5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


روسیه جنگنده های بیشتری را به سوریه اعزام می کند

روسیه جنگنده های بیشتری را به سوریه اعزام می کند

جهان | شنبه ۱۰ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۳ | نسخه چاپي

یک رسانه غربی به نقل از منابع روسی از اقدام مسکو در اعزام تعداد بیشتری از جنگنده ها به سوریه در راستای تقویت مواضع جبهه مقاومت در نبرد با تروریست ها خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رویترز به نقل از منابع روسی می نویسد: در حالی که آمریکا می گوید دیپلماسی در مورد سوریه نه از بین رفته نه امکان حیات دارد روسیه اقدام به اعزام تعداد بیشتری از جنگنده ها به سوریه کرده است.
رویترز در ادامه به رایزنی های تلفنی وزیران خارجه روسیه و آمریکا درباره سوریه اشاره کرده و می نویسد: «سرگئی لاوروف» و «جان کری» برای سومین روز متوالی با یکدیگر به رایزنی پرداختند.
گویا در این گفتگوها روسیه به شدت از اقدام آمریکا در جدا سازی تروریست ها توسط آمریکا و تقسیم آنها به میانه رو و تندرو انتقاد کرده است.
روسیه از ۳۰ سپتامبر سال گذشته با هماهنگی با دولت سوریه عملیات خود علیه تروریست های حاضر در سوریه را آغاز کرده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟