گاف بزرگ و عجیب در سریال شبکه سه / تصویر پرچم وارونه ایران در تلویزیون

در یکی از سکانس‌های سریال روزهای بی‌قراری» پرچم مقدس ایران به شکل وارونه قرار گرفته و نمایش داده می‌شود.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


با همکارم ازدواج کنم یا نه؟

پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است. دو نفر که چند ساعت در طول روزهای کاری یکدیگر را دیده اند و از یکدیگر شناخت دارند، بیشتر با هم تفاهم خواهندداشت و چه انتخابی بهتر از این.


بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است

بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است

جامعه | پنجشنبه ۰۸ مهر ۹۵ ساعت ۹:۲۰ | نسخه چاپي

آیت الله شبیری زنجانی گفت: بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است، به خصوص برای نسل شیعه و ۱۲ امامی و نیروی انتظامی در تولید امنیت موفق بوده است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، آیت الله سیدموسی شبیری زنجانی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با وی، اظهار داشت: امنیت و صحت از احتیاجات اولیه جوامع بشری است.
مرجع تقلید شیعیان افزود: نعمت سلامت و امنیت بسیار مهم است و کسانی قدر این نعمت ها را می فهمند که آن را از دست داده باشند.
آیت الله شبیری زنجانی به فقدان امنیت در برخی کشورها منطقه اشاره کرد و گفت: بزرگترین اهتمام برای ایجاد امنیت، امنیت عبادت است، به خصوص برای نسل شیعه و دوازده امامی که خوشبختانه نیروی انتظامی در تولید امنیت موفق است.
وی اضافه کرد: امیدواریم کشور در جهات اخلاقی نیز به حد کمال برسد و مساله حجاب و مشکلاتی که نمی توان آن را انکار کرد، رفع شود.
آیت الله شبیری زنجانی در پایان بیان داشت: امیدواریم عنایات خاصه خداوند شامل حال کارکنان نیروی انتظامی شود.
ناجا در برخورد با گروه های اشرار و تکفیری توفیقات خوبی داشته است
سردار حسین اشتری در این دیدار با اشاره به توفیقات خوب ناجا در شهرها و جاده ها برای حفظ امنیت، آرامش و انضباط بخشی اشاره کرد و گفت: همچنین در برخورد با گروه های اشرار و تکفیری در مرزها نیز توفیقات خوبی به دست آورده ایم.
وی با بیان اینکه در رابطه با طرح های امنیت اخلاقی و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی نیز اقدامات خوبی انجام شده است، افزود: هدف ما پاسداری از ارزش هاست، امیدواریم در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بتوانیم وظایفمان را انجام دهیم.
فرمانده ناجا اضافه کرد: فضای دینی، انقلابی و روحیه جهادی بر مجموعه نیروی انتظامی حاکم است و این نیرو درتمام ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در حال خدمت رسانی به مردم شریف کشور است.
وی اعلام کرد: فضای فرهنگی در ناجا به برکت وجود عقیدتی سیاسی رقم خورده و نمایان است و روز به روز شاهد ارتقاء این فضا هستیم.
سردار اشتری اضافه کرد: در آستانه ماه محرم هستیم و هماهنگی های لازم با دسته جات و هیئت های مذهبی انجام شده، امیدواریم مراسم محرم با نظم و انضباط برگزار شود.
وی تصریح کرد: برای تسهیل ورود و خروج زائران اربعین حسینی(ع) و امنیت راه ها در این ایام اهتمام کامل داریم و ناجا در حال خدمت رسانی شبانه روزی به مردم است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟