ظریف: برجام با خطر جدی روبه رو نیست

ظریف تاکید کرد: برجام یک توافق چند جانبه و جزء واقعیت‌های دنیا است.زندگی زنان در ژاپن، سرزمین نظم و قانون

زنانی در کیمونوهای افسانه ای یا زنانی در زندگی های ماشینی بدون انعطاف؟ تصور ما و شاید بسیاری از مردم دنیا از ژاپن میان این تصویرهای ضد و نقیض در رفت و آمد است. برای شناخت بیشتر از ملتی که در لطیفه ها از هر چیز به دردنخوری برق تولید می کنند، با زنی ایرانی که زندگی کاری اش را در این کشور می گذراند، صحبت کرده ایم.


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


تماس وزیر ورزش سجادی را فراری داد!

تماس وزیر ورزش سجادی را فراری داد!

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بلافاصله پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو و کوراش محل مجمع را ترک کرد و حاضر به پاسخگویی به خبرنگاران نشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مجتمع انتخابات فدراسیون جودو و کوراش صبح امروز در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد و محمد درخشان در مرحله دوم این انتخابات موفق به کسب آرای بیشتر و به دست آوردن ریاست این فدراسیون شد.
نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که ریاست این مجمع را به عهده داشت پس از پایان رای گیری بلافاصله محل را ترک کرد و حاضر به پاسخگویی به سوالات خبرنگاران نشد.
همراهان وی علت فرار سجادی از خبرنگاران را جلسه وی در وزارت ورزش و تماس وزیر ورزش اعلام کردند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟