ساخت رباتی برای پمپاژ خون به قلب

به تازگی رباتی ساخته شده که با موفقیت برای پمپاژ خون به داخل قلب یک خوک به کار گرفته شده است. انتظار می رود این اختراع راه را برای نجات جان بیماران ...


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


روایت کارگران و کارفرمایان پلاسکو: خانه خراب شدیم/ هر مغازه پلاسکو 2 تا 3 کارگر داشت

کارفرمای ما هم خودش ورشکسته شده. از او هم نمی‌توانیم توقعی داشته باشیم، خیلی از کارفرماها خودشان آمده‌اند برای بیمه بیکاری.


نیروهای عراقی منطقه الطرابشه در الرمادی را آزاد کردند

نیروهای عراقی منطقه الطرابشه در الرمادی را آزاد کردند

جهان | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۲۲:۸ | نسخه چاپي

نیروهای عراقی در ادامه دستاوردهای خود در مبارزه با تروریست ها منطقه الطرابشه واقع در استان الانبار را از کنترل تروریست ها خارج کردند و بر آن مسلط شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، نیروهای عراقی در ادامه مبارزات خود با تروریست های داعش موفق شدند یک منطقه دیگر را از لوث تکفیری ها پاکسازی کنند.
بر اساس این گزارش نیروهای امنیتی عراق منطقه الطرابشه را در شمال الرمادی واقع در استان الانبار از کنترل تروریست های داعش خارج کردند و پرچم عراق را در این شهر به اهتزاز درآوردند.
نیروهای عراقی پیش از این نیز منطقه ابوعساف واقع در استان الانبار از تروریست ها پاکسازی کرده و بر آن مسلط شده بودند.
گفتنی است نیروهای امنیتی عراق از هفته های پیش تاکنون عملیات آزادسازی نقاطی در الرمادی واقع در استان الانبار را کلید زده اند و در صدد پاکسازی کامل این استان هستند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟