اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات مهم طراحی داخلی را در نظر بگیرید.


اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


پهپادی که با بشقاب پرنده اشتباه گرفته می‌شود!+تصاویر

یک مخترع آمریکایی با نصب پنل حاوی لامپ‌های LED قدرتمند بر روی یک پهپاد پیشرفته موفق شد تا ابزاری جالب برای کاوش در تاریکی شب بسازد. این مسئله ...


العربی دنبال یک برزیلی دیگر رفت؛ دژاگه فعلا مدنظر نیست

العربی دنبال یک برزیلی دیگر رفت؛ دژاگه فعلا مدنظر نیست

اخبار داغ | چهارشنبه ۰۷ مهر ۹۵ ساعت ۸:۵۸ | نسخه چاپي

باشگاه العربی قطر به دنبال جذب یک مهاجم برزیلی دیگر است تا به این ترتیب ادامه کار اشکان دژاگه در این تیم بازهم نامشخص بماند.
به گزارش خبرگزاری مهر، مصدومیت «پائولینو» مهاجم برزیلی تیم العربی قطر ماندن اشکان دژاگه هافبک ایرانی این تیم را قوت بخشیده بود. طبق نظر پزشکان العربی، پائولینو حدود یک ماه از فوتبال دور خواهد بود.
به همین منظور مسئولان باشگاه در نظر دارند بازیکن دیگری را جایگزین این مهاجم برزیلی کنند. در حالی که از دژاگه به عنوان جانشین پائولینو یاد می‌شد اما العربی به دنبال یک مهاجم برزیلی دیگر رفته است.
«رودریگو دوس سانتوس» ملقب به «لیما» که در تیم الاهلی امارات توپ می‌زند گزینه اصلی باشگاه العربی است و به نظر می‌رسد این بازیکن انتخاب نهایی سرمربی العربی باشد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: