جزئیات عیدی و حق اولاد کارگران در سال ۹۶

با تصویب حداقل مزد سال ۱۳۹۶ کارگران توسط شورای عالی کار مبلغ عیدی و پاداش پایان سال و رقم حق اولاد کارگران نیز مشخص شد.<br /><br />


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


5 ترفند کاربردی ویندوز

در سیستم عامل ویندوز بیش از هر سیستم عاملی دارای میانبر است و اکثر کاربران از میانبر های آن بی خبر اند. دانستن این موارد می تواند کمک بسیاری ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


طرح آمریکا ناکارآمد است

طرح آمریکا ناکارآمد است

جهان | جمعه ۰۲ مهر ۹۵ ساعت ۱۱:۲۱ | نسخه چاپي

معاون وزیر خارجه روسیه پیشنهاد وزیر خارجه آمریکا برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز مناطقی از شمال سوریه را ناکارآمد دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه در سخنانی در یک جلسه با اشاره به اظهارات «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا، مبنی بر محدود کردن پروازها در مناطق حساس سوریه؛ این پیشنهاد را «ناکارآمد» خواند.
وی ادامه داد: این موضوع را می توان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و سپس در نشست حامیان بین المللی سوریه مورد ارزیابی قرار داد.
ریباکوف با بیان این که اولویت روسیه در سوریه رسیدن به یک راهکار سیاسی است، افزود: توافق با آمریکا به این موضوع کمک خواهد کرد. هرچند که پس از مورد حمله قرار گرفتن ارتش سوریه و کاروان کمک های بشردوستانه در این کشور از احتمال رسیدن توافق کاسته شده است. اما جایگزینی برای آن دیده نمی شود چراکه روسیه نیز نمی خواهد از محور این توافق خارج شود.
معاون لاوروف با تکذیب خبرها مبنی بر این که ارتش روسیه به کاروان مذکور حمله کرده است، گفت: آمریکا هنوز قادر به تشخیص مخالفان و جنگجویان نیست و این امر مبارزه با تروریسم را با دشواری مواجه کرده است.
گفتنی است که جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در نشست سطح عالی سوریه در شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد محدود کردن پروازها در مناطق حساس سوریه را ارائه کرده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟