تحرکات جدید در مجلس برای محرمانه شدن حقوق مدیران

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه هرکس در مصوبه شفافیت حقوق مدیران دخالت کند با مردم ایران طرف شده، گفت: از افرادی که قصد تغییر تعمدی ...


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


تمام هزینه های بازگرداندن پیکر گلبارنژاد به ایران پرداخت شده است

تمام هزینه های بازگرداندن پیکر گلبارنژاد به ایران پرداخت شده است

ورزش | جمعه ۰۹ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۱ | نسخه چاپي

به گفته دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک تمام هزینه های مربوط به بازگرداندن پیکر مرحوم بهمن گلبارنژاد ازریو به ایران توسط برگزارکنندگان بازی های پارالمپیک و طبق قراردادی که داشتند، پرداخت شده است.
مسعود اشرفی در گفتگو با خبرگزاری مهر در این رابطه اظهار داشت: برای هر دوره از بازی های پارالمپیک میان برگزارکنندگان بازی ها با کمیته بین المللی پارالمپیک، پروتکلی امضا می شود که در آن بر تامین یکسری هزینه های پیش بینی شده برای ورزشکاران و دیگر اعضای کشورهای شرکت کننده تاکید می شود. 
وی ادامه داد: بر اساس این پروتکل تامین هزینه های درمان برای ورزشکارانی که در حین پارالمپیک دچار آسیب دیدگی می شوند یا تامین هزینه امور تشریفات قانونی در رابطه با ورزشکارانی که به دلیل حادثه فوت شده اند و حتی هزینه بازگرداندن پیکر آنها به کشورشان، بر عهده برگزارکنندگان بازی ها است. 
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک تاکید کرد: در رابطه با مرحوم بهمن گلبارنژاد نیز تمام هزینه های لازم برای طی شدن تشریفات قانونی در ریو و بازگرداندن پیکر آن مرحوم توسط برگزارکنندگان پارالمپیک ریو پرداخت شد. کمیته ملی پارالمپیک در این زمینه متحمل هیچ هزینه ای نشد. 
اشرفی گفت که طبق پروتکل امضا شده و در رابطه با حوادثی که متجر به فوت می شود، فقط تامین هزینه های لازم تا زمان بازگرداندن پیکر فرد فوت شده به کشورش بر عهده مسئولان برگزارکننده بازی ها است و آنها هیچ تعهد دیگری برای پرداخت هزینه های دیگر مانند غرامت به خانواده آنها نیستند. 
در جریان پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک و در روز پایانی این بازی ها، بهمن گلبارنژاد در حین رقابت های دوچرخه سواری جاده دچار سانحه شد که در اثر آن با شکستگی گردن مواجه شد. وی اما در حین انتقال به بیمارستان سکته کرد، تلاش ۴۰ دقیقه ای پزشکان برای احیای وی به نتیجه نرسید و اینگونه بهمن گلبارنژاد جان خود را از دست داد. مرحوم گلبارنژاد تنها رکابزن ایران در بازی های پارالمپیک ریو بود. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟