش احساس امنیت، خوداتکایی، تقویت و رشد ایمان با حفظ کرامت انسانی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل این تفاهم نامه بین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به نمایندگی سردار حسین ساجدی نیا و کمیته امداد استان تهران به نمایندگی محسن ولیئی منعقد شد.
اهداف این تفاهم نامه  تعالی فی مابین دو سازمان جهت خدمت رسانی مفیدتر به اقشار آسیب پذیر و پیشگیری از بروز و گسترش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه از جمله اهداف اصلی و ارائه خدمات مشاوره ای ، آموزشی و حمایتی به خانواده های تحت حمایت، تعاملات درخصوص استفاده از نوآوری های نوین دو مجموعه، ارتقاء بهداشت روانی و رفع آسیب های اجتماعی و روانی افراد نیازمند، به روز رسانی معلومات و آگاهی مددجویان با استفاده از آموزش های کاربردی، تخصصی و همگانی از جمله اهداف فرعی این تفاهم نامه است.
همچنین براساس این تفاهم نامه طرفین به اجرای برنامه های آموزشی مشترک به منظور کاهش آسیب اجتماعی در جامعه و بهره مندی طرفین از محصولات و بسته فرهنگی و آموزشی متعهد شدند.
برگزاری کلاس و کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف از جمله پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مباحث بهداشت روان جهت افزایش سطح آگاهی خانواده های تحت حمایت ، ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به خانواده های تحت حمایت در زمینه های خانوادگی، بالینی، حقوقی، انتظامی، تربیتی، تحصیلی و ازدواج از سوی مراکز مشاوره فاتب، تهیه، تولید،تدوین،نشر محصولات علمی،متون و لوح های آموزشی در خصوص نیازهای کارشناسان و خانواده های تحت حمایت ،  همکاری با امداد در زمینه انجام طرح های اکرام ایتام ، محسنین وطرح برکت،  مشارکت در زمینه اجری طرح مفتاح الجنه، همکاری پلیس راهور با امداد در انجام امنیت و برگزاری برنامه ها و مناسبت های ملی همچون جشن رمضان، عاطفه ها و نیکوکاری ، ارائه آمار و گزارش نوع سرقت صندوق های صدقات و دستگیری سارقین و معرفی به امداد بمنظور پیگیری کیفری و حقوقی آن ها و اجرای طرح های انتظامی موثر درخصوص نقاط آسیب پذیر مرتبط با صندوق های صدقات و مکان یابی محل های مناسب نصب صندوق های صدقات و ...از اقداماتی است که طی 3 سال مدت تفاهم نامه اجرایی خواهد شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟