افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


فدراسیون نگاه ویژه‌تری به فوتسال داشته باشد؛ پاداش‌ها مشخص است

فدراسیون نگاه ویژه‌تری به فوتسال داشته باشد؛ پاداش‌ها مشخص است

ورزش | سه شنبه ۱۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۴۱ | نسخه چاپي

معاون وزیر ورزش گفت: وزارت ورزش نگاه ویژه ای به فوتسال دارد و فدراسیون هم باید همین نگاه را داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، نصرالله سجادی که برای استقبال از تیم ملی فوتسال بامداد امروز سه شنبه در فرودگاه امام خمینی (ره) حاضر شده بود در این مورد گفت:  مقامی که فوتسال ایران به دست آورد و برای اولین بار روی سکوی سومی رفت تنها رشته تیمی بود که در سطح جهان چنین مقامی را کسب کرده است. بازیکنان ما نشان دادند که در این رشته هم پشتوانه خوبی داریم و هم از نظر تاکتیکی و تکنیکی در سطح اول جهان هستند.
وی در مورد اینکه فکر نمی کنید وقت آن رسیده است که وزارت ورزش نگاه ویژه تری به فوتسال داشته باشد گفت: ما که این نگاه را داریم. ان شالله که فدراسیون فوتبال هم همین نگاه را داشته باشد. قطعا آنها هم نظرشان با این موفقیت جلب خواهد شد. آنها هم همینطور فکر می کنند و قطعا هم ما از آنها اینها را می خواهیم.
نصرالله سجادی ادامه داد: بچه ها به خاطر پاداش داخل زمین نمی روند. نه این رشته بلکه همه رشته ها. پاداش ها هم بر اساس دستورالعمل مشخص است. مازاد بر آن هم در مراسم تجلیل از قهرمانان پرداخت خواهد شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟