مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


قابل توجه خریداران؛

مقایسه گوشی های HTC 10 و آیفون 7


آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف شده اند به شما کمک می کنند بتوانید فضایی مطابق با نیازهای خود و در حقیقت ...خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


۴۰ درصد مجرمین دوباره به زندان باز می‌گردند

۴۰ درصد مجرمین دوباره به زندان باز می‌گردند

جامعه | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۵:۱۵ | نسخه چاپي

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: ۴۰ درصد مجرمین بازگشت مجدد به زندان دارند و در حالت خوش بینانه ۵۰ درصد مجرمین آموزش پذیر هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر الفت در  آیین افتتاحیه طرح «نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان» که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش در حال برگزاری است، افزود: در حوزه تغییر فرهنگ هرچه تلاش و سرمایه گذاری می کنیم به نتایح مطلوب نمی رسیم، زیرا افراد به سنی رسیده اند که شخصیت آنان شکل گرفته و منصرف کردن آنان از راه هایی که شناسایی کرده اند و وارد کردن آنان به کار جدید بسیار سخت است.
وی گفت: فعالیت اصلاح و تربیت با مشارکت معاون پیشگیری و سایر دستگاه های اجرایی صورت می گیرد اگرچه نتایجی دارد اما مانع نشد تا جلوی بازگشت مجرمین از جرم را بگیرد.
الفت افزود: ۴۰ درصد مجرمین بازگشت مجدد به زندان دارند و در حالت خوش بینانه ۵۰ درصد مجرمین آموزش پذیر هستند و ۵۰ درصد آموزش ها را نمی پذیرند.
وی ادامه داد: آموزش، ضرورت زندگی آنان را حل نکرده و بعد از خروج از زندان به سمت ارتکاب جرم رفته اند.
الفت گفت: باید پیشگیری و اصلاح را از سن کودکی آغاز کنیم.
وی تاکید کرد: برای رسیدن به توسعه، آرامش و الگو شدن در منطقه و دنیا باید با کودکان در ارتباط باشیم.
الفت با بیان اینکه نیازمند شناسایی به هنگام هستیم، گفت: به موقع نبودن فعالیت ها بزرگترین مشکلی است که در عمل با آن مواجه هستیم.
وی تاکید کرد: نیازمند تولید بسته های یکپارچه خدماتی دانش آموزان هستیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟