خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.


عکس روز نشنال جئوگرافیک

با چنین عکسی می توان موجی را برای همیشه ثبت کرد و سطح صافشان را به دقت دید.


روایتی از پرونده ۳ متجاوز به دختران شیرازی که دیروز اعدام شدند

سه متجاوز که با ربودن دو دختر در شیراز آنها را به طرز فجیعی مورد آزار و اذیت قرار داده بودند اعدام شدند.


اولین وانت مرسدس بنز+تصاویر

سرانجام پس از مدتها انتشار تیزرها و تصاویر جاسوسی مختلف، مرسدس بنز رسماً طرح وانت خود(X-Class) که پیش‌نمایشی از نسخهٔ تولیدی آن خواهد بود در استکهلم سوئد پرده‌برداری کرد.


سخت گیری های جدید آمریکا درباره ورود مهاجران خاورمیانه ای

جهان | چهارشنبه ۰۷ مهر ۹۵ ساعت ۸:۱۸ | نسخه چاپي

 وزیر امنیت داخلی آمریکا در کمیته سنا گفت که تدابیر جدیدی برای سخت گیری در مورد مهاجران خاورمیانه ای که با عبور غیرقانونی از مرزهای جنوبی وارد این کشور می شوند، اندیشیده شده است.
به گزارش ایرنا، جه جانسون وزیر امنیت داخلی امریکا روز سه شنبه در یک کمیته مجلس سنا این خبر را اعلام کرد.
حانسون به همراه جیمز کامی رئیس اف بی آی و نیکلاس راسموسن مدیر مرکز ملی ضد تروریسم ،از سوی کمیته امنیت داخلی یک کارگروه مجلس سنا در مورد مسائلی چون مهاجرت ، هکرهای سایبری برای دستکار در رای گیری انتخاباتی و بمب گذاریهای اخیر در نیویورک و نیوجرسی مورد سوال قرار گرفتند.
جانسون به این کمیته گفت : آژانس وی یک گروه کاری طی ماه های اخیر تشکیل داده تا در مورد گروه های قاچاقی که مهاجران را از طریق مرزهای جنوبی به امریکا می آورند، سخت گیری کند.
به گفته وی ، این گروه جدید در حال همکاری با نیروی انتظامی در مرکز و جنوب آمریکا برای سد کردن راه این افراد پیش از رسیدن به مرز و سهیم شدن در اطلاعات مربوط به دیده بانی مرزی است .
جانسون گفت:این گروه شبکه های قاچاق را که در حال انتقال مهاجران خاورمیانه ای هستند و شمار آنها طی سال گذشته افزایش یافته است ، در کانون توجه قرار داده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: