بچه ناخلفی که بازیگر شد؛ وقتی کیانیان به رضایی لهجه مشهدی یاد داد

حبیب رضایی با حضور در برنامه «35» از خاطرات دوران کودکی خود گفت و درباره بازیگری و بازیگردانی در سینمای ایران توضیح داد.


برف روبی زمین در لیگ برتر

در حاشیه دیدار تیمهای ماشین سازی و ذوب آهن در تبریز که با برتری 2-1 اصفهانی ها پایان یافت.


گزارش نهایی کمیسیون سوانح درباره علت حادثه سمنان

کمیسیون سوانح راه آهن با انتشار گزارش نهایی خود، خطای کارکنان، نقص فنی و صعب العبور بودن منطقه را بعنوان عوامل اصلی برخورد دو قطار در سمنان اعلام کرد.


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


پیشروی نیروهای عراقی در شرق موصل

نیروهای مبارزه با تروریسم عراق به پیشروی در دو محله المصارف و المیثاق در شرق موصل ادامه دادند.


نشست اتحادیه عرب درباره سوریه

نشست اتحادیه عرب درباره سوریه

جهان | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۲۳:۴ | نسخه چاپي

اتحادیه عرب در نشستی به بررسی اوضاع حلب پرداخت و خواستار توقف درگیری ها در سوریه شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، اتحادیه عرب خواستار  توقف درگیری ها در سوریه و تسهیل کمک های بشردوستانه و ایفای نقش شورای امنیت برای تثبیت آتش بس شد.
در بیانیه پایانی این نشست درباره حلب بر ضرورت یکپارچگی اراضی سوریه و حفظ استقلال آن تاکید شد. اتحادیه عرب خواستار گشودن راههایی برای ارسال کمکها به سوریه بدون شروط از سوی هر طرفی شد.
اتحادیه عرب، اصرار بر گزینه نظامی را عامل نابودی سوریه دانست.
بر اساس این گزارش «احمد ابوالغیط» دبیرکل اتحادیه عرب اعلام کرد: باید درگیری ها متوقف شود و کمک های بشردوستانه به حلب وارد شود.
وی در ادامه گفت: اتحادیه عرب باید در حل بحران سوریه نقش ایفا کند. گروه حامی سوریه نیز باید در حلب به آتش بس دست یابند. طرف های منطقه ای و بین المللی باید برای ازسرگیری مذاکرات در سوریه به صورت یکسان تلاش کنند.
در این جلسه «احمد القطان» نماینده سعودی ها در اتحادیه عرب نیز بدون توجه به نقش رژیم سعودی در کشتار مردم سوریه در اظهاراتی مدعی شد: سکوت بین المللی و اعراب، نظام بشار اسد را به ادامه اینگونه اقدامات ترغیب می کند.
«نذیر العرباوی» نماینده الجزائر در اتحادیه عرب نیز ادعا کرد: تمرکز بر شهر حلب بدین معنا نیست که وضعیت دیگر شهرهای سوریه نگران کننده نیست.
همچنین «جلال عبدالحمید» نماینده مصر در اتحادیه عرب در سخنانی گفت: برای نجات مردم سوریه تلاش می کنیم. ما در کنار مردم سوریه هستیم.
سازمان همکاری اسلامی نیز روز یکشنبه آتی در شهر جده واقع در عربستان برای بررسی اوضاع شهر حلب سوریه تشکیل جلسه می دهد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: