ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد و نیروی انتظامی

امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد و نیروی انتظامی

جامعه | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۲۳:۲۵ | نسخه چاپي

کیته امداد استان تهران و نیروی انتظامی تهران بزرگ به منظور کاهش آسیبهای اجتماعی و ارائه خدمات مشاوره به جامعه هدف تفاهم نامه امضا کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای ارائه خدمات حمایتی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی به نیازمندان و محرومان جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی به منظور افزایش احساس امنیت، خوداتکایی، تقویت و رشد ایمان با حفظ کرامت انسانی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل این تفاهم نامه بین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به نمایندگی سردار حسین ساجدی نیا و کمیته امداد استان تهران به نمایندگی محسن ولیئی منعقد شد.
اهداف این تفاهم نامه  تعالی فی مابین دو سازمان جهت خدمت رسانی مفیدتر به اقشار آسیب پذیر و پیشگیری از بروز و گسترش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه از جمله اهداف اصلی و ارائه خدمات مشاوره ای ، آموزشی و حمایتی به خانواده های تحت حمایت، تعاملات درخصوص استفاده از نوآوری های نوین دو مجموعه، ارتقاء بهداشت روانی و رفع آسیب های اجتماعی و روانی افراد نیازمند، به روز رسانی معلومات و آگاهی مددجویان با استفاده از آموزش های کاربردی، تخصصی و همگانی از جمله اهداف فرعی این تفاهم نامه است.
همچنین براساس این تفاهم نامه طرفین به اجرای برنامه های آموزشی مشترک به منظور کاهش آسیب اجتماعی در جامعه و بهره مندی طرفین از محصولات و بسته فرهنگی و آموزشی متعهد شدند.
برگزاری کلاس و کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف از جمله پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مباحث بهداشت روان جهت افزایش سطح آگاهی خانواده های تحت حمایت ، ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به خانواده های تحت حمایت در زمینه های خانوادگی، بالینی، حقوقی، انتظامی، تربیتی، تحصیلی و ازدواج از سوی مراکز مشاوره فاتب، تهیه، تولید،تدوین،نشر محصولات علمی،متون و لوح های آموزشی در خصوص نیازهای کارشناسان و خانواده های تحت حمایت ،  همکاری با امداد در زمینه انجام طرح های اکرام ایتام ، محسنین وطرح برکت،  مشارکت در زمینه اجری طرح مفتاح الجنه، همکاری پلیس راهور با امداد در انجام امنیت و برگزاری برنامه ها و مناسبت های ملی همچون جشن رمضان، عاطفه ها و نیکوکاری ، ارائه آمار و گزارش نوع سرقت صندوق های صدقات و دستگیری سارقین و معرفی به امداد بمنظور پیگیری کیفری و حقوقی آن ها و اجرای طرح های انتظامی موثر درخصوص نقاط آسیب پذیر مرتبط با صندوق های صدقات و مکان یابی محل های مناسب نصب صندوق های صدقات و ...از اقداماتی است که طی 3 سال مدت تفاهم نامه اجرایی خواهد شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟