واکنش رقبای فرهادی به «ترامپ» و تحریم مراسم اسکار

اصفر فرهادی، کارگردانی فیلم «فروشنده» که در میان رقبای اسکار خارجی تنها فیلمسازی است که به صورت مستقیم هدف این قانون مهاجرتی قرار گرفت.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96
قطع همکاری میراسماعیلی با فدراسیون جودو؛ می‌خواهم استراحت کنم

قطع همکاری میراسماعیلی با فدراسیون جودو؛ می‌خواهم استراحت کنم

ورزش | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

آرش میراسماعیلی پس از پایان مجمع انتخاباتی جودو گفت: سرباز جودو هستم و از این به بعد در یک باشگاه جودو به این رشته خدمت خواهم کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آرش میراسماعیلی کاندیدای انتخابات ریاست فدراسیون جودو در پایان رای‌گیری در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات بسیار نزدیکی را پشت سر گذاشتیم و این رقابت پرشور را به همه اعضای مجمع و کاندیداهای حاضر در انتخابات تبریک می گویم. از این به بعد به عنوان سرباز در خدمت جامعه جودو هستم و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا جودو از این وضعیت خارج شود.
وی افزود: دموکراسی خاصی در انتخابات حاکم بود هر چند بی اخلاقی هایی از یک سایت خبری مشاهده شد که حتما آن را از نظر حقوقی پیگیری خواهم کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با فدراسیون جودو و پیشنهاد همکاری با این فدراسیون موافقت می‌کند یا نه گفت: من سرباز جودو هستم اما اجازه بدهید مدتی استراحت کنم. قطعا در یک باشگاه جودو به این رشته خدمت خواهم کرد و امیدوارم همه دوستان موفق شوند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟