سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


کدام شهر بیشتر رای را به حسن روحانی داد؟

ایلنا نوشت: بین ۹۶ تا ۹۹ و هشت دهم درصد از مردم در شهرهای مختلف به یکی از دو نامزد اصلی انتخابات رای دادند.<br /><br />


جدیدترین رئیس دانشگاه آزاد!

در حاشیه معارفه فرهاد رهبر بعد از چندماه سرپرستی نوریان، جانشین رئیس قبلی دانشگاه آزاد.


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


بیانی: افتخاری فرقی با افشارزاده ندارد

ورزش | چهارشنبه ۰۷ مهر ۹۵ ساعت ۱۴:۶ | نسخه چاپي

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: حتما ًباید مثل رضا احدی بمیریم تا کسی از ما بگیرد؟
شاهرخ بیانی درباره شرایط استقلال، اختلاف بین بهرام افشارزاده و محمود گودرزی و ... صحبت کرد.
* چرا برای زندگی به ترکیه رفتید؟
برای اینکه این مدت همیشه استرس و دغدغه داشتم و باید در کنار خانواده‌ام استراحت می‌کردم. خودتان می‌دانید که چند سال با امیر قلعه‌نویی در استقلال کار کردم و فشار زیادی به ما وارد شد. نه پول می‌دادند و نه چیزی سر جایش بود. به خاطر همین، تصمیم گرفتم دور از فوتبال باشم. باور کنید این اواخر تا مرز سکته رفته بودم.
* یعنی از حضور در فوتبال ایران دل‌چرکین شده‌اید؟
دقیقا همینطور است. دوست داشتم جایی بروم که استراحت کنم.

* نظرتان در مورد اظهارات محمود گودرزی و بهرام افشارزاده علیه یکدیگر چیست؟

این اختلافات از قبل بوده و موضوع جدیدی نیست. متأسفانه هر فردی که به استقلال می‌آید، دنبال اهداف خودش است. نه تنها پول من، بلکه مطالبات خیلی از پیشکسوتان پرداخت نشده، اما پول کسانی که زحمت نکشیده‌اند، داده شده است. هر فردی که مدیرعامل می‌شود، صحبت از انجام این کار و آن کار می‌کند. به غیر از چند نفر که دلسوز بودند، سایر افراد به فکر باشگاه نبودند. چه کسی افشارزاده را در باشگاه استقلال می‌دید؟ من که سی سال از عمرم را در استقلال گذرانده‌ام، نتوانستم او را ببینم. افشارزاده یا در وزارت ورزش بود یا کمیته ملی المپیک.
روز اولی که آمدند، اعلام کردند فلان قدر داریم و تعهد می‌دهیم مشکلی بوجود نیاید. در صورتی که آقایان صد میلیون تومان نتوانستند جور کنند و به بازیکنان بدهند، بعد خودشان به آمریکا سفر کردند. ببینید کار به کجا کشید که لَنگ صد میلیون تومان بودیم. بازیکن در این شرایط روحیه نداشت بازی کند. باور کنید استقلال را دوست داریم و نمی‌‌توانیم همه چیز را بگوییم. آقایان، کاری برای استقلال نکردند. در این چند سال چند مدیرعامل تغییر کرده و چه کارهایی کرده‌اند که به جا مانده باشد؟

* افشارزاده گفته وزیر ورزش به علت اینکه پرسپولیسی است، هوای این تیم را دارد.

اصلا فرض کنیم وزیر ورزش پرسپولیسی بوده، چه ربطی به بودجه دارد؟ استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش هستند و بودجه یکسانی دارند. تا وقتی بودجه دولتی باشد، همه چیز برابر است. شناختی از وزیر ورزش ندارم و شاید هم او پرسپولیسی باشد، اما به طور حتم به افشارزاده بودجه داده است.
* در مورد استقلال این فصل چه نظری دارید که تنها یک پیروزی داشته است؟
شرایط استقلال اصلا خوب نیست. استقلال تیمی نیست که هواداری که روی سکو نشسته به آن دل ببندد. علیرضا منصوریان این موضوع را به خوبی می‌داند.
* پورحیدری بار دیگر به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است.
به منصور خان گفتم دیگر در فوتبال نباش و استراحت کن. به او گفتم افتخار بیشتر از این می‌خواهی؟ پورحیدری سیاه همین آقایان شد. الان که نصرالله عبداللهی سرپرست شده، چه اتفاقی افتاده است؟ آقایان! به فکر سلامتی منصورخان باشید. کاری که شما می‌کنید، محبت نیست، ظلم است. من چهل سال شاگرد منصورخان بودم و او را می‌شناسم. منصورخان باید امسال استراحت می‌کرد. با پروازهای بد، با هتل‌های بد، ورزشگاه‌های بد، آدم سالم بیمار می‌شود چه برسد به فردی که بیماری دارد. آدم سالم روی نیمکت استقلال به مرز سکته می‌رسد، بعد کاری کردند که پورحیدری با بیماری‌اش روی نیمکت بنشیند. آقای افشارزاده! چرا به پورحیدری و خانواده‌اش ظلم کردی؟ یک بار روی نیمکت بنشین تا ببینی چه حالی می‌شوی. آقای افشارزاده! چرا طلب ما را پرداخت نکردی؟ حتماً باید مانند رضا احدی بمیریم تا با دسته گل سراغ ما بیایید؟ آقایان! تا زنده هستیم، سراغ ما را بگیرید.

* چه نظری در مورد مدیرعاملی رضا افتخاری دارید؟

افتخاری هم مانند افشارزاده است. افتخاری را می‌شناسم و آدم خوبی است، اما اینکه یک نفر از فوتسال به استقلال بیاید، چه معنی می‌دهد؟ افشارزاده را از وزارت ورزش مدیرعامل استقلال کرد و اکنون افتخاری از فوتسال آمد. پس تحصیل‌کرده‌های ما کجا هستند؟ این همه آدم‌های فوتبالی تحصیل کرده داریم. چرخه مدیران عامل در ما مربیان هم وجود دارد. چند نفری در فوتبال ما مدام هستند و تنها تیم‌های‌شان تغییر می‌کند. فلانی از سایپا به پیکان می‌آید و دوباره به فولاد می‌رود.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟