متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های ...


۱۱سکانس از رفتارهای متفاوت احمدی‌نژاد

امروز ششم آبان ماه شصتمین سالگرد تولد محمود احمدی نژاد است. فردی که از سال ۸۴ تا ۹۲ دو دوره پرحاشیه را در پاستور سپری کرد.


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


ارثیه بیل گیتس برای فرزندانش چقدر است؟

بیل گیتس 60 ساله، بنیانگذار شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته پس از مرگش قسمت عمده ثروتش را صرف امور خیریه کند.


عکس روز نشنال جئوگرافیک

با چنین عکسی می توان موجی را برای همیشه ثبت کرد و سطح صافشان را به دقت دید.


پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۲۵ | نسخه چاپي

مجمع انتخابات فدراسیون جودو به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش برگزار و در نهایت محمد درخشان به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در ابتدای این جلسه نصرالله سجادی در خصوص حضور اعضای مجمع، نحوه و مدت زمان حضور ارائه برنامه از سوی نامزدها صحبتهایی را مطرح کرد. وی از نامزدهای انتخابات خواست در صورت تمایل به کناره گیری، قبل صحبت کردن انصراف دهند.
از میان ١٣ نفری که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بودند، حسین قمی، محمد بلوطی، امیر حسین سیاحی و روشنک دولتشاهی در مجمع حاضر نبودند. مهرداد حسن زاده نیز با وجود حضور در محل آکادمی ملی المپیک در مجمع حاضر نشد. آزاد، خدابخش، درخشنده، زارعیان، میرفلاح نصیری، حیدریان، درخشان و میراسماعیلی نیز در انتخابات شرکت کردند.
از بین ٤٥ نفر اعضای مجمع در زمان شروع ، تنها ٣٥ نفر حاضر بودند که به تدریج سایر نفرات به این جمع اضافه شدند. مهمترین غایب نماینده ورزشکاران بود. جواد محجوب نماینده المپیکی های جودو در مجمع حاضر نبود. علیرضا خجسته و  دنیا آقایی نماینده ورزشکاران حاضر بودند.
نامزدهای ریاست دقایقی به تشریح برنامه های خود پرداختند. در ادامه زارعیان و درخشنده به نفع درخشان از انتخابات کنار کشیدند.
با انصراف درخشنده و زارعیان ، غیبت قمی، حسن زاده، بلوطی، سیاحی و دولت شاهی، انتخابات میان رشید خدابخش، محمد درخشان، آرش میراسماعیلی ،رضا میرفلاح نصیری ابوالفضل حیدریان و مرتضی آزاد آغاز شد.
انتخابات فدراسیون جودو با به حد نصاب نرسیدن آرا به دور دو کشیده شد. در دور نخست محمد درخشان ١٨ رای، آرش میراسماعیلی ١٦ رای و رشید خدابخش ٥ رای کسب کردند.
در دوم هم محمد درخشان با ۲۱ رای به عنوان رئیس جدید انتخاب شد. میراسماعیلی در دور دوم ۱۸ رای کسب کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: