نجات ۱۵ شهروند از خطر گاز گرفتگی؛ حال چهار تن وخیم است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع گاز گرفتگی در یک مجتمع مسکونی خبر داد و گفت: در ابن حادثه ۱۵ شهروند نجات پیدا کردند و چهار تن دیگر راهی بیمارستان شدند.


فرماندار تهران: جمع‌آوری 3000 کودک متکدی؛ مخالفت قوه‌قضاییه با حضور پلیس برای جمع‌آوری این کودکان

بیش از دوهزار نفر در سامانسراها اسکان داده شدند که از این میان 173 نفر از همراهان بیماران بودند که در همراه سراها اسکان داده شدند.


بزرگنمایی تصویر در فتوشاپ

هنگام کار با فتوشاپ برای دسترسی دقیق نقاط مورد نظر از تصویر به بزرگنمایی و همچنین برای دسترسی و مشاهده همه تصویر به صورت یکجا به کوچک‌کردن تصویر نیاز خواهیم داشت. در این شماره قصد داریم با روش‌های اعمال بزرگنمایی و کوچک‌نمایی روی تصویر و دسترسی به بخش مورد نظر از تصویر آشنا شویم.


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...


رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه ...


تماس وزیر ورزش سجادی را فراری داد!

تماس وزیر ورزش سجادی را فراری داد!

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بلافاصله پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو و کوراش محل مجمع را ترک کرد و حاضر به پاسخگویی به خبرنگاران نشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجتمع انتخابات فدراسیون جودو و کوراش صبح امروز در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد و محمد درخشان در مرحله دوم این انتخابات موفق به کسب آرای بیشتر و به دست آوردن ریاست این فدراسیون شد.
نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که ریاست این مجمع را به عهده داشت پس از پایان رای گیری بلافاصله محل را ترک کرد و حاضر به پاسخگویی به سوالات خبرنگاران نشد.
همراهان وی علت فرار سجادی از خبرنگاران را جلسه وی در وزارت ورزش و تماس وزیر ورزش اعلام کردند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: