تشریح مصوبات اکران و قیمت بلیت‌ سینماها/ طرح شناور را تست می‌کنیم

رییس شورای صنفی نمایش درباره آرایش اکران نوروز ۹۶، زمان ماندن آثار روی پرده، سقف و کف قیمت بلیت‌های سینما و طرح قیمت شناور بلیت‌ها توضیح داد.


داستان استفاده از پرچم‌ عربستان در مذاکرات حج چه بود؟

علی محمد بیدار مغز، کارشناس تشریفات دیپلماتیک: دیدارهای تشریفاتی و کاری هیئت های ایران و عربستان در مذاکرات حج  مطابق اصول و قواعد تشریفات دیپلماتیک است و هیچ قاعده ای نقض نشده است.


رکود و گرانی مهمان بازار مسکن در بهمن ماه

در بهمن ماه سال جاری تعداد معاملات واحد های مسکونی و متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع واحد مسکونی در شهر تهران به ترتیب به 15.6 هزار فقره و 45.0 ...


توریست های فضایی سال ۲۰۱۸ به ماه می روند

الون ماسک موسس «اسپیس ایکس»  اعلام کرد در سال ۲۰۱۸ میلادی دو توریست را به ماه می فرستد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


حل بحران سوریه بدون ریشه کنی گروههای تروریستی ممکن نیست

حل بحران سوریه بدون ریشه کنی گروههای تروریستی ممکن نیست

جهان | جمعه ۰۲ مهر ۹۵ ساعت ۲۳:۱۸ | نسخه چاپي

وزیر امور خارجه روسیه در سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد حل بحران سوریه بدون شکست داعش و دیگر گروه های تروریستی همچون جبهه النصره را ناممکن دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، «سرگی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه اظهار داشت که حل بحران سوریه بدون ریشه کنی داعش و دیگر گروه های تروریستی ممکن نیست.
لاوروف در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد تصریح کرد که ریشه کنی داعش و جبهه النصره و دیگر گروه های تندرو تنها راهکار حل بحران سوریه و اوضاع انسانی تاسف بار این کشور است. وی همچنین این امر را کلید تقویت آتش بس در سوریه و تحقق مصالحه ملی در این کشور برشمرد.
وزیر خارجه روسیه همچنین افزود که درنگ در آغاز مذاکرات بدون پیش شرط سوری-سوری بر اساس قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت جایز نیست.
لاوروف در عین حال تصریح کرد که ضربه زدن به روند سیاسی سوریه از سوی برخی از نمایندگان معارضان سوری در خارج و تساهل حامیان آنها در این خصوص بر آوازه سازمان ملل متحد تاثیر منفی به همراه دارد و این اندیشه را به ذهن خطور می سازد که هدف از این امر بهانه تراشی برای تغییر دولت در سوریه است.
وی همچنین اظهار داشت که عمل به درخواست سازمان ملل متحد برای تفکیک بین معارضان سوری معتدل و تروریست ها امر بسیار با اهمیتی است و مسئولیت این امر برعهده آمریکا و متحدانش است.
لاوروف افزود: عدم انجام این امر یا ناتوانی از انجام آن در شرایط کنونی این شبهه را مطرح می سازد که برخی طرف ها خواهان نجات گروه جبهه النصره هستند و نقشه ها برای تغییر دولت سوریه همچنان پابرجاست.
وزیر امور خارجه روسیه همچنین در نشستی خبری در نیویورک درخواست برای کنار رفتن بشار اسد را نقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل برشمرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟