جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


شغل جدید احمدی نژاد و بقایی!

احمدی نژاد و بقایی در اقدامی عجیب به بهانه تخلیه ساختمان محافظان، با اعلام شماره حساب شخصی از مردم خواستند به آنها پول بدهند و توضیح دادند ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


رنج‌روور اسپورت انگلیسی یا لکسوس GX 460 ژاپنی؟

لکسوس با وزنی حدود 2 هزار 357 کیلوگرم برای شتاب صفر تا صد کیلومتر به 7.8 ثانیه زمان نیاز دارد و با بیشینه سرعت 200 کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه ...


نیازمند توجه فدراسیون هندبال هستیم/ با این شرایط فعالیت سخت است

نیازمند توجه فدراسیون هندبال هستیم/ با این شرایط فعالیت سخت است

ورزش | يكشنبه ۱۱ مهر ۹۵ ساعت ۹:۵۱ | نسخه چاپي

ایرج رضایی با اظهار امیدواری از اینکه قدیمی‌ترین تیم اراک بتواند در رقابتهای لیگ حضور یابد گفت: ما نیازمند رایزنی فدراسیون و اهمیت این مجموعه برای ادامه فعالیت هستیم.
ایرج رضایی با وجود اینکه تیمش برای حضور در مسابقات هندبال باشگاه های کشور ثبت نام کرده است در گفتگو با خبرگزاری مهر گفت: هر چند تیم ما  آمادگی اولیه خود را برای حضور در مسابقات لیگ ستارگان به فدراسیون اعلام کرده اما هنوز هم تکلیف خود را برای شرکت در رقابتها نمی دانیم. به خاطر مشکلات اقتصادی بوجود آمده برای مجموعه هپکو کار تیم داری سخت شده است و هنوز معلوم نیست بتوانیم در لیگ بمانیم یا نه.
وی با بیان اینکه تیم هپکو یکی از قدیمی ترین تیم های لیگ و استان مرکزی است، افزود: ترکیب تیم ما صددرصد بومی است اما بازیکنان خوب و مطرحی داریم. تیم ما سابقه بیست ساله در استان دارد و تیم شناخته شده ای است. امیدواریم مسئولین استانی و باشگاه بتوانند این تیم را حفظ کنند.
سرمربی با سابقه هپکو خاطر نشان کرد: ما در این شرایط نمی توانیم بازیکن جدید بیاوریم با این حال از بازیکنان بومی خود رضایت داریم. چند نفر از آنها از ملی پوشان تیم‌های بزرگسال و جوانان و نوجوانان هستند. با وجود اینکه تکلیف ما معلوم نیست چند جلسه ای تمرین کرده ایم. هرچند این روند تمرینی و برنامه ریزی اصولی نیست اما با این شرایط نمی توانیم تیم را تعطیل کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که «آیا بازیکنان و کادر فنی تیم از فصل گذشته طلبی دارد یا خیر»، هم گفت: ما تلاش کردیم که طلب بازیکنان را بپردازیم. تا الان بخشی از طلب بازیکنان را پرداخته ایم و سعی می شود مابقی طلب ها نیز پاس شود ما نمی گذاریم که اعضا تیم طلب کار شوند و با آنها تسویه می کنیم. 
رضایی با تاکید بر اینکه به فدراسیون پیشنهاد می دهم که رقابتهای لیگ را به تاخیر بیاندازد، ادامه داد: شاید اگر تیم ها کمی وقت بیشتر داشته باشند شرایط بهتر شود و باشگاه ها از این بحران رد شوند. به نظرم بهتر است رقابتها ۲۰ روز تا یک ماه به تاخیر بیافتد. در این مدت فدراسیون رایزنی بیشتری کند تا شاید مشکل باشگاه ها کمی حل شود. 
وی در پاسخ به این سوال که «برخی فدراسیون را برای اتفاقات پیش آمده برای باشگاه ها مقصر می دانند نظر شما در این مورد چیست گفت: نمی توانیم همه تقصیر ها را برگردن فدراسیون انداخت. کار فدراسیون و باشگاه ها مقوله جدایی است. اما فدراسیون می تواند هماهنگی بهتری با باشگاه ها داشته باشد. فدراسیون باید به باشگاه ها اهمیت بیشتری بدهد. اگر فدراسیون تیم ملی خوبی می خواهد باید به باشگاه ها و پایه ها اهمیت بدهد. 
مربی هندبال اراک خاطر نشان کرد: باشگاه هایی مثل مس کرمان، سپاهان، فولاد و هپکو صنایعی هستند که برای تیم داری شان در سال های گذشته روی رده های پایه سرمایه گذاری کرده اند. 
وی ادامه داد: یکی از مشکلات دیگر باشگاه ها عدم اسپانسرینگ و عدم توجه رسانه ها است. پخش زنده تلویزیونی و توجه روزنامه ها و سایت ها به باشگاه ها و تبلیغات موثر می تواند عاملی برای تقویت و ترغیب باشگاه ها برای سرمایه گذاری در هندبال شود. متاسفانه هندبال پخش ندارد. مثلا رسانه ها چه کمکی می توانند به هپکو کنند! 
رضایی اظهار داشت: اگر می خواهیم مربی خوب داشته باشیم باید روی باشگاه ها سرمایه گذاری کنیم. باشگاه ها هرچقدر قوی تر می شوند مربیان آن باشگاه ها بهتر می‌شوند. به تبع چنین شرایطی کلاسها و دوره های آموزش برای مربیان توسعه پیدا کرده و مربیگری تقویت می شود. همین طور لیگ قدرتمند می تواند در توسعه داوری کشور هم موثر باشد. 
وی با بیان اینکه در وضعیت فعلی اقتصاد کشور باشگاه ها انگیزه ای برای سرمایه گذاری در هندبال ندارند گفت: در این موقعیت که تیم ها حاضر به حضور در لیگ نیستند بازیکنان هم انگیزه بازی ندارند. فدراسیون باید به کمک بازیکنان و مربیان بیایند. ما انتظار حمایت از فدراسیون داریم. این حمایت مالی نیست بلکه رایزنی فدراسیون با استاندار فرماندار و مسئولین استانی مهم است و این مسئله می تواند باشگاه ها را در استان ها حفظ کند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟