این نشانه ها می گوید همسرتان، بدترین همسر دنیا است!

داشتن همسر خوب یکی از کلیدهای اصلی خوشبختی در زندگی است. شما هم اگر این نشانه ها را دارید، بدانید که همسر خوبی نخواهید بود.


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


دختر پرسپولیسی با تیپ پسرانه در ورزشگاه کری خواند+عکس

دختر هوادار پرسپولیس دیدار سرخپوشان مقابل استقلال خوزستان را از نزدیک تماشا کرد.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


انتقاد از توهین وزیر اقتصاد به مجلس/هیأت رئیسه موضع‌گیری کند

انتقاد از توهین وزیر اقتصاد به مجلس/هیأت رئیسه موضع‌گیری کند

سیاست | يكشنبه ۰۴ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۲۵ | نسخه چاپي

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی نسبت به توهین وزیر اقتصاد به مجلس انتقاد کرد و خواستار موضع‌گیری هیأت رئیسه مجلس در این خصوص شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه در تذکری نسبت به اعلام نظر مجلس در مورد قراردادهای جدید نفتی در ایام تعطیلات اعتراض کرد.
انتقاد پورمختار از توهین وزیر اقتصاد به مجلس
محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ نیز در تذکری نسبت به نحوه اداره جلسات و طرز کار هیأت رئیسه مجلس اعتراض کرد و گفت: طبق ماده ۲۴ آئین‌نامه، هیأت رئیسه مکلف است طرح‌ها و لوایحی را که اعلام وصول شده است، به موقع در اختیار نمایندگان قرار دهد. این چندمین بار است که طرح‌ها و لوایح قبل از بررسی در مجلس، در اختیار نمایندگان قرار نگرفته است.
وی تصریح کرد: اداره مجلس نیازمند تدبیر جدیدی از سوی هیأت رئیسه است.
پورمختار همچنین از توهین آشکار وزیر اقتصاد به مجلس در ایام تعطیلات انتقاد کرده و خواستار موضع‌گیری هیأت رئیسه مجلس در این خصوص شد.
انتقاد سلیمی از عملکرد کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص گزارش حقوق‌های نجومی
در ادامه علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات نیز به عدم ارائه گزارش نهایی کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص حقوق‌های نجومی به صحن علنی مجلس انتقاد کرد و گفت: صحن علنی به کمیسیون اصل ۹۰ مأموریت داد مسئله حقوق‌های نجومی را مورد بررسی قرار دهد.
عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: افکار عمومی منتظر ارائه گزارشی دقیق در این خصوص هستند، اما به نظر می‌رسد این موضوع دچار مرور زمان شده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: