صف «نامزدهای پوششی» اصلاح‌طلبان پشت سر روحانی

گرچه بحث نامزد پوششی برای اصلاح طلبان از ماه‌ها پیش مطرح بوده، اما هیچ‌گاه تا این حد جدی نبوده است. آیا سازوکار اصلاح‌طلبان بعد از درگذشت آیت الله هاشمی تغییر کرده یا به هم ریخته است؟


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


صف «نامزدهای پوششی» اصلاح‌طلبان پشت سر روحانی

گرچه بحث نامزد پوششی برای اصلاح طلبان از ماه‌ها پیش مطرح بوده، اما هیچ‌گاه تا این حد جدی نبوده است. آیا سازوکار اصلاح‌طلبان بعد از درگذشت ...


بزرگترین شهاب سنگهای کشف شده در زمین را ببینید

اگرچه بخش قابل توجهی از سنگهای فضایی در آستانه ورود به اتمسفر زمین نابود می شوند اما برخی از آنها این شانس را دارند که مهمان زمین باشند و جالب ...


حفره امنیتی خانمان برانداز اینترنتی شناسایی شد

محققان گوگل موفق به شناسایی بی سابقه ترین مورد نشت اطلاعات در وب در سال ۲۰۱۷ شده اند که نتیجه آن ضرورت تغییر تمامی کلمات عبور مورد استفاده کاربران ...


اوباما تمام گزینه های موجود در خصوص وضعیت «حلب» را بررسی می کند

اوباما تمام گزینه های موجود در خصوص وضعیت «حلب» را بررسی می کند

جهان | سه شنبه ۰۶ مهر ۹۵ ساعت ۱۰:۱۸ | نسخه چاپي

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که باراک اوباما در حال بررسی تمام گزینه های موجود برای تعیین نحوه واکنش آمریکا به وضعیت شهر حلب در سوریه است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا در حال بررسی تمام گزینه های موجود برای تعیین واکنش آمریکا به وضعیت شهر حلب در سوریه است.
ارنست در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت که «رئیس جمهور آمریکا به مشاوره با تیم امنیت ملی خود از جمله رهبران نظامی در وزارت دفاع ادامه می دهد و در حال بررسی تمام گزینه های موجود است».
گفتنی است که روز یکشنبه، شورای امنیت سازمان ملل با تشکیل یک نشست فوق العاده به بحث و گفتگو درباره وضعیت شهر حلب پرداخت. این در حالی است که ارتش سوریه در حال انجام عملیات نظامی علیه گروه تروریستی موسوم به «جبهه فتح الشام»- جبهه النصره سابق- و سایر گروه های مسلح است.
شایان ذکر است که ارتش سوریه پیش از این ضمن انتقاد از نقض مکرر آتش بس از سوی گروه های مسلح، پایان آتش بس یک هفته ای را که بر اساس توافق روسیه و آمریکا برقرار شده بود اعلام کرد؛ امری که به تشدید درگیری ها در حلب انجامید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟