جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۲۵ | نسخه چاپي

مجمع انتخابات فدراسیون جودو به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش برگزار و در نهایت محمد درخشان به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در ابتدای این جلسه نصرالله سجادی در خصوص حضور اعضای مجمع، نحوه و مدت زمان حضور ارائه برنامه از سوی نامزدها صحبتهایی را مطرح کرد. وی از نامزدهای انتخابات خواست در صورت تمایل به کناره گیری، قبل صحبت کردن انصراف دهند.
از میان ١٣ نفری که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بودند، حسین قمی، محمد بلوطی، امیر حسین سیاحی و روشنک دولتشاهی در مجمع حاضر نبودند. مهرداد حسن زاده نیز با وجود حضور در محل آکادمی ملی المپیک در مجمع حاضر نشد. آزاد، خدابخش، درخشنده، زارعیان، میرفلاح نصیری، حیدریان، درخشان و میراسماعیلی نیز در انتخابات شرکت کردند.
از بین ٤٥ نفر اعضای مجمع در زمان شروع ، تنها ٣٥ نفر حاضر بودند که به تدریج سایر نفرات به این جمع اضافه شدند. مهمترین غایب نماینده ورزشکاران بود. جواد محجوب نماینده المپیکی های جودو در مجمع حاضر نبود. علیرضا خجسته و  دنیا آقایی نماینده ورزشکاران حاضر بودند.
نامزدهای ریاست دقایقی به تشریح برنامه های خود پرداختند. در ادامه زارعیان و درخشنده به نفع درخشان از انتخابات کنار کشیدند.
با انصراف درخشنده و زارعیان ، غیبت قمی، حسن زاده، بلوطی، سیاحی و دولت شاهی، انتخابات میان رشید خدابخش، محمد درخشان، آرش میراسماعیلی ،رضا میرفلاح نصیری ابوالفضل حیدریان و مرتضی آزاد آغاز شد.
انتخابات فدراسیون جودو با به حد نصاب نرسیدن آرا به دور دو کشیده شد. در دور نخست محمد درخشان ١٨ رای، آرش میراسماعیلی ١٦ رای و رشید خدابخش ٥ رای کسب کردند.
در دوم هم محمد درخشان با ۲۱ رای به عنوان رئیس جدید انتخاب شد. میراسماعیلی در دور دوم ۱۸ رای کسب کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟