مشخصات فنی پ‍ژو ۲۰۰۸ که ایران خودرو تولید آن را آغاز کرد/ اولین محصول مونتاژ داخل پس از برجام

با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شده و روی خط تولید قرار گرفته است .این مدل خودرو 2008، نمونه محصولی است که تولید ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


تمام هزینه های بازگرداندن پیکر گلبارنژاد به ایران پرداخت شده است

تمام هزینه های بازگرداندن پیکر گلبارنژاد به ایران پرداخت شده است

ورزش | جمعه ۰۹ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۱ | نسخه چاپي

به گفته دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک تمام هزینه های مربوط به بازگرداندن پیکر مرحوم بهمن گلبارنژاد ازریو به ایران توسط برگزارکنندگان بازی های پارالمپیک و طبق قراردادی که داشتند، پرداخت شده است.
مسعود اشرفی در گفتگو با خبرگزاری مهر در این رابطه اظهار داشت: برای هر دوره از بازی های پارالمپیک میان برگزارکنندگان بازی ها با کمیته بین المللی پارالمپیک، پروتکلی امضا می شود که در آن بر تامین یکسری هزینه های پیش بینی شده برای ورزشکاران و دیگر اعضای کشورهای شرکت کننده تاکید می شود. 
وی ادامه داد: بر اساس این پروتکل تامین هزینه های درمان برای ورزشکارانی که در حین پارالمپیک دچار آسیب دیدگی می شوند یا تامین هزینه امور تشریفات قانونی در رابطه با ورزشکارانی که به دلیل حادثه فوت شده اند و حتی هزینه بازگرداندن پیکر آنها به کشورشان، بر عهده برگزارکنندگان بازی ها است. 
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک تاکید کرد: در رابطه با مرحوم بهمن گلبارنژاد نیز تمام هزینه های لازم برای طی شدن تشریفات قانونی در ریو و بازگرداندن پیکر آن مرحوم توسط برگزارکنندگان پارالمپیک ریو پرداخت شد. کمیته ملی پارالمپیک در این زمینه متحمل هیچ هزینه ای نشد. 
اشرفی گفت که طبق پروتکل امضا شده و در رابطه با حوادثی که متجر به فوت می شود، فقط تامین هزینه های لازم تا زمان بازگرداندن پیکر فرد فوت شده به کشورش بر عهده مسئولان برگزارکننده بازی ها است و آنها هیچ تعهد دیگری برای پرداخت هزینه های دیگر مانند غرامت به خانواده آنها نیستند. 
در جریان پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک و در روز پایانی این بازی ها، بهمن گلبارنژاد در حین رقابت های دوچرخه سواری جاده دچار سانحه شد که در اثر آن با شکستگی گردن مواجه شد. وی اما در حین انتقال به بیمارستان سکته کرد، تلاش ۴۰ دقیقه ای پزشکان برای احیای وی به نتیجه نرسید و اینگونه بهمن گلبارنژاد جان خود را از دست داد. مرحوم گلبارنژاد تنها رکابزن ایران در بازی های پارالمپیک ریو بود. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟