سردترین شهر در جهان با دمایی برابر با 48-

سردترین نقطه ای که انسان ها در آن زندگی می کنند به شهری به نام اویمایکون در روسیه تعلق دارد که دمای آن در روزهای زمستانی تا 48- درجه زیر صفر کشیده ...


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


کانسپت فوق‌العادهٔ CXperience سیتروئن+تصاویر

سیتروئن از یک سدان بزرگ جدید کانسپت به نام CXperience پیش از اولین حضور رسمی آن در نمایشگاه پاریس امسال رونمایی کرد.


مردودیت احمدی نژاد و راه درمان یک توهم بزرگ!

سیاست | سه شنبه ۰۶ مهر ۹۵ ساعت ۱۰:۳ | نسخه چاپي

انتخاب نوشت: با اینکه امروز سخنان رهبر انقلاب در خصوص مصلحت نبودن حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد اما متاسفانه هنوز هم عده ای از یاران بهاری محمود سعی در وارونه نشان دادن ماجرا دارند که این اقدام در گذشته نیز مشاهده‌شده است.
می‌توان گفت صحبت‌های علنی امروز رهبر انقلاب نشان می‌دهد احمدی نژاد بار دیگر در آزمون تبعیت از ولایت فقیه مردود شده است. زیرا مخاطب کلام امروز رهبری نه شخص رییس‌جمهور سابق بلکه مردم بوده اند، درست مثل موضوع برکناری اسفندیار رحیم مشایی ، این عادت احمدی نژاد شده است که برای درک یک موضوع نیاز به تکرار دارد !
با تایید امروز رهبری مشخص شد احمدی نژاد می‌دانست کاندیدا شدنش به مصلحت نیست، اما باز هم سکوت کرد تا هزینه نیامدنش را به گردن نظام بیندازد.
این اتفاق برگه دیگری را نیز رو کرد تا عدم صداقت جماعت‌بهاری بار دیگر بر مردم ثابت شود. آنها سفرهای استانی احمدی نژاد را تهی از نیت انتخاباتی بیان کردند ولی این درحالی بود که از سویی دیگر تلاش می‌کردند برای فعالیت‌های‌انتخابات خود مهر تایید بگیرند.
اما موضوع به این جا ختم نمی‌شود، رسانه ها، نزدیکان و حامیان احمدی نژاد در تحلیل های عجیب مدعی آن هستند که اگر در انتخابات شرکت می‌کردند به احتمال ٩٩درصد پیروز رقابت بودند(به عدد درصد توجه کنید) این تحلیل عجیب در حالی است که نظر سنجی ها به طور کامل متفاوت با نظر مدعیان بهاری است و احمدی نژاد نه تنها در میان اصلاح طلبان بلکه میان اصولگرایان هم از محبوبیتی برخوردار نیست. عجیب تر آنکه برخی نزدیکان احمدی نژاد که داعیه ولایتمداری دارند، با واکنش های تلویحی خود، بی توجهی خود به سخنان رهبری را نشان می دهند.
این توهم را درمانی است! احمدی نژاد و دوستدارانش می‌توانند برای اینکه از میزان دقیق محبوبیتش در میان اقشار مختلف مردم آگاه شوند، از آنجایی که صلاحیت حضور در کارزار ریاست‌جمهوری را ندارد، در رقابت‌های شورای شهر حضور پیدا کرده تا رای مردم مشخص کند که آیا واقعا 99 درصد مردم به وی اقبالی دارند یا اینکه 99 درصد مردم میلی به بازگشت وی به عرصه اجرایی کشور را ندارند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: