بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


تهدید قلعه‌نویی به بازداشت و فرار برانکو؛ سر چند نفر را شکستند!

دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس درشرایطی به پایان رسید که پس از این بازی ورزشگاه اختصاصی تراکتور پر بود از درگیری‌های ...


احتمال حضور تیم «ب» به جای تیم ملی در مسابقات بسکتبال غرب آسیا

احتمال حضور تیم «ب» به جای تیم ملی در مسابقات بسکتبال غرب آسیا

ورزش | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۵:۱۵ | نسخه چاپي

بنابراعلام دبیر فدراسیون بسکتبال و با توجه به شرایط مسابقات غرب آسیا احتمال دارد از تیم «ب» به جای تیم ملی در این مسابقات استفاده شود.
علی توفیق در گفتگو با خبرگزاری مهر، با یادآوری اینکه مسابقات قهرمانی غرب آسیا اولین رویداد پیش روی فدراسیون بسکتبال است، در مورد اینکه «آیا تیم ملی در این رقابت ها شرکت داده خواهد شد یا احتمال دارد ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه در قالب تیم ب در این مسابقات شرکت کنند؟»، توضیحاتی داد. 
وی در این زمینه گفت: صحبت هایی شده مبنی بر اینکه از تیم «ب» در مسابقات غرب آسیا استفاده شود، یعنی بیشتر به بازیکنان جوانتر فرصت حضور در این میدان داده شود. هنوز در این زمینه به جمع بندی نهایی نرسیده ایم اما احتمال اینکه ترکیب اصلی تیم ملی در این رقابت ها شرکت نداشته باشد، زیاد است. 
دبیر فدراسیون بسکتبال در مورد اینکه با توجه به میزبانی ایران برای رقابت های غرب آسیا بهتر نیست از ترکیب اصلی استفاده شود و اصلا برنامه های آماده سازی از چه زمان آغاز می شود؟تصریح کرد: تیم ملی کار اصلی خود را در مسابقات فیبا آسیا چلنج انجام داد. می گفتند این رقابت ها سطح بالایی ندارد اما همه دیدند که تیم ها با چه قدرت و شرایطی در مسابقات تهران حاضر شدند. تیم ملی ایران در این رقابت ها با اقتدار قهرمان شد. در واقع ملی پوشان زحمت اصلی و تعیین کننده خود را خیلی زودتر کشیدند و حالا کار راحت تری برای ادامه مسابقات در پیش دارند. 
توفیق با یادآوری اینکه مسابقات فیبا آسیا چلنج در راستای رقابت های گزینشی جهانی ۲۰۱۹  برگزار شد و مسابقات غرب آسیا نیز در همین زمینه است، ادامه داد: پیش از این غرب آسیا دو سهمیه داشت اما با توجه به نتایج فیبا آسیا چلنج تعداد آن به ۵ سهمیه افزایش یافته است. با این نتیجه و به خصوص عملکردی که ملی پوشان داشتند، بسکتبال ایران تا حد زیادی در حاشیه امنیت قرار گرفت اما با این حال رقابت های آتی مانند غرب آسیا را هم با جدیت پیگیری خواهیم کرد. 
وی تاکید کرد: اینکه احتمالا از تیم دوم به جای تیم ملی در مسابقات غرب آسیا استفاده شود، در قالب یک طرح اولیه مطرح شده و هنوز تایید نهایی نشده است. آنچه مسلم است این است که به عنوان میزبان بهترین ترکیب ممکن را در مسابقات شرکت خواهیم داد؛ چه در قالب تیم ملی و چه در قالب تیم دوم. خوشبختانه خیلی از بازیکنان جوان هم در همین رقابت های فیبا آسیا چلنج ثابت کردند که در چه موقعیت خوبی قرار دارند. 
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات بسکتبال غرب آسیا ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟