رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


حکایت تفاوت زنان و مردان در دنیای تجارت

تغییرات رنگ ها را می توانید در دنیای تجارت حس کنید. دیگر در این فضا تنها کت و شلوارهای شق و رق و رسمی مردان دیده نمی شود، زنان نیز وارد کارزار ...


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


سرمایه‌گذاری در رده نوجوانان به معنای آینده‌ای مطمئن است

سرمایه‌گذاری در رده نوجوانان به معنای آینده‌ای مطمئن است

ورزش | چهارشنبه ۰۷ مهر ۹۵ ساعت ۱۶:۲۵ | نسخه چاپي

سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: اخلاق و ارزش معنوی فعالیت در این رده از موضوعات بسیار ارزشمندی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا محمدی با اظهار امیدواری که بتواند در هدایت آزادکاران نوجوان اثرگذار باشد گفت: امیدوارم بتوانیم با همدلی و تلاش، آینده تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان را با همکاری و تعامل یکدیگر بسازیم.
سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان اظهار داشت: در حال حاضر در مورد انتخاب کادر فنی و مربیان سازنده در حال بررسی و تفکر هستم تا با استفاده از بهترین ها نسبت به شکل گیری یک کادر فنی قوی اقدام کنیم. به هر حال تلاش خواهم کرد تا در راستای آماده سازی ملی پوشان آتی جامعه کشتی آزاد کشور گام برداریم.
محمدی گفت: هدف اصلی ما فراهم آوردن زمینه حضور پررنگ تیم کشتی آزاد نوجوانان در میادین مهم و بزرگ است که این امر، فراهم آوردن زیر ساختها، برگزاری اردوهای مدون و شرکت در رقابتهای بین المللی را می طلبد.
سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان  ادامه داد: با تقویت و سرمایه گذاری در تیم کنونی نوجوانان می توان نسبت به بهره‌مندی از تیمهای آماده و توانمند کشتی جوانان و بزرگسالان در آینده ای نه چندان دور، اطمینان خاطر حاصل کرد.
محمدی در پایان گفت: از اعتمادی که به من در سپردن مسئولیت هدایت تیم کشتی آزاد نوجوانان شده، تشکر می‌کنم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟