انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات آب و… خواه این انعکاس در آب باشد و خواه سطوح دیگر، عکاسان می توانند از آن به شکل خلاقانه ای برای گرفتن عکس هایی شگفت انگیز و دیدنی در شاخه های مختلف عکاسی استفاده کنند.


این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگیش را انجام داد + تصاویر

همیشه و در همه حال مراقب باشید تا در استفاده از داروهای خود دچار اشتباه نشوید.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


۶ کلید طلایی که قفل آلودگی هوا مکزیکوسیتی را باز کرد

دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: اجرای جامع و دقیق ۶ مولفه مدیریتی مکزیکوسیتی در مهار آلودگی هوا می تواند درمان درد نفس تنگی پایتخت باشد.گودرزی: توجه به آرمان شهدا چراغ راه ورزشکار باشد

گودرزی: توجه به آرمان شهدا چراغ راه ورزشکار باشد

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۴:۱۷ | نسخه چاپي

وزیر ورزش و جوانان با حضور در یادواره شهدای زن ورزشکار ضمن تاکید بر برگزاری چنین یادواره‌هایی و تاثیری که بر ورزش قهرمانی دارد، گفت: تکریم شهدا، تکریم خودمان است.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمود گودرزی در جریان اولین یادواره شهدای زن ورزشکار ضمن گرامیداشت مقام شهدا و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هشت سال دفاع از حیثیت، دین، تمامیت ارضی، استقلال، آزادی و حاکمیت قرآن را داشته ایم و حال در هفته گرامیداشت آن به سر می بریم. هفته دفاع مقدس یادآور پایمردی ها، استقامت ها و از خود گذشتگی ها است که باید در تمام طول ایام آویزه گوش تک تک ما باشد.
وی با ارزشمند خواندن اقدام سازمان بسیج ورزش کشور برای برگزاری کنگره های ویژه شهدای ورزشکار و از جمله اولین یادواره شهدای زن ورزشکار خاطرنشان کرد: برگزاری چنین یادواره هایی می تواند بر وضعیت اخلاقی و فرهنگی ورزش کشور تاثیر مستقیم داشته باشد و شرایط فعلی را دستخوش تحولاتی به مراتب مثبت تر کند. پاسداشت شهدای ورزشکار می تواند به ما در جهت حفظ ارزش های اسلامی و دستیابی به پیشرفت های هر چه بیشتر کمک کند. بی شک توجه به مقام شهدا و تأسی گرفتن از سجایای آنها می تواند جامعه را به سعادت برساند.
وزیر ورزش و جوانان با یادآوری اینکه بهمن ماه سال گذشته کنگره ای ویژه ۵ هزار شهید ورزشکار در استادیوم ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، گفت: پس از برگزاری آن کنگره طی نشستی در محضر مقام معظم رهبری بودیم. در این نشست ایشان برگزاری کنگره مورد نظر را بسیار مورد توجه قرار دادند و بر تداوم چنین حرکت هایی تاکید داشتند؛ حال سازمان بسیج ورزش کشور با برگزاری یادواره شهدای زن ورزشکار به این حرکت ارزشی تداوم بخشیده است.
گودرزی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به ورزش بانوان و تاثیر یادواره برگزار شده برای گرامیداشت شهدای زن ورزشکار یادآور شد: باید بگویم جامعه بانوان ما، جامعه ارزش‌مداری است که به دنبال حفظ و صیانت از بسیاری موارد ارزشی است. اینگونه یادواره ها نیز می تواند اثراتی فوق العاده بر جامعه بانوان داشته باشد. در رویدادهایی مثل المپیک و پارالمپیک، بانوان ما معرف ارزش های دینی و اسلامی ما بودند و این در صحبت هایی بزرگانی همچون مقام معظم رهبری کاملا مشهود بود.
وی با ابراز امیدواری به اینکه جامعه ورزش به این گونه ارزش ها بهای لازم را بدهد، تاکید کرد: توانمندی های خوبی در ورزش بانوان داریم که باید به عرصه ظهور برسد تا دنیا بداند با وجود تبلیغات منفی در فرهنگ ما و ورزش ما بانوان چه جایگاهی دارند. بی‌شک توجه به اهداف و آرمان هایی که شهدای ورزشکار ما داشتند می تواند چراغ راه تک تک ما باشد به خصوص برای بانوان که بیشتر در معرض برخی موارد قرار دارند. آنچه مسلم است نماینده بانوان ایران آنهایی هستند که در عرصه های بین المللی حضور پیدا می‌کنند. من امیدوارم برگزاری چنین فعالیت هایی تقویت شود؛ چراکه اعتقاد دارم تکریم شهدا، تکریم خودمان است.
وزیر ورزش و جوانان در مورد تاثیر برگزاری چنین یادواره هایی در ورزش قهرمانی کشور در بخش بانوان گفت: شاهد هستیم که در همین مراسم قهرمانانی چون کیمیا علیزاده هم حضور دارند. برگزاری چنین یادواره هایی و تاثیر آنها بی ارتباط با ورزش قهرمانی نیست.
گودرزی در پایان تاکید کرد که وزارت ورزش حمایت های لازم را از برگزاری چنین یادواره هایی خواهد داشت، همانطور که برگزاری یادواره شهدای زن ورزشکار با همکاری مشترک این وزارتخانه با سازمان بسیج ورزش کشور انجام شده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: