ست های فوق العاده زیبا برای بهار 96

به دلیل تنوع بالایی که لباس های فصل بهار دارد، از لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع گرفته تا طرح های گلدار و شلوغ، نحوه ست کردنشان کمی دشوار می شود.


پژو 508 در ایران؛ زنگ خطر برای رنو تلیسمان

ایران خودرو بزودی Peugeot 508 را به بازار سدان‌های لوکس ایران وارد می‌کند. در غیاب تویوتا کمری، کیا اپتیما و رنو تلیسمان اصلی‌ترین رقیب پژو 508 ...


شرکت ملی نفت ایران شکایت خود را از وکیل بابک زنجانی پس گرفت

وکیل‌مدافع بابک زنجانی گفت: شکایت شرکت ملی نفت ایران از بنده به اتهام استفاده از سند مجعول و نشر اکاذیب در دادسرای فرهنگ و رسانه رد شد.


کودک سه روزه در بیمارستان لنجان رها شد

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: نوزاد سه روزه در بیمارستان لنجان رها شده و پس از بهبود بیماری‌اش به بهزیستی تحویل می‌شود.


شورای شهر از توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های عاشورایی حمایت می‌کند

شورای شهر از توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های عاشورایی حمایت می‌کند

جامعه | پنجشنبه ۰۸ مهر ۹۵ ساعت ۸:۵۲ | نسخه چاپي

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران از حمایت حداکثری شورای شهر از توسعه کمی و کیفی نمایشگاه عطر سیب خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، پرویز سروری در مورد نمایشگاه عطرسیب با بیان اینکه همزمانی برگزاری نمایشگاه عطر سیب و هفته دفاع مقدس تقارن بسیار مبارکی است، گفت: محرم مخزن انگیزه دفاع مقدس و پیروزی دفاع مقدس مرهون هیات‌ها  و نیروهایی که با عشق حسینی به جبهه‌ها گسیل شدند و رزمندگان با عشق حسین صفوف دشمن را شکسته و پیروزی شدند.
وی با بیان اینکه تقویت و توسعه هیات‌های مذهبی  از وظایف همه دستگاه ها از جمله شهرداری تهران است، گفت: هیات های مذهبی از بزرگترین ظرفیت‌های فرهنگی کشور هستند که  باید برای تقویت آن تلاش کنیم. شورای شهر تهران از توسعه کمی و کیفی این نمایشگاه حمایت می‌کند.
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با بیان اینکه عطر سیب خدمت بزرگی به هیات‌های مذهبی می‌کند اما باید نسبت به توسعه هرچه بهتر این نمایشگاه اقدام کنیم گفت: امیدواریم در سال‌های آینده شاهد توسعه بیشتر این نمایشگاه باشیم تا خدمات پشتیبانی هیات ها هرچه بهتر در اختیار آنها قرار گیرد
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟