اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


سردار و رفقا در راه منچستر

کاروان تیم فوتبال روستوف روسیه به همراه مهاجم ملی‌پوش کشورمان برای بازی با منچستر یونایتد عازم انگلیس شد.<br />


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان

کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان

جهان | چهارشنبه ۳۱ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۴۶ | نسخه چاپي

اتحادیه اروپا از کمک جدید به جمهوری آذربایجان به ارزش سیزده میلیون یورو، با هدف حمایت از سیاست های تنوع بخشی در اقتصاد این کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آژانس خبری آذری، اتحادیه اروپا از بسته کمک جدید به جمهوری آذربایجان به ارزش سیزده میلیون یورو، با هدف حمایت از سیاست های تنوع بخشی در اقتصاد این کشور خبر داد.
این کمک های هدفمند در عرصه های مالی، اقتصادی و قضایی دولت آذربایجان  مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
هیات اتحادیه اروپا در جمهوری آذربایجان گفت: کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا بر افزایش رقابت و فرصت های صادراتی مشاغل کوچک و متوسط و توسعه و بهبود محیط کسب و کار از طریق کمک به نهادهای کلیدی دولت تمرکز خواهد کرد. نتیجه این طرح، تقویت رشد تولید ناخالص داخلی بدون تکیه بر صادرات نفت و ایجاد اشتغال در جمهوری آذربایجان است.
بسته کمکی جدید اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان حاکی از تمایل طرفین جهت افزایش همکاریها در عرصه های مختلف اقتصادی و پایه ای برای توافقات دوجانبه در آینده ای نزدیک است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟