ثروتمندترین مرد جهان در 18 سالگی و 61 سالگی اش+تصاویر

عکس جالبی از بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان منتشر شده است که وی را در 18 سالگی و 61 سالگی اش نشان می دهد.ثروتمندترین مرد جهان در 18 سالگی و 61 سالگی اش+تصاویر

عکس جالبی از بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان منتشر شده است که وی را در 18 سالگی و 61 سالگی اش نشان می دهد.زورگیران بانک‌های تهران شکار شدند +تصاویر

زورگیران غرب پایتخت در یك عملیات هماهنگ توسط ماموران پایگاه پنجم پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.


سرمایه‌گذاری در رده نوجوانان به معنای آینده‌ای مطمئن است

سرمایه‌گذاری در رده نوجوانان به معنای آینده‌ای مطمئن است

ورزش | چهارشنبه ۰۷ مهر ۹۵ ساعت ۱۶:۲۵ | نسخه چاپي

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: اخلاق و ارزش معنوی فعالیت در این رده از موضوعات بسیار ارزشمندی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا محمدی با اظهار امیدواری که بتواند در هدایت آزادکاران نوجوان اثرگذار باشد گفت: امیدوارم بتوانیم با همدلی و تلاش، آینده تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان را با همکاری و تعامل یکدیگر بسازیم.
سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان اظهار داشت: در حال حاضر در مورد انتخاب کادر فنی و مربیان سازنده در حال بررسی و تفکر هستم تا با استفاده از بهترین ها نسبت به شکل گیری یک کادر فنی قوی اقدام کنیم. به هر حال تلاش خواهم کرد تا در راستای آماده سازی ملی پوشان آتی جامعه کشتی آزاد کشور گام برداریم.
محمدی گفت: هدف اصلی ما فراهم آوردن زمینه حضور پررنگ تیم کشتی آزاد نوجوانان در میادین مهم و بزرگ است که این امر، فراهم آوردن زیر ساختها، برگزاری اردوهای مدون و شرکت در رقابتهای بین المللی را می طلبد.
سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان  ادامه داد: با تقویت و سرمایه گذاری در تیم کنونی نوجوانان می توان نسبت به بهره‌مندی از تیمهای آماده و توانمند کشتی جوانان و بزرگسالان در آینده ای نه چندان دور، اطمینان خاطر حاصل کرد.
محمدی در پایان گفت: از اعتمادی که به من در سپردن مسئولیت هدایت تیم کشتی آزاد نوجوانان شده، تشکر می‌کنم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: