کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا ...


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند صندوق بودند تسهیلات کلان پرداخت می‌شد و در یک مورد ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به یک سهامدار اعطا شده است.


کمک تدارکاتی ارمنستان برای مردم سوریه+عکس

جهان | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۰:۲۴ | نسخه چاپي

در ادامه کمک های امدادی کشورهای حامی دولت و مردم سوریه ساعتی پیش هواپیمای باری کشور ارمنستان در فرودگاه بین المللی شهر دمشق بر زمین نشست و محموله خود را تحویل نماینده دولت این کشور داد.
گروه جهان مشرق- در ادامه کمک های امدادی کشورهای حامی دولت و مردم سوریه ساعتی پیش هواپیمای باری کشور ارمنستان در فرودگاه بین المللی شهر دمشق بر زمین نشست و محموله خود را تحویل نماینده دولت این کشور داد.
بنابر این گزارش، محموله فوق شامل ده ها تن مواد غذایی و دارو می باشد که با هدف توزیع میان ساکنین اردوگاه های آوارگان مناطق تحت سیطره دولت سوریه در استان های دمشق و حلب به این کشور منتقل شده است. پیش از این کشورهای روسیه، بلاروس، کوبا، جمهوری چک، چین، ونزوئلا و ... نیز اقدام به ارسال محموله های مشابهی کرده بوند. از زمان آغاز بحران سوریه در سال 2011 تا کنون آمریکا و  اروپا با هدف کمک به گروه های تروریستی تکفیری برای ساقط کردن نظام حاکم بر سوریه اقدام به وضع تحریم های گسترده دارویی، تجهیزات پزشکی، مالی و غذایی علیه این کشور کرده اند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: