بنزهایی که تاکنون ندیده اید+تصاویر

اولین سری از عکس های اختصاصی عصر ایران از موزه بنز را می توانید ببیند.




جلسه فراکسیون روحانیت با آملی لاریجانی؛ کسی با دروغ قهرمان نمی شود

عضو فراکسیون روحانیت مجلس از جلسه این فراکسیون با رئیس قوه قضائیه خبر داد و خواستار محاکمه افرادی شد که در مجلس حرف های رسانه های ضد انقلاب را علیه قوه قضائیه بیان می کنند.


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


درخشش امیدبخش سنگ‌نوردان نوجوان و جوان ایران در آسیا

درخشش امیدبخش سنگ‌نوردان نوجوان و جوان ایران در آسیا

ورزش | يكشنبه ۱۱ مهر ۹۵ ساعت ۲۱:۱۴ | نسخه چاپي

سیزدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان طی روزهای پنجم تا نهم مهر در دو بخش دختران و پسران و در سه ماده برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ در این دوره از مسابقات سنگ‌نوردان نوجوان و جوان کشورمان در رده های سنی مختلف و در سه ماده‌ی مذکور، در مجموع موفق به کسب ۸ مدال طلا، ۷ مدال نقره و ۵ مدال برنز شدند و در جایگاه دوم رده بندی مدالی قرار گرفتند. ژاپن نیز با ۹ طلا، ۶ نقره و ۲ برنز در جایگاه اول رده بندی مدالی ایستاد و قزاقستان با ۲ طلا و ۲ نقره سوم شد.
ضمن اینکه در رده سنی نوجوانان C ( سنین ۱۲ تا ۱۳ سال) تیم ایران با کسب سه مدال طلا و دو نقره به عنوان قهرمانی تیمی این رده سنی که برای نخستین بار در رقابت‌های آسیایی برگزار می‌شد، دست یافت و تیم‌های تایلند و قرقیزستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

نتایج در رده های سنی و مواد مختلف:
ماده «بولدرینگ»:
تیمی پسران رده سنی نوجوانان C ( سنین ۱۲ تا ۱۳ سال):
مقام اول: سید رضا تقی پور، سید علی رشید آبادی از ایران
مقام دوم:  جی جون لیم، سانگ هون چون از کره جنوبی
مقام سوم: توماس مستر نیکول، لیم پانیچ پاکدی از تایلند
تیمی دختران رده سنی نوجوانان C (سنین ۱۲ تا ۱۳ سال):
مقام اول: سیده غزل غیاثی، فاطمه پوربهاری راه پیما از ایران
مقام دوم: پاتاما اوآرنسورن، یوسینا ییمالامی از تایلند
مقام سوم: پنات دیسابوت، نیتچانان فوسیری از تایلند
پسران رده سنی B (سنین ۱۴ تا ۱۵ سال):
مقام اول: تسوموروتو از ژاپن
مقام دوم: کاتسورا کنیشی از ژاپن
مقام سوم: تیرافون بوندچ از تایلند
دختران رده سنی B (سنین ۱۴ تا ۱۵ سال):
مقام اول: فوتابا اتیو از ژاپن
مقام دوم: مهیا دارابیان از ایران
مقام سوم:ساکی کیکوچی از ژاپن
پسران رده سنی نوجوانان A (سنین ۱۶ تا ۱۷ سال):
مقام اول: کای هارادا از ژاپن
مقام دوم: پان یوفی از چین
مقام اول: نیکول توماس و آفی ویت نیمپانچ از تایلند
مقام دوم: سید رضا تقی پور و سید علی رشید آبادی از ایران
مقام سوم: لیم جی جون و چو سانگ هیومگ از کره
تیمی دختران رده سنی نوجوانان C ( سنین ۱۲ تا ۱۳ سال):
مقام اول: سیده غزل غیاثی و فاطمه پوربحری از ایران
مقام دوم: پنات دیسیابوت و نیتچانان فوسیری از تایلند
مقام سوم: نالات دیسیابوت و یوسیتا ییمالامی از تایلند
پسران رده سنی نوجوانان B (سنین ۱۴ تا ۱۵ سال):
مقام اول: نیکوشی کاستورا از ژاپن
مقام دوم: تسوروموتو نااوکی از ژاپن
مقام سوم: چی او جون سک از کره جنوبی
دختران رده سنی نوجوانان B (سنین ۱۴ تا ۱۵ سال):
 مقام اول: فوتابا ایتو از ژاپن
مقام دوم: لن کیم از کره جنوبی
مقام سوم: ساکی کیکوچی از ژاپن
پسران رده سنی نوجوانان A (سنین ۱۶ تا ۱۷ سال):
مقام اول: یوفی پان از چین
مقام دوم: هارادا کانی از ژاپن
مقام سوم: کیم سئون گئوان از کره جنوبی
دختران رده سنی نوجوانان A (سنین ۱۶ تا ۱۷ سال):
مقام اول: تودا هماره از ژاپن
مقام دوم: کوکورو تاکاتا از ژاپن
مقام سوم: جیوون بی از کره جنوبی
پسران رده سنی جوانان :
مقام اول: شینیچیرو نومورا ژاپن
مقام دوم: محمد مهدی جلیلی ایران
مقام سوم: تاتانا راکساچات تایلند
دختران رده سنی  جوانان:
مقام اول: زیران وانگ از چین
مقام دوم: زهرا داوری از ایران
مقام سوم: افسانه میراحمدی از ایران
ماده «سرعت»:
پسران رده سنی نوجوانان C ( سنین ۱۲ تا ۱۳ سال):
مقام اول: عیسی کنوشبیف و الکس ارناندز از قرقیزستان
مقام دوم: نیکول توماس و آفیویت لیمپانچپاکدی از تایلند
مقام سوم: لیم جی لون و چو سانگ هون
دختران رده سنی نوجوانان C (سنین ۱۲ تا ۱۳ سال):
مقام اول: تیم قزاقستان
مقام دوم: تیم ایران (آناهیتا آریان فر، سیده غزل غیاثی، فاطمه قهرمانپور)
مقام سوم: تیم قرقیزستان
پسران رده سنی نوجوانان B (سنین ۱۴ تا ۱۵ سال):
مقام اول: پوریا کریم پور
مقام دوم: بکنور آلتین بکورف از قزاقستان
مقام سوم: هادی خدایاری از ایران
دختران رده سنی نوجوانان B (سنین ۱۴ تا ۱۵ سال):
مقام اول: محیا دارابیان از ایران
مقام دوم: نی مینگ وی از چین
مقام سوم: سانگ یی لینگ از چین
پسران رده سنی نوجوانان A (سنین ۱۶ تا ۱۷ سال):
مقام اول: میلاد علیپور از ایران
مقام دوم: پائول امانوئل رایان از سنگاپور
مقام سوم: یونگ سی از کره جنوبی
دختران رده سنی نوجوانان A (سنین ۱۶ تا ۱۷ سال):
مقام اول: جئونگران کو از کره جنوبی
مقام دوم: مارگاریتا آگامبایوا از قزاقستان
مقام سوم: سرور انصاریان از ایران
پسران رده سنی جوانان :
مقام اول: احسان اسرار از ایران
مقام دوم: مهدی علی پور از ایران
مقام سوم: فنگچی وانگ از چین
دختران رده سنی جوانان:
مقام اول: آسل مارنلووا قزاقستان
مقام دوم: حدیث نظری
مقام سوم: صبا نورسینا
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: