با این گجت پوشیدنی به آرامش ذهنی برسید

این دستگاه روی شقیقه های انسان نصب می شود و به گفته سازندگان باپالس هایی که به مغز وسیستم عصبی ارسال می کند حس آرامش بخشی را برای کاربر ایجاد می کند.


چگونه لباس بپوشیم که کوتاه قد به نظر نرسیم؟

داشتن قد بلند یکی از اصول اولیه شیک پوشی است. شما هم اگر می خواهید قد بلند و زیبایی داشته باشید بهتر است در لباس پوشیدن تان از این اشتباهات دوری ...


پرداخت 364 هزار تومان یارانه بیش از پیش بینی قانون

غول«یارانه» هر ماه قربانی می گیرد

دولت قبل سنگ بنا را اشتباه گذاشت

شصت و هشتمین مرحله از یارانه نقدی در حالی به شهروندان ایرانی پرداخت می شود که طبق قانون مقرر بود پرونده یارانه های نقدی پس از گذشت 5 سال بسته ...


ثبت‌نام اینترنتی ۱۰.۲ میلیون خانوار در سرشماری

قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن از اتمام مهلت ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تا ۳۰ مهرماه خبرداد و گفت: تا صبح امروز، ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار خانوار ایرانی در این سرشماری شرکت کردند.


«هیلاری» فاتح رزمگاه انتخاباتی «لاس وگاس» بود

اغلب رسانه های آمریکایی حتی آنهایی که بر طبل حمایت از جمهوریخواهان می کوبند، نامزد دموکرات را فاتح آخرین مناظره رقابت ریاست جمهوری ۲۰۱۶ می دانند.


هیچ خبرنگاری به واسطه شکایت اعضای شورای شهر زندانی نشده است

هیچ خبرنگاری به واسطه شکایت اعضای شورای شهر زندانی نشده است

جامعه | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۴۷ | نسخه چاپي

محسن پیرهادی گفت: هیچ خبرنگاری به واسطه شکایت اعضای شورای اسلامی شهر زندانی نشده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری در صحن شورای شهر گفت: برخی از اعضا امروز نکاتی را درباره شکایت از رسانه ها مطرح کردند باید تاکید کنم من نسبت به بی اخلاقی های اخیر شکایت کردم و شکایتم را پیگیری خواهم کرد.
پیرهادی افزود: اما هیچ خبرنگاری به واسطه شکایت اعضای شورای شهر زندانی نشده است.
وی ادامه داد: نکته مهم این است که یک اتهامی را به گروهی در جامعه می بندند در این صورت فرد باید چه کند. اگر مقابل به مثل کند که اخلاقی نیست؛ راهکار دوم  مراجع به دستگاه قضا است.
پیرهادی اضافه کرد: امروز بحث حیثیت افراد در فضای مجازی مطرح است. حیثیت افراد یعنی وقتی فردی را متهم می کنید و کسی این خبر را در رسانه می خواند ممکن است برای تکذیبیه آن یا رصد شکایت، دیگر به سایت مراجعه نکند؛ این یعنی اجحاف.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۲۰ درصد افراد تنها یک بار به یک مجموعه خبری مراجعه می کنند.
وی تصریح کرد: اگر حیثیتی از خانواده  شورا می رود نگران می شوم که جریانی دنبال این است که این موضوع رویه شود بعد آنقدر غوغاسالاری می کنند تا کسی شکایت نکند.
پیرهادی ادامه داد: شکایت حداقل حق یک فرد است. ما چیز زیادی نخواستیم فقط اعاده حیثیت خواستیم. آزادی برای انسان و رسانه در چارچوب قاعده است.
وی در خاتمه گفت: ما برای زندانی کردن شکایت نکردیم فقط با ارائه مدارک خواستیم موضوعات بررسی شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: