جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


جانشین فرمانده سپاه: دشمن می‌خواهد با تسخیر دل‌ها در کشور نفوذ کند

سیاست | پنجشنبه ۰۸ مهر ۹۵ ساعت ۲۱:۱۳ | نسخه چاپي

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: دشمنان می‌دانند برای وارد کردن ضربه به نیروی انقلاب باید قلب‌ها و دل‌ها را تسخیر کنند که این همان جلوه‌ای از نفوذ مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
به گزارش ایسنا،  سردار حسین سلامی در سیزدهمین همایش دادستان‌های عمومی انقلاب و نظامی کشور که در دادگستری خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه علم و عقل اساس پیشرفت یک کشور است، عنوان کرد: بی خردی نقطه آغاز فروپاشی است، انقلاب اسلامی پدیده شگفت‌انگیزی است که توانست مسلمانان را به هویت حقیقی خود برگرداند و در واقع طلوع مجدد خورشید اسلام بود.
وی با بیان اینکه اسلام هندسه قدرت جهان را تغییر داد، افزود: انقلاب اسلامی نظام توزیع قدرت جهانی را عوض کرده و موازنه قدرت را به نفع مسلمانان تغییر داد، اگر همه ما درک درستی از اهمیت این موضوع داشته باشیم برای حفظ این دستاورد بزرگ توان بیشتری را به کار می‌گیریم.
سلامی ادراک نظام سلطه نسبت به جاذبه نظام بزرگ اسلامی را ادراک وسیعی دانست و اضافه کرد: این ادراک منجر شد تا آنان با همه ظرفیت، قوه فیزیکی و نرم‌افزاری خود به مقابله با اسلام بپردازند. اسلام زیباترین احکام را در اختیار دارد به همین دلیل امروز شاهد پیشرفت اسلام در غرب اروپا هستیم.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: اسلام موجب تغییر هویت اروپا شده و پدیده تکفیری‌ها واکنشی برای متوقف کردن گسترش اسلام در غرب اروپا است.
سلامی با تاکید بر اینکه باید قوه عاقله و قدرت تحلیل خود را ارتقاء دهیم، خاطرنشان کرد: در این راستا باید در مقیاس کلان به تاثیرات حقیقت بپردازیم. تا بفهیم چه اتفاقی در جهان افتاده که همه دولت‌ها ائتلاف کردند تا در تمام عرصه‌ها با کشور ما بجنگند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران عنوان کرد: رمز این نبرد در قرآن آمده است تا زمانی که بر ایمان خود استوار هستیم این نبرد ادامه دارد. خوشبختانه توانستیم فرمول‌های دشمن را برای تسلط به دریا، هوا فضا و زمین باطل کنیم امروز در دریا امریکایی‌ها مجبورند با زبان فارسی با پاسداران انقلاب اسلامی صحبت کنند آنان را مجبور ساخته‌ایم که این قوانین را رعایت کنند.
وی با بیان اینکه امروز میدان تحول و سیاست در دنیا، جهان اسلام است، گفت: ظرفیت‌سازی عظیمی در سوریه، لبنان و یمن انجام داده‌ایم و در واقع این کشورها جغرافیاهای زنده امروز  انقلاب هستند. انقلاب اسلامی گسترش پیدا کرده و فضای تنفسی دشمن تعیین شده است. این موضوع به معنی تغییر توازن قدرت در جهان است.
سلامی با اشاره به اینکه دشمن نبرد را در میدان تسخیر دل‌ها و قلب‌ها آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: بزرگترین تهدید ما برای آنان تفکر، اعتقاد، روحیه انقلابی و تکیه ما بر آرمان‌ها و ارزش‌ها است آنان به این نتیجه رسیدند که اگر می‌خواهند به نیروی انقلاب ضربه وارد کنند باید قلب‌ها و دل‌ها را تسخیر کنند که این همان جلوه نفوذ مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: نفوذ به شکل سیاسی آن که بیانگر اثرگذاری بر ادراک مسئولان ما از موقعیت‌ها و شرایط است تا به دشمنان اعتماد کنیم و براساس قواعد و ادبیات آنان عمل کنیم، این شکل از نفوذ همان چیزی است که می‌تواند مسیر دیپلماسی ما را از حقیقت انقلابی خود تهی کند آثاری از این نوع نفوذ را هم اکنون در برخی از اقدامات مشاهده می‌کنید.
وی با اشاره به تفاوت‌های نفوذ جریانی با نفوذ سیاسی، تصریح کرد: در نفوذ جریانی اثرگذاری در مدل‌های تفکر جامعه ما و گره زدن اندیشه سیاسی به نظریات رایج قدرت‌های بزرگ به ویژه غرب است.
سلامی با اشاره به ترویج نسبی‌‎گرایی در غرب، اظهار کرد: امروزه انحرافات اخلاقی و بحران شخصیت جوانان در اروپا و آمریکا زمینه‌ساز اقدام به خودکشی نوجوانان شده است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: آنان سعی می‌کنند این طوفان تیره را به کشور ما نیز منتقل کنند زیرا می‌دانند این انحرافات به فروپاشی اخلاقی غرب منجر شده است بنابراین، این یک جنگ است و در جنگ هرگز بی طرفی یک راه‌حل نیست.
وی با بیان اینکه امروز موضوع اعتیاد الکترونیک یک واقعیت است، اظهار کرد: از بین بردن سبک زندگی اسلامی، مخدوش کردن معصومیت جوانان ما در موارد این چنینی هدف دشمن در این زمینه است به همین دلیل باید همگی دست به دست هم برای از بین بردن این  تهدید یک جبهه تشکیل دهیم.
سلامی با تاکید بر اینکه امروز همه ما یک رسالت الهی داریم، یادآور شد: جنگ امروز جنگ خاموش، نامرئی، اما واقعی و ویرانگر است بنابراین سیستم قضایی ما باید با جرم به موقع و بدون ملاحظه برخورد کند. اگر چنین شود افراد اقتدار، قدرت و احساس امید و آرامش پیدا می‌کنند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: باید همه با هم متحد و محکم باشیم؛ چراکه اگر کوچک‌ترین اشتباهی کنیم دشمن بسیار به ما نزدیک است در واقع دشمن ما ضعیف نیست و ما نیز قوی هستیم پس یک موازنه برقرار است.
وی گفت: امنیت به خودی خود به وجود نمی‌آید، اما به راحتی از بین می‌رود ما تنها کشوری هستیم که دشمن نتوانست با راهکار نظامی چالش‌های سیاسی خود را با ما رفع کند؛ بنابراین باید در  راستای مقابله با ابعاد دیگر جنگ محکم باشیم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟