وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:


خطرناک ترین پل های عابر پیاده در جهان

تصاویری از خطرناک ترین و پر هیجان ترین پل های عابر پیاده در جهان گذر از برخی از این پل ها قطعا موجب تغییر در میزان آدرنالین خون خواهد شد .


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


حکم لغو توافق واگذاری جزایر تیران و صنافیر به عربستان تعلیق شد

حکم لغو توافق واگذاری جزایر تیران و صنافیر به عربستان تعلیق شد

جهان | جمعه ۰۹ مهر ۹۵ ساعت ۱۱:۴۴ | نسخه چاپي

دادگاه رسیدگی به پرونده های فوری در مصر حکم لغو توافقنامه ترسیم مرزهای مشترک میان مصر و عربستان را که به موجب آن دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان واگذار می شد، به حالت تعلیق درآورد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، دادگاه رسیدگی به پرونده های فوری در مصر حکم صادر شده از سوی دیوان اداری مبنی بر لغو توافقنامه ترسیم مرزهای آبی میان مصر و عربستان را به حالت تعلیق درآورد.
«خالد علی» وکیل مصری که با ارائه دادخواست قضایی به دیوان اداری، زمینه لغو توافقنامه واگذاری این دو جزیره مصری به عربستان را فراهم کرده بود، در واکنش به این حکم دادگاه رسیدگی به پرونده های فوری اعلام کرد که این دادگاه صلاحیت تصمیم گیری درباره این پرونده را ندارد.
دیوان اداری مصر در ماه ژوئن گذشته توافقنامه ترسیم مرزهای آبی را که در ماه آوریل میان ملک سلمان پادشاه عربستان و عبد الفتاح سیسی رئیس جمهور مصر امضا شده بود و به موجب آن دو جزیره تیران و صنافیر به ریاض واگذار می شد، لغو کرد، اما دولت مصر همان زمان خواستار صدور حکم تجدید نظر در این زمینه از سوی دیوان عالی اداری شد که این دادگاه هنوز حکم خود را صادر نکرده است.
صدور دستور واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان، تظاهرات گسترده و بی سابقه شهروندان مصری علیه عبد الفتاح سیسی در شهرهای مختلف این کشور را به دنبال داشت که نظام سیسی اقدام به سرکوب این تظاهرات ها کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: