عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


جدیدترین رئیس دانشگاه آزاد!

در حاشیه معارفه فرهاد رهبر بعد از چندماه سرپرستی نوریان، جانشین رئیس قبلی دانشگاه آزاد.


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


برخی پست‌ها در استقلال «من درآوردی» است/ تیم اشکالات فنی دارد

برخی پست‌ها در استقلال «من درآوردی» است/ تیم اشکالات فنی دارد

ورزش | جمعه ۰۲ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۶ | نسخه چاپي

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال ضمن تاکید بر اینکه اعضای هیات مدیره این باشگاه پست‌های من درآوردی تولید می کنند گفت: تیم هم از نظر فنی اشکالاتی دارد که برای ادامه لیگ برطرف شود.
پیروز قربانی مدافع پیشین استقلال در مورد دیدار این تیم با ذوب آهن که منجر به اولین پیروزی آبی پوشان شد به خبرگزاری مهر گفت: از دو دیدگاه می توانیم به این برد نگاه کنیم، اولین دیدگاه تعصبی است که طبیعتا من پیشکسوت و همه کسانی که در جایگاه من قرار دارند دوست دارند شرایط خوب باشد و استقلال همیشه ببرد و حالا هم خدا رو شکر برد و فشار از روی دوش آنها برداشته شد.
وی در ادامه افزود: دیدگاه دوم فنی است که ترجیح می‌دهم اصلا درباره اش صحبت نکنم، چه از لحاظ فردی و چه تاکتیکی اشکالاتی وجود دارد که باید برطرف شود و امیدوارم وضعیت استقلال بهتر از این شود چرا که همین حالا هم تیم هایی را در لیگ می بینیم که کیفیت بهتری از استقلال ارائه می دهند.
وی تاکید کرد: حرف های من ممکن است دوستانم در باشگاه استقلال را ناراحت کند، حتی هواداران این تیم را. به همین دلیل سعی می کنم به این قضیه ورود نکنم، تنها این نکته را می گویم که اگر استقلال می خواهد مدعی قهرمانی باشد یا حتی مدعی حضور در سه تیم اول باشد باید کیفیت بالاتری از آنچه تا امروز نشان داده، نشان دهد. به هر حال دوست واقعی کسی است که واقعیت ها را به آدم بگوید و تلاش کند که شرایط بهتری برای دوستش حاصل شود.
مدافع سابق تیم ملی در مورد تعطیلات مجدد لیگ برتر گفت: این تعطیلات می تواند برای همه تیم ها خوب باشد اما به اندازه اش، وقتی از حد خود گذشت به نظر من دیگر لوث می شود با این حال باید دید باشگاه ها چه برنامه ریزی و استراتژی در تعطیلات دارند ولی از دید من در مجموع اولویت همیشه با تیم ملی است.
پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اختلافات موجود میان مدیران باشگاه که پیش از بازی با ذوب آهن در رسانه ها دیده شد و احکامی که صادر شد، گفت: من به طور کلی با مدیریت کل فوتبال ایران مشکل دارم  و با توجه به اینکه تحصیلات آکادمیک من مدیریت است از بسیاری از موارد سر در نمی آورم. ما بعضا پست هایی من درآوردی ایجاد می کنیم مثل همین پست ها که شما دیدید قبل از بازی ذوب آهن در باشگاه استقلال ایجاد شد، البته آقای روشن و ساعدی هر دو بسیار زحمتکش و انسان های بسیار خوبی هستند ولی بحث مدیریت بحث دیگری است.
وی در ادامه تاکید کرد: من در مورد انتخاب کل اعضای هیات مدیره باشگاه حرف و اعتراض دارم آنها را معمولا کسی نمی شناسد اما می آیند در باشگاه های استقلال و پرسپولیس مشهور می شوند و بعد از مدتی به جایگاه قبلی خود برمی گردند و با شهرتشان کارها را پیش می برند، بنابراین در باشگاه استقلال و پرسپولیس علی می ماند و حوضش. به نظر من باید این مسله قانونمند شود و این اعضا از میان پیشکسوتان تحصیلکرده باشگاه انتخاب شوند.
قربانی تاکید کرد: آنها سی سال است که به بهانه تامین منابع مالی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس می‌آیند اما عملا می بینیم که چنین هم نکردند اما اگر پیشکسوتان خود باشگاه باشند به دنبال منافع شخصی نیستند و دلشان برای تیم می تپد.
وی در ادامه افزود: من پیروز قربانی اگر بدانم رئیس هیات مدیره باشگاه از منظر فوتبال از من پایین تر است هرگز حرف او را نمی خوانم و نمی توانم به حرف هایش احترام زیادی بگذارم البته این نظر شخص من است. اما بهتر است برای این موضوع یک قاعده و قانون داشته باشیم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟