قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


یک پیشمرگ زن، 3 داعشی را اسیر کرد!+عکس

در این تصویر پیشمرگ زن، سه عنصر تروریست داعشی را به اسارت گرفته و علاوه بر این خودرویشان را نیز مصادره کرده است.


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


پهلوان‌زاده: امیدوارم میزبان خوبی برای مسابقات زنان جهان باشیم

پهلوان‌زاده: امیدوارم میزبان خوبی برای مسابقات زنان جهان باشیم

ورزش | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۲۳:۲۵ | نسخه چاپي

رئیس فدراسیون شطرنج با اشاره به اقدامات انجام شده برای برگزاری مسابقات قهرمانی زنان جهان، گفت: امیدوارم روسیاه از میزبانی خارج نشویم.
به گزارش خبرگزاری مهر مهرداد پهلوان زاده در آغاز نشست خبری فدراسیون شطرنج که امروز سه شنبه در محل این فدراسیون برگزار شد، با بیان اینکه نماینده فدراسیون جهانی برای بازدید از امکانات ایران به کشورمان سفر کرده است، گفت:  روز گذشته در حضور «جفری بورگ» نشستی با معاون وزارت ورزش داشتیم و قرارداد میزبانی مسابقات زنان جهان را امضا کردیم. وی از روند میزبانی های ایران و شرایط مهیا شده رضایت کامل دارد و حمایت فدراسیون جهانی را به صورت رسمی اعلام کرده است.
پهلوان زاده  با اشاره به اعتراضات اخیری که از سوی برخی از شطرنجبازان جهان به خاطر زنان محجبه در ایران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی در ایران مطرح شده، اظهار داشت: متاسفانه شاهد حضور افرادی هستیم که اصلا ورزشی نیستند اما خیلی راحت در مورد ورزش اظهار نظر می کنند؛ آنها نمی دانند برگزاری یک رویداد ورزشی و ساختن یک قهرمان چقدر سخت است. فقط سعی می کنند به خاطر رسیدن به اهداف خود به ورزش لطمه بزنند. این صحبت ها در حالی مطرح شده که در خبرها خواندم یکی از افرادی که خود در سطح اول جهان کار می کند تاکید کرده حجاب باعث پیشرفت هم می شود. با این اوصاف نمی دانم برخی شطرنجبازان به چه دلیل این گونه صحبتها را مطرح می کنند.
رئیس فراسیون شطرنج  در پاسخ به پرسش خبرگزاری مهر مبنی بر اینکه صحبت های انتقادی برخی شطرنجبازان جهان قطعا حساسیت ها را نسبت به میزبانی ایران بیشتر خواهد کرد؛ در این رابطه و برای میزبانی بهتر در مسابقات جهانی زنان جهان چه اقداماتی انجام شده است؟ گفت: در حال مذاکره با حامیان مالی هستیم؛ این مسابقات بسیار پر سر و صدا آغاز شد. ۴ ماه به مسابقات باقی مانده اما خبرگزاری ای نیست که تا امروز به این رقابت ها نپرداخته باشد. بنابراین هر کاری انجام دهیم معرف ایران است و به همین دلیل سعی می کنیم بهترین شرایط را مهیا کنیم.
وی در این رابطه ادامه داد: یک ماه و نیم دیگر مسابقات جهانی مردان با بودجه ۵ میلیون دلاری در نیویورک برگزار می شود اما  تبلیغات مسابقات ایران خیلی بیشتر از این رقابت ها بوده است.
پهلوان زاده تاکید کرد: سعی می کنیم بهترین امکانات را برای این میزبانی مهیا کنیم. تا امروز با بهترین هتل ایران برای اقامت و برگزاری مسابقات قرارداد امضا کرده ایم. اطمینان دارم می توانیم میزبان خوبی باشیم؛ بخصوص اینکه ایران را یکی از امن ترین کشورهای جهانی می دانم. این موضوع را با تجربه ای که از ۱۵۰ کشور جهان دارم می گویم.
وی در پایان تاکید کرد: در میزبانی های قبلی که داشتیم روسفید بودیم. امیدوارم برای مسابقات زنان جهان هم روسیاه نشویم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: