مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند که برای مجله people گرفته شده است را گردآوری کرده ایم.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


دختر 19ساله‌ ایرانی که پهلوانی را معنا کرد

چه کسی فکرش را می‌کرد از لشگر سیاه و‌سپید مهره‌های شطرنج با آن همه استاد بزرگ و استاد بین‌المللی که آوازه نامشان مرزها را درهم نوردیده، بانویی ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۲۵ | نسخه چاپي

مجمع انتخابات فدراسیون جودو به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش برگزار و در نهایت محمد درخشان به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در ابتدای این جلسه نصرالله سجادی در خصوص حضور اعضای مجمع، نحوه و مدت زمان حضور ارائه برنامه از سوی نامزدها صحبتهایی را مطرح کرد. وی از نامزدهای انتخابات خواست در صورت تمایل به کناره گیری، قبل صحبت کردن انصراف دهند.
از میان ١٣ نفری که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بودند، حسین قمی، محمد بلوطی، امیر حسین سیاحی و روشنک دولتشاهی در مجمع حاضر نبودند. مهرداد حسن زاده نیز با وجود حضور در محل آکادمی ملی المپیک در مجمع حاضر نشد. آزاد، خدابخش، درخشنده، زارعیان، میرفلاح نصیری، حیدریان، درخشان و میراسماعیلی نیز در انتخابات شرکت کردند.
از بین ٤٥ نفر اعضای مجمع در زمان شروع ، تنها ٣٥ نفر حاضر بودند که به تدریج سایر نفرات به این جمع اضافه شدند. مهمترین غایب نماینده ورزشکاران بود. جواد محجوب نماینده المپیکی های جودو در مجمع حاضر نبود. علیرضا خجسته و  دنیا آقایی نماینده ورزشکاران حاضر بودند.
نامزدهای ریاست دقایقی به تشریح برنامه های خود پرداختند. در ادامه زارعیان و درخشنده به نفع درخشان از انتخابات کنار کشیدند.
با انصراف درخشنده و زارعیان ، غیبت قمی، حسن زاده، بلوطی، سیاحی و دولت شاهی، انتخابات میان رشید خدابخش، محمد درخشان، آرش میراسماعیلی ،رضا میرفلاح نصیری ابوالفضل حیدریان و مرتضی آزاد آغاز شد.
انتخابات فدراسیون جودو با به حد نصاب نرسیدن آرا به دور دو کشیده شد. در دور نخست محمد درخشان ١٨ رای، آرش میراسماعیلی ١٦ رای و رشید خدابخش ٥ رای کسب کردند.
در دوم هم محمد درخشان با ۲۱ رای به عنوان رئیس جدید انتخاب شد. میراسماعیلی در دور دوم ۱۸ رای کسب کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: