گاف بزرگ و عجیب در سریال شبکه سه / تصویر پرچم وارونه ایران در تلویزیون

در یکی از سکانس‌های سریال روزهای بی‌قراری» پرچم مقدس ایران به شکل وارونه قرار گرفته و نمایش داده می‌شود.


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


اختلاف شدید مهدوی‌کیا با مردی که او را به فوتبال معرفی کرد

ورزش | جمعه ۰۹ مهر ۹۵ ساعت ۲۰:۴۵ | نسخه چاپي

مهدی مهدوی‌کیا با علی دوستی‌مهر اختلاف نظر شدید پیدا کرده است.
در رقابت‌های باشگاهی تهران قرار بود تیم آکادمی کیا به مصاف تیم پارسیان مهر برود که پارسیان مهر از بازی مقابل آکادمی‌کیا انصراف داد و اصلا در زمین مسابقه حاضر نشد. تیم پارسیان مهر توسط علی دوستی مهر اداره می‌شود، مردی که مهدی مهدوی‌کیا را سال‌ها قبل در تیم بانک ملی استعدادیابی کرد و باعث شد او تبدیل به چهره‌ای سرشناس در فوتبال ایران و آلمان تبدیل شود.
مهدوی‌کیا امروز در مصاحبه با ورزش سه حرف‌هایی زده که نشان می‌دهد از دست علی دوستی مهر به شدت ناراحت است. او در این مصاحبه گفت: دیروز در لیگ نونهالان حریف تیم ما در مسابقه حاضر نشد، بدون آنکه دلیل خاصی داشته باشد. در تیم هامبورگ همکاران من نتایج تیمم را دنبال می کنند آنها از من پرسیدند که نتیجه بازی شما چه شد و من گفتم تیم حریف برای بازی حاضر نشد. آنها گیج شده بودند و نمی فهمیدند. می گفتند آیا اتفاقی افتاده یا حادثه ای رخ داده که این بازی انجام نشده است؟ گفتم نه. گفتند آیا تیم شما قرار بوده از نقطه دوری بیایید باز هم گفتم نه. فاصله ما فقط 15 دقیقه است. آنها پرسیدند پس چرا لغو شده؟ من توضیحی نداشتم که به آنها بدهم!! این اتفاقی است که باید درباره آن بیشتر حرف بزنیم.
او ادامه داد: چیزی که برای من در آکادمی کیا مهم بوده این است که به مربی هایم گفته ام بچه ها باید تا 14، 15 سالگی ضمن فراگرفتن فوتبال، از بازی لذت ببرند. در واقع هدف ما چیزی جز فراگیری درست فوتبال در کنار لذت از فوتبال نیست. ما در نونهالان نباید به برد و باخت فکر کنیم، تمرین بدنی سخت ممنوع است، چون فوتبال بچه ها را زده می کند. همچنین ما نباید خیلی ذهنمان دیگر برد باشد؛ نه اینکه پیروزی بد است اما هدف ما در رده پایه واقعا این نیست. در فوتبال روز دنیا و در فوتبال صحیح دنیا این را رعایت می کنند، اما متاسفانه مدیر یک تیم دست به کاری می زند که هیچ توضیحی برایش وجود ندارد. خوب بود مسئولان تیم مقابل به ما احترام می گذاشتند و حداقل اطلاع می دادند. حالا به هر دلیلی منطقی یا غیرمنطقی نمی خواستند حاضر شوند پس چرا اطلاع ندادند؟ این بی احترامی به ما، به داوری، به تیم پزشکی و مسئولان برگزاری واقعا غیرقابل بخشش است.
مهدوی‌کیا گفت: بچه های تیم من شاخه گل هایی تهیه کرده بودند که به تیم حریف بدهند و بازی جوانمردانه خودشان را آغاز کنند اما تیم مقابل در این بازی حاضر نشد. من می خواهم توجه شما را به این نکته جالب کنم که این مساله تنها یک اتفاق شخصی و کوچک نیست و یک رویه را نشان می دهد. اما بچه ۱۲، ۱۳ ساله این چیزها را نمی فهمد و از افکار ما باخبر نیست و ما نباید آنها را وارد بازی های خودمان کنیم. بنابراین من به شخصه منتظر عذرخواهی مسئول این تیم هستم چون به ما بی احترامی شده است. در نهایت من منتظر عذرخواهی مجموعه پارسیان مهر بابت کاری که در مسابقه دیروز انجام داده هستم. اتفاقی که امیدوارم دیگر تکرار نشود چون همانطور که گفتم ما در رده پایه واقعا مساله بردن و باختن نداریم.
اما چه اتفاقی افتاده که باعث شده مهدوی‌کیا با علی دوستی مهر که زمانی رابطه بسیار خوبی با او داشت و حتی در تیم آکادمی کیا هم با او همکاری می‌کرد به مشکل بخورد؟ یکی از دلایلی که باعث شد مهدوی‌کیا با دوستی‌مهر به مشکل بخورد، رفتارهای سختگیرانه دوستی مهر بود. اما مهدوی‌کیا موافق چنین برخوردهایی نبود و می‌گفت در رده سنی که آن‌ها کار می‌کنند، نیازی به این همه سخت گیری نیست. با این حال دوستی مهر روی اصول و ارزش‌هایی تاکید داشت که شاید حالا دیگر سختگیرانه به نظر برسند. به عبارتی دوستی‌مهر بیشتر از اینکه روی مسائل فنی تاکید کند، روی مراسم و آیین‌ها تاکید داشت.
حتی مهدوی‌کیا قصد داشت مدرس خارجی برای آکادمی کیا بیاورد که دوستی مهر مخالف این موضوع بود. این شکاف و اختلاف نظر همین طور پیش رفت تا اینکه علی دوستی مهر حالا حتی نمی‌خواهد با مهدوی‌کیا روبرو شود و تیمش را به مصاف تیم او بفرستد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟