پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


هوای استان‌های شمالی سرد و بارانی می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از تداوم زبانه پر فشار و هوای نسبتا سرد در نوار شمالی کشور طی ۳ روز آینده خبر داد.


کشف ۲۸ تن مواد مخدر و ۲۸۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای سیستان

کشف ۲۸ تن مواد مخدر و ۲۸۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای سیستان

جامعه | شنبه ۰۳ مهر ۹۵ ساعت ۱۶:۲۹ | نسخه چاپي

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲۸ تن موادمخدر و ۲۸۱ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان و دریابانان این استان در ۶ ماهه نخست امسال خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار رهام حبیبی گفت: مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر از برنامه های جدی مرزبانی در جنوب شرق کشور است.
وی افزود: مرزداران سیستان و بلوچستان در ۶ ماه نخست امسال طی چند عملیات مسلحانه با قاچاقچیان موادمخدر،  ۱۷ سوداگر مرگ را به هلاکت رسانده و ۷۲ قاچاقچی دیگر را نیز دستگیر کردند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد : در این عملیات ها، ۳۲ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و از ورود بیش از ۲۸ هزار و ۲۲۵ کیلو گرم مواد مخدر شامل هروئین، مرفین، کراک، تریاک و حشیش به کشور جلوگیری شد.
حبیبی در ادامه از توقیف ۲۵۳ دستگاه خودرو و شناور قاچاقچیان سوخت توسط مرزبانان سیستان و بلوچستان طی این مدت خبر داد و گفت: مرزبانان و دریابانان استان، در ۶ ماهه نخست امسال، موفق شدند از خروج ۲۸۱ هزار ۲۱۱ لیتر انواع فرآورده‌های نفتی از کشور جلوگیری کنند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان گفت: اشرار، سوداگران مرگ، قاچاقچیان و تمامی سودجویانی که برای کسب منفعت نامشروع قصد تجاوز به حریم امنیتی مرزهای جنوب شرق کشورمان را دارند بایستی بدانند که مرزنشینان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران می پردازند و مقتدرانه با هرگونه تحرک و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: