پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.


هوای استان‌های شمالی سرد و بارانی می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی از تداوم زبانه پر فشار و هوای نسبتا سرد در نوار شمالی کشور طی ۳ روز آینده خبر داد.


توقف تولید خودروهای فورد

فورد موتور اعلام کرد به مدت یک هفته تولید وانت‌های اف-150 را در کارخانه مونتاژ کانزاس متوقف می‌کند و به‌طور موقت سه کارخانه دیگر خود را به مدت چند هفته تعطیل می‌کند.


طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای انگلیس محسوب می شود.


رئیس جمهور جامانده از نیویورک در بیمارستان مسکو بستری شد

جهان | جمعه ۰۲ مهر ۹۵ ساعت ۱۳:۰ | نسخه چاپي

الماس بیک آتامبایف رئیس جمهوری قرقیزستان در پی بروز ناراحتی قلبی که لغو برنامه حضور وی در هفتاد ویکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل را در پی داشت، برای ادامه مراحل درمانی به مسکو انتقال یافت.
به گزارش ایرنا به نقل از   شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه رئیس جمهوری 60 ساله قرقیزستان ادامه درمان خود را در بیمارستان مرکزی مسکو انجام خواهد داد.
اوایل هفته جاری هواپیمای حامل آتامبایف در پرواز به آمریکا مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه آتاتورک استانبول شد که با توجه به تشخیص پزشکان مبنی بر بروز ناراحتی ناگهانی قلبی، سفر وی به نیویورک لغو شد.
پیش از این اعلام شده بود که رئیس جمهوری قرقیزستان در ترکیه درمان خواهد شد.
آتامبایف که سال 1983 زمان حاکمیت اتحاد جماهیر شوروی وارد پارلمان قرقیزستان شد، پس از فروپاشی کمونیسم در سال 1991 نیز در مسئولیت های مختلفی انجام وظیفه کرد تا اینکه از سال 2009 تا 2011 نخست وزیر شد و سپس به مقام ریاست جمهوری رسید.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: