متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های سایبری داشته باشند، باید بر آگاهی خود بیفزایند تا توانمندتر شوند.


تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.فساد ۸۰۰۰ میلیارد تومانی صندوق فرهنگیان/ یک سهامدار ۳۹۰۰ میلیارد ریال از بانک سرمایه وام گرفته است

صندوق فرهنگیان این روزها با فساد ۸ هزار میلیارد تومانی شناخته می‌شود، طبق اعلام فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، به افرادی که جزو باند ...


مطالب کتب درسی داعش!+تصاویر

با آزاد سازی روستاها و مناطق اطراف موصل از دست تروریست ها ، منابع عراقی به انتشار بخش هایی از کتاب های درسی دوره های مختلف مدارس تدوین شده توسط ...


بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است

بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است

جامعه | پنجشنبه ۰۸ مهر ۹۵ ساعت ۹:۲۰ | نسخه چاپي

آیت الله شبیری زنجانی گفت: بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است، به خصوص برای نسل شیعه و ۱۲ امامی و نیروی انتظامی در تولید امنیت موفق بوده است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، آیت الله سیدموسی شبیری زنجانی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با وی، اظهار داشت: امنیت و صحت از احتیاجات اولیه جوامع بشری است.
مرجع تقلید شیعیان افزود: نعمت سلامت و امنیت بسیار مهم است و کسانی قدر این نعمت ها را می فهمند که آن را از دست داده باشند.
آیت الله شبیری زنجانی به فقدان امنیت در برخی کشورها منطقه اشاره کرد و گفت: بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است، به خصوص برای نسل شیعه و دوازده امامی که خوشبختانه نیروی انتظامی در تولید امنیت موفق است.
وی اضافه کرد: امیدواریم کشور در جهات اخلاقی نیز به حد کمال برسد و مساله حجاب و مشکلاتی که نمی توان آن را انکار کرد، رفع شود.
آیت الله شبیری زنجانی در پایان بیان داشت: امیدواریم عنایات خاصه خداوند شامل حال کارکنان نیروی انتظامی شود.
ناجا در برخورد با گروه های اشرار و تکفیری توفیقات خوبی داشته است
سردار حسین اشتری در این دیدار با اشاره به توفیقات خوب ناجا در شهرها و جاده ها برای حفظ امنیت، آرامش و انضباط بخشی اشاره کرد و گفت: همچنین در برخورد با گروه های اشرار و تکفیری در مرزها نیز توفیقات خوبی به دست آورده ایم.
وی با بیان اینکه در رابطه با طرح های امنیت اخلاقی و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی نیز اقدامات خوبی انجام شده است، افزود: هدف ما پاسداری از ارزش هاست، امیدواریم در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بتوانیم وظایفمان را انجام دهیم.
فرمانده ناجا اضافه کرد: فضای دینی، انقلابی و روحیه جهادی بر مجموعه نیروی انتظامی حاکم است و این نیرو درتمام ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در حال خدمت رسانی به مردم شریف کشور است.
وی اعلام کرد: فضای فرهنگی در ناجا به برکت وجود عقیدتی سیاسی رقم خورده و نمایان است و روز به روز شاهد ارتقاء این فضا هستیم.
سردار اشتری اضافه کرد: در آستانه ماه محرم هستیم و هماهنگی های لازم با دسته جات و هیئت های مذهبی انجام شده، امیدواریم مراسم محرم با نظم و انضباط برگزار شود.
وی تصریح کرد: برای تسهیل ورود و خروج زائران اربعین حسینی(ع) و امنیت راه ها در این ایام اهتمام کامل داریم و ناجا در حال خدمت رسانی شبانه روزی به مردم است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: