مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


پارک دولت زیر آب !

وقوع سیل در شهرستان پارسیان استان هرمزگان


پارک دولت زیر آب !

وقوع سیل در شهرستان پارسیان استان هرمزگان


پارک دولت زیر آب !

وقوع سیل در شهرستان پارسیان استان هرمزگان


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


سخت گیری های جدید آمریکا درباره ورود مهاجران خاورمیانه ای

جهان | چهارشنبه ۰۷ مهر ۹۵ ساعت ۸:۱۸ | نسخه چاپي

 وزیر امنیت داخلی آمریکا در کمیته سنا گفت که تدابیر جدیدی برای سخت گیری در مورد مهاجران خاورمیانه ای که با عبور غیرقانونی از مرزهای جنوبی وارد این کشور می شوند، اندیشیده شده است.
به گزارش ایرنا، جه جانسون وزیر امنیت داخلی امریکا روز سه شنبه در یک کمیته مجلس سنا این خبر را اعلام کرد.
حانسون به همراه جیمز کامی رئیس اف بی آی و نیکلاس راسموسن مدیر مرکز ملی ضد تروریسم ،از سوی کمیته امنیت داخلی یک کارگروه مجلس سنا در مورد مسائلی چون مهاجرت ، هکرهای سایبری برای دستکار در رای گیری انتخاباتی و بمب گذاریهای اخیر در نیویورک و نیوجرسی مورد سوال قرار گرفتند.
جانسون به این کمیته گفت : آژانس وی یک گروه کاری طی ماه های اخیر تشکیل داده تا در مورد گروه های قاچاقی که مهاجران را از طریق مرزهای جنوبی به امریکا می آورند، سخت گیری کند.
به گفته وی ، این گروه جدید در حال همکاری با نیروی انتظامی در مرکز و جنوب آمریکا برای سد کردن راه این افراد پیش از رسیدن به مرز و سهیم شدن در اطلاعات مربوط به دیده بانی مرزی است .
جانسون گفت:این گروه شبکه های قاچاق را که در حال انتقال مهاجران خاورمیانه ای هستند و شمار آنها طی سال گذشته افزایش یافته است ، در کانون توجه قرار داده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟