آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


گزارش تکان دهنده درباره افزایش جنایات علیه مسلمانان در آمریکا

یک رسانه غربی با ارائه آماری از افزایش ۸۹ درصدی جنایت علیه مسلمانان در آمریکا خبر داد.


ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


امکان انتقال فرودگاه مهرآباد وجود ندارد

جامعه | سه شنبه ۰۶ مهر ۹۵ ساعت ۱۵:۱۶ | نسخه چاپي

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امکان انتقال فرودگاه مهرآباد وجود ندارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در دویست و نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، با بیان اینکه پنج‌شنبه هفته گذشته برای غبارروبی از مزار شهدا به بهشت‌زهرا (س) رفته بودم، اظهار داشت: مردم انتظار داشتند که نسبت به برقراری امنیت در بهشت‌زهرا (س) اقداماتی انجام شود اما متاسفانه این امر محقق نشد.
وی افزود: در حال حاضر موضوعاتی از جمله تکدی‌گری، مسایل اخلاقی، حضور معتادان موجب نارضایتی و ناراحتی خانواده شهدا و دیگر شهروندان در بهشت‌زهرا (س) شده ، به همین دلیل باید به این موضوع رسیدگی شود.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در ساختمان اداری شهرداری یگان‌های اجرایی داریم، تصریح کرد: در بهشت‌زهرا (س) این یگان‌ها وجود ندارد به همین منظور باید نسبت به ساماندهی این موضوع اقدام شود.
طلایی با تاکید بر اینکه امروزه حجم بسیار بالای فعالیت فرهنگی در بهشت‌زهرا (س) داریم، گفت: در حال حاضر جمعیت چند ده هزار نفری در بهشت‌زهرا (س) داریم و این در حالی است که سازمان بهشت‌زهرا از معاون و مدیر کل فرهنگی محروم است.
وی ادامه داد: بخش فرهنگی بهشت‌زهرا بعد از خاکسپاری اموات می‌تواند اقدام کند و یکی از مهمترین موارد در بهشت‌زهرا باشد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مشکلات فرودگاه مهر‌آباد، افزود: امکان انتقال فرودگاه مهر‌آباد وجود ندارد و علی رغم اینکه پروازهای فرودگاه مهر‌آباد تا ساعت ۲۲ تقلیل پیدا کرده اما اهالی تهرانسر و دیگر نقاط با مشکلات مختلفی از جمله ترافیک مواجه هستند.
طلایی با بیان اینکه در مناطق ۲۱ و ۲۲ تهران هم دفاتر آموزش و پرورش و قوه قضاییه وجود ندارد ، گفت: درخواست دارم نسبت به احداث این دفاتر اقداماتی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه مجموعه شورا و شهرداری در خصوص ساماندهی مشاغل اقدام مهمی انجام نداده است، تاکید کرد: شهرداری باید نسبت به ساماندهی مشاغل مزاحم که فراوانی آن در تهران زیاد است تصمیمات قطعی و جدی بگیرد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروزه تهران در شرایط موجود با حجم بالای مراکز تجاری، برای مردم زحمات زیادی را به همراه آورده که باید به ان نیز رسیدگی شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: