ماجرای کشف حجاب پگاه آهنگرانی واقعیت دارد؟!+عکس

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.


میل 26 ارتش روسیه؛ بالگرد یا جرثقیل + تصاویر

میل 26 که توسط شرکت میل هلی کوپتر واقع در کشور روسیه طراحی و ساخته شده است و هواپیما را بلند می‌کند.


میل 26 ارتش روسیه؛ بالگرد یا جرثقیل + تصاویر

میل 26 که توسط شرکت میل هلی کوپتر واقع در کشور روسیه طراحی و ساخته شده است و هواپیما را بلند می‌کند.


دردسرهای عکس منشوری و استعفای دو سرمربی؛ یک فوتبالیست گوشه رینگ!

اظهارات تند شجاعی و عکس جنجالی رحمتی، استعفای همزمان دو مربی لیگ برتری، واگذاری تیم امید به فدراسیون و استعفا در پرونده تیم جنجالی اخیر مهمترین ...


این مدل فراری نسخه دومی ندارد!

شاکله اصلی این ایتالیاییِ ناب بر اساس مدل محبوب F12berlinetta شکل گرفته و باقی موارد ازجمله طرح ظاهری، کیت بدنه و رنگ‌بندی طبق سلیقه مالک و صلاح‌دید ...


دشمنان اسلام، کشورهای اسلامی را وادار به برادرکشی می کنند

دشمنان اسلام، کشورهای اسلامی را وادار به برادرکشی می کنند

جامعه | سه شنبه ۰۶ مهر ۹۵ ساعت ۱۱:۵۰ | نسخه چاپي

دادستان کل کشور گفت: امروز شاهد فعالیت های تفرقه انگیز آمریکا و اسرائیل در بین کشورهای اسلامی هستیم که اختلافاتی را بین کشورها انداخته و آنها را وادار به برادرکشی کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در دیدار با دادستان کل عمان با اشاره به ضرورت توسعه روابط قضایی بین دو کشور گفت: انتظار داریم روابط بین دو کشور برای سایر کشورهای منطقه الگو باشد.
منتظری با اشاره به اینکه در بین کشورهای همسایه برای عمان ویژگی خاصی قائل هستیم، اظهارداشت: روابط بین دو کشور قابل قبول و رضایت بخش است.
دادستان کل کشور افزود: لازمه تقویت روابط اقتصادی و سیاسی بین دو کشور، توسعه روابط قضایی است تا به انعقاد قراردادنامه های همکاری بین دو کشور بینجامد.
منتظری با اشاره به مستقل بودن قوا در کشور تصریح کرد: ریاست قوه قضاییه را رهبر ایران برای پنج سال انتخاب می کند. کلیه تشکیلات قضایی و سازمان های وابسته تحت مدیریت شخص رییس قوه قضاییه است.
دادستان کل کشور با اشاره به جزئیات کار دیوان عالی ایران، گفت: قضات عالی، دادسرای دیوان عالی از جمله بخشهای دیوان عالی است.
وی افزود: دادستان کل در ایران ۷۰ وظیفه را برعهده دارد و یکی از وظایف دادستان کل نظارت بر دادسراها است. احقاق حقوق عامه نیز یکی دیگر از وظایف دادستان کل کشور است. در شوراهای مختلفی از جمله امنیتی، سیاسی، اقتصادی و آنچه که به نحوی مرتبط با حقوق جامعه باشد عضو است.
علاوه بر این اختیارات دادستان با احکامی که مغایر با شرع و قانون است را به رییس قوه قضاییه اعلام کند.
منتظری تصریح کرد: در مواردی که دعاوی بین المللی مطرح شود، هم دادستان کل از طریق مجاری قانونی این امر را پیگیری می کند.
دادستان کل کشور با تاکید بر آشنایی قضایی دو جانبه بین ایران و عمان گفت: این امر موجب تبادل تجربیات و نظرها بین مسئولان قضایی دو کشور خواهد شد.
وی افزود: در ایران آسیب هایی وجود دارد که تاثیرات آن بر سایر کشورها هم دیده می شود که این امر نیازمند تعامل و تبادل این کشورهاست که مواد مخدر از جمله اصلی ترین این تهدیدها و آسیب ها است.
دادستان کل کشور با اشاره به موقعیت جغرافیایی کشور گفت: ایران محل ترانزیت مواد مخدر از افغانستان به کشورهای همسایه و حتی اروپایی است که ما در ایران شهدای زیادی را هم داده ایم و این در حالی است که کشورهای هدف در راستای مبارزه با مواد مخدر همکاری لازم را با ایران ندارند.
منتظری با انتقاد از رفتار برخی کشور ها گفت: برخی کشورها ما را در راه قانونی مبارزه با مواد مخدر و اعمال مجازات اعدام برای خاطیان نهی و انتقاد کرده و بیانیه های حقوق بشری صادر می کنند.
وی افزود: از جمله آسیب های جدی که نه تنها ایران بلکه بشریت را مورد تهاجم قرار داده است، فضای مجازی است که جوانان بسیاری را به فساد می کشاند و جمهوری اسلامی در راه مبارزه با این نوع از فساد گام های خوبی برداشته است. در دادستانی کل کشور معاونتی مخصوص همین رصد داریم.
وی در ادامه و با اشاره به تهدیدات استکبار جهانی برای جهان اسلام گفت: امروز شاهد فعالیت های تفرقه انگیز آمریکا و اسرائیل در بین کشورهای اسلامی هستیم که اختلافاتی را بین کشورها انداخته و آنها را وادار به برادرکشی کردند.
دادستان کل کشور به شرایط حاکم بر جهان اسلام اشاره و تصریح کرد: وظایف شرعی ما را موظف میکنند که دست اتحاد و همکاری قوی تری فارغ از اختلافات مذهبی و سیاسی داشته باشیم تا در برابر کفر،  دنیای اسلام به سمت وحدت و همگرایی برود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: