بکارگیری تجهیزات نوین در ایستگاه های بازرسی پلیس

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا، ضوابط پرداخت حق الکشف به ماموران این حوزه را تشریح کرد و گفت: از تجهیزات نوین بازرسی در ایست ...


تنها خودروی" رنو 3" در ایران (+عکس)

این خودرو که یک رنو 3 با مدل 1946 میلادی است در وضعیت بسیار خوبی نگهداری شده است.


«مهتاب» جوایز اسپریت را درو کرد

«مهتاب» در آستانه برگزاری مراسم اسکار برنده بزرگ جوایز اسپریت شد.


بزرگترین شهاب سنگهای کشف شده در زمین را ببینید

اگرچه بخش قابل توجهی از سنگهای فضایی در آستانه ورود به اتمسفر زمین نابود می شوند اما برخی از آنها این شانس را دارند که مهمان زمین باشند و جالب ...


ماجرای ۱۳میلیون یورویی که دو ستاره ایرانی از دست دادند

در گذشته تیم‌های اروپایی ستاره‌های تیم ملی را به خدمت می‌گرفتند و از این ترانسفرها پول کلانی نصیب باشگاه‌های ایرانی می‌شد.


پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

پایان انتخابات فدراسیون جودو در رقابت نزدیک میراسماعیلی و درخشان

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۲۵ | نسخه چاپي

مجمع انتخابات فدراسیون جودو به ریاست معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش برگزار و در نهایت محمد درخشان به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در ابتدای این جلسه نصرالله سجادی در خصوص حضور اعضای مجمع، نحوه و مدت زمان حضور ارائه برنامه از سوی نامزدها صحبتهایی را مطرح کرد. وی از نامزدهای انتخابات خواست در صورت تمایل به کناره گیری، قبل صحبت کردن انصراف دهند.
از میان ١٣ نفری که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده بودند، حسین قمی، محمد بلوطی، امیر حسین سیاحی و روشنک دولتشاهی در مجمع حاضر نبودند. مهرداد حسن زاده نیز با وجود حضور در محل آکادمی ملی المپیک در مجمع حاضر نشد. آزاد، خدابخش، درخشنده، زارعیان، میرفلاح نصیری، حیدریان، درخشان و میراسماعیلی نیز در انتخابات شرکت کردند.
از بین ٤٥ نفر اعضای مجمع در زمان شروع ، تنها ٣٥ نفر حاضر بودند که به تدریج سایر نفرات به این جمع اضافه شدند. مهمترین غایب نماینده ورزشکاران بود. جواد محجوب نماینده المپیکی های جودو در مجمع حاضر نبود. علیرضا خجسته و  دنیا آقایی نماینده ورزشکاران حاضر بودند.
نامزدهای ریاست دقایقی به تشریح برنامه های خود پرداختند. در ادامه زارعیان و درخشنده به نفع درخشان از انتخابات کنار کشیدند.
با انصراف درخشنده و زارعیان ، غیبت قمی، حسن زاده، بلوطی، سیاحی و دولت شاهی، انتخابات میان رشید خدابخش، محمد درخشان، آرش میراسماعیلی ،رضا میرفلاح نصیری ابوالفضل حیدریان و مرتضی آزاد آغاز شد.
انتخابات فدراسیون جودو با به حد نصاب نرسیدن آرا به دور دو کشیده شد. در دور نخست محمد درخشان ١٨ رای، آرش میراسماعیلی ١٦ رای و رشید خدابخش ٥ رای کسب کردند.
در دوم هم محمد درخشان با ۲۱ رای به عنوان رئیس جدید انتخاب شد. میراسماعیلی در دور دوم ۱۸ رای کسب کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟