سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


رونمایی از طرح جدید «اسکناس هزار تومانی»

روحانی از طرح جدید «اسکناس ده هزار ریالی» با نقش حافظیه شیراز رونمایی کرد.


توریست های فضایی سال ۲۰۱۸ به ماه می روند

الون ماسک موسس «اسپیس ایکس»  اعلام کرد در سال ۲۰۱۸ میلادی دو توریست را به ماه می فرستد.


عجیب‌ترین محل زندگی کجاست؟

با اینکه زمین‌های صاف و آسمان آبی در دنیا زیاد است، اما بعضی‌ها هستند که ترجیح می‌دهند خیلی هم در آرامش و آسایش زندگی نکنند و حتی محل‌های ...


روسیه حضور دائمی نظامیان خود در سوریه را بررسی می‌کند

جهان | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۱:۱۰ | نسخه چاپي

رئیس کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد، در صورتی‌که مجلس نمایندگان (دوما) موافقت کند، این شورا توافقنامه استقرار دائمی نیروهای روسی در سوریه را مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد داد.
به نقل از «ریانووستی»، «کنستانتین کساچف» رئیس کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون روسیه، روز دوشنبه گفت: «در صورتی‌که دوما این سند را روز جمعه تصویب کند، ما آماده هستیم در نشست کمیته بین‌المللی این شورا که دهم اکتبر برگزار می‌شود، تجدیدنظر کنیم و سپس سند آن را به نشست عمومی شورا ارائه دهیم.»
توافقنامه بین روسیه و سوریه، که بیست و ششم آگوست 2015 در دمشق به امضا رسید، به یک گروه از نیروی هوایی روسیه اجازه می دهد برای کمک به صلح و ثبات منطقه، در پایگاه هوایی حمیمیم در استان لاذقیه سوریه مستقر شوند.
در سند این توافق تأکید شده است که حضور نظامیان روسیه در سوریه صرفاً جنبه دفاعی دارد و تهدیدی برای هیچ کشوری محسوب نمی‌شود. این توافقنامه، اوایل آگوست در مجلس دومای روسیه مصوب شد.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟