دردسر جدید آبی‌ها برای پایان همکاری با مهاجم‌شان

آرش افشین در صورت جدایی تمام پولش را از استقلال می خواهد.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در ...


رونمایی از غول جدید شورولت+تصاویر

خودروساز امریکایی شورولت از محصول پیکاپ جدید خود(Colorado ZR2) رونمایی کرد.


دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.


طرح آمریکا ناکارآمد است

طرح آمریکا ناکارآمد است

جهان | جمعه ۰۲ مهر ۹۵ ساعت ۱۱:۲۱ | نسخه چاپي

معاون وزیر خارجه روسیه پیشنهاد وزیر خارجه آمریکا برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز مناطقی از شمال سوریه را ناکارآمد دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه در سخنانی در یک جلسه با اشاره به اظهارات «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا، مبنی بر محدود کردن پروازها در مناطق حساس سوریه؛ این پیشنهاد را «ناکارآمد» خواند.
وی ادامه داد: این موضوع را می توان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و سپس در نشست حامیان بین المللی سوریه مورد ارزیابی قرار داد.
ریباکوف با بیان این که اولویت روسیه در سوریه رسیدن به یک راهکار سیاسی است، افزود: توافق با آمریکا به این موضوع کمک خواهد کرد. هرچند که پس از مورد حمله قرار گرفتن ارتش سوریه و کاروان کمک های بشردوستانه در این کشور از احتمال رسیدن توافق کاسته شده است. اما جایگزینی برای آن دیده نمی شود چراکه روسیه نیز نمی خواهد از محور این توافق خارج شود.
معاون لاوروف با تکذیب خبرها مبنی بر این که ارتش روسیه به کاروان مذکور حمله کرده است، گفت: آمریکا هنوز قادر به تشخیص مخالفان و جنگجویان نیست و این امر مبارزه با تروریسم را با دشواری مواجه کرده است.
گفتنی است که جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در نشست سطح عالی سوریه در شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد محدود کردن پروازها در مناطق حساس سوریه را ارائه کرده بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: