جدول گروه بندی فیلم های جشنواره برای سینماهای مردمی

جدول گروه بندی فیلم های سینمایی حاضر در دو بخش سودای سیمرغ و چشم انداز سینمای ایران برای سینماهای مردمی مشخص و منتشر شد. با اعلام نحوه خرید اینترنتی بلیت‌های جشنواره فیلم فجر، فیلم‌های بخش سودای سیمرغ و چشم‌انداز سینمای ایران در قالب 4 گروه تقسیم‌بندی شده است.


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...سلطان شیشه در جیرفت دستگیر شد

جامعه | جمعه ۰۹ مهر ۹۵ ساعت ۱۴:۱۸ | نسخه چاپي

کشف چهار میلیارد کالای قاچاق در کرمان، سلطان شیشه در جیرفت دستگیر شد و توقیف ایسوزو با ۶۳ کیلو‌ کیلوگرم تریاک در محور رابر بافت از مهمترین اخبار کوتاه انتظامی استان کرمان هستند.
و به‌نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کرمان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از کشف چهار میلیارد و 133 میلیون ریال کالای قاچاق در طرحی دوروزه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز به‌منظور مقابله هدفمند با پدیده شوم قاچاق و اثربخشی بیش از پیش در امر مقابله طرحی دوروزه را اجرا کردند، افزود: با اقدامات شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس در این طرح 20 قلم انواع کالای قاچاق به‌ارزش ریالی چهار میلیارد و 133 میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ یدالله حسن‌پور تصریح کرد: از مهمترین کشفیات می‌توان به کشف 18 هزار و 840 نخ انواع سیگار، 5 هزار و 87 قلم وسایل آرایشی و بهداشتی، سه هزار و 750 کیلو لیموخشک، دو هزار و 580 لیتر فرآورده‌های نفتی و انواع البسه و انواع کمپوت و نوشابه‌های انرژی‌زا اشاره کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: در اجرای این طرح تعداد 16 دستگاه خودرو که برای حمل کالای قاچاق استفاده می‌شود توقیف شد و 35 متهم دستگیر که برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح تحویل شدند.

وی خاطر‌نشان کرد: برای اینکه دست قاچاقچیان کالا را از اقتصاد کشورمان کوتاه کنیم با ید به همه مردم فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و تولیدات داخلی را بیاموزیم.

وی از عموم شهروندان خواست هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا را از طریق تماس تلفنی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.

سلطان شیشه در جیرفت دستگیر شد

فرمانده انتظامی جیرفت با اعلام خبر دستگیری یکی از توزیع‌کنندگان مواد‌مخدر و اراذل و اوباش این شهرستان معروف به "سلطان شیشه" گفت: به‌هیچ‌عنوان اجازه جولان به مخلان نظم و امنیت را نخواهیم داد.

سرهنگ ماشاءالله ملائی با ابراز اینکه مأموران در پی اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر آگاه شده بررسی موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دادند" اظهار‌ داشت: مأموران در تحقیقات خود دریافتند، این فرد دارای 16 فقره سابقه محکومیت کیفری است که در هر مرحله بعد از آزادی از زندان مجدداً به تکرار اعمال مجرمانه و ایجاد ناامنی دست زده است.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس مبارزه با مواد‌مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس سرانجام مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار 110 گرم شیشه را کشف کردند و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: در بررسی سوابق متهم مشخص شد وی هشت فقره ایراد ضرب و جرح عمدی، قدرت‌نمایی با سلاح سرد، دو فقره آدم‌ربایی، اعمال غیراخلاقی، درگیری با مأموران، سرقت، تخریب اموال، تبانی، توزیع مواد‌مخدر صنعتی، ایجاد درگیری با سلاح سرد، ایجاد رعب و وحشت بین مردم و دیگر اعمال مجرمانه را در کارنامه سیاه خود دارد.

توقیف ایسوزو با 63 کیلوگرم تریاک در محور رابر بافت

فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر د ر پی اجرای طرح ایست و بازرسی در محور رابر ــ بافت به یک دستگاه کامیونت ایسوزو مشکوک می‌شوند و آن را توقیف می‌کنند که پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی خودرو به‌همراه سرنشینان کامیونت جهت بررسی بیشتر به مقر پلیس مبارزه با مواد‌مخدر منتقل می‌شود.

سرهنگ پوراحمدی افزود: در بازرسی از کامیونت مشخص شد که در باک آن درب جاساز از بالا به‌طرز ماهرانه‌ای تعبیه شده که پس از بیرون آوردن آن مقدار 63 کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی تصریح کرد: طی بررسی‌های به‌عمل آمده این محموله از شرق کشور بارگیری شده و پس از عبور از شهرهای جنوبی و این شهرستان قصد عبور به استان‌های مرکزی را داشته که از چشم تیز‌بین مأموران پنهان نمانده و کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بافت با اعلام اینکه یک دستگاه کامیونت توقیف شد و سه نفر متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند و با تأکید بر اینکه مبارزه با حمل و سوء مصرف مواد مخدر وظیفه همگانی است، از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سریعاً به سامانه فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند و پلیس را در مبارزه با سوداگران مرگ یاری رسانند.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟