جنجال حضور مانکن برزیلی در ایران برای انجام جراحی زیبایی بینی!+عکس

حضور یک مانکن برزیلی در ایران برای انجام دادن جراحی زیبایی بینی سوژه کاربران در فضای مجازی شده است.


مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت ...


پهپادی که با بشقاب پرنده اشتباه گرفته می‌شود!+تصاویر

یک مخترع آمریکایی با نصب پنل حاوی لامپ‌های LED قدرتمند بر روی یک پهپاد پیشرفته موفق شد تا ابزاری جالب برای کاوش در تاریکی شب بسازد. این مسئله ...


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...نتانیاهو: کشورهای عربی اسرائیل را دشمن درجه یک خود نمی‌دانند

نتانیاهو: کشورهای عربی اسرائیل را دشمن درجه یک خود نمی‌دانند

اخبار داغ | جمعه ۰۲ مهر ۹۵ ساعت ۱۲:۶ | نسخه چاپي

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل به دوست و همپیمان بسیاری از کشورها تبدیل شده است و حتی کشورهای عربی هم آنرا دشمن درجه یک خود نمی دانند.
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، بنیامین نتانیاهو در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام کرد «اسرائیل که سازمان ملل آنرا محکوم می کند، طی سالیان گذشته بسیاری از مواضع خود در قبال کشورهای عربی را تغییر داده و توافقنامه های صلح متعدد با مصر و اردن امضا کرده است. اسرائیل که سازمان ملل آنرا محکوم می کند، توافقنامه هایی امضا کرده است که به برقراری صلح و ثبات در منطقه کمک می کند و به دوست و همپیمان بسیاری از کشورها تبدیل شده است و حتی کشورهای عربی هم آنرا دشمن درجه یک خود نمی دانند.»
نتانیاهو در عین حال با حمله به سازمان ملل و موسسات بین المللی مدعی شد که «سازمان ملل و نهادهای زیر مجموعه آن علیه اسرائیل فعالیت می کنند و این سازمان به موسسه ای تبدیل شده است که دست به اقدامات تمسخر آمیز اخلاقی می زند.»
وی در ادامه اتهامات خود علیه سازمان ملل اعلام کرد که «سازمان ملل طی سال گذشته 20 قطعنامه ضد صهیونیستی صادر کرده است، اما در مقابل، تنها سه قطعنامه علیه تمامی کشورهای دیگر جهان صادر کرده است. علاوه بر این، شورای حقوق بشر این سازمان هر ساله اسرائیل را محکوم می کند.»
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در عین حال مدعی شد که «جنگ علیه اسرائیل در سازمان ملل به پایان رسیده است و همه کشورها باید این مساله را بپذیرند.» وی افزود:«حل منازعه با فلسطینیان تنها در صورتی ممکن است که آنها کشور یهودی اسرائیل را به رسمیت بشناسند.»
وی با طرح این مدعا که شهرک های صهیونیست نشین دلیل اصلی به بن بست رسیدن مذاکرات سازش میان طرفین فلسطینی و اسرائیلی نیست، خاطر نشان کرد که «اسرائیل می تواند درباره هر چیزی به جز «قدس و هویت یهودی خود» مذاکره کند» اما «حل منازعه از طریق صدور بیانیه و قطعنامه ممکن نیست.»
بنیامین نتانیاهو همچنین در واکنش به سخنان محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل اعلام کرد که «رئیس (تشکیلات خودگردان) فلسطین دو راه پیش روی خود دارد؛ یا باید به ایجاد نفرت و انزجار ادامه دهد و یا با ما برای دستیابی به صلح همکاری کند.»
نتانیاهو تشکیلات خودگردان را به تحریک کودکان فلسطینی و شستشوی مغزی آنها متهم کرد و گفت: «وقتی کودکان فلسطینی می شنوند که مشاور ابومازن آنها را به زدن گردن یهودیان تشویق می کند، این نوعی ظلم به کودکان و ترویج فرهنگ قتل و کشتار در میان آنهاست. وقتی یک کودک فلسطینی بر سر سفره شام از مادرش می پرسد که اگر یک یهودی را بکشد و او را به خاطر این اقدامش بازداشت کنند، چه اتفاقی می افتد، مادرش می گوید هر ساله هزاران دلار به تو خواهند داد و عملا هم هر چقدر یهودیان بیشتری را بکشد، به پول بیشتری دست پیدا می کند. تصور کنید که خلاص شدن از این فرهنگ نفرت و انزجار چقدر سخت است. وقتی مقامات فلسطینی ذهن جوانان شان را مسموم و آنها را علیه صلح تحریک می کنند، ما چطور می توانیم از یک جوان فلسطینی انتظار حمایت از صلح و سازش را داشته باشیم؟ ما اسرائیلی ها چنین کاری نمی کنیم، بلکه کودکان مان را با مفاهیم صلح و سازش تربیت می کنیم و این فرهنگ را در میان آنها ترویج می دهیم.»
وی در پایان مدعی شد که «جنبش حماس حاضر به بازگرداندن اجساد نظامیان ما؛ آرون شائول و هدار گولدن نیست و با حمایت ایران سعی در نابودی اسرائیل دارد.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: