انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام ...


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری مبنی بر ورود نوع توربو شارژ هایما به بازار منتشر شد و حالا تصاویری از این خودرو با پلاک آزمایش فنی منتشر شده است.


کیک تولد و میهمانی خاص بازیگر زن مشهور+تصاویر

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد آذرماه 1356 در تهران است. الهام حمیدی در سالروز تولدش یک کیک تولد متفاوت خاص داشت.


کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان

کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان

جهان | چهارشنبه ۳۱ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۴۶ | نسخه چاپي

اتحادیه اروپا از کمک جدید به جمهوری آذربایجان به ارزش سیزده میلیون یورو، با هدف حمایت از سیاست های تنوع بخشی در اقتصاد این کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آژانس خبری آذری، اتحادیه اروپا از بسته کمک جدید به جمهوری آذربایجان به ارزش سیزده میلیون یورو، با هدف حمایت از سیاست های تنوع بخشی در اقتصاد این کشور خبر داد.
این کمک های هدفمند در عرصه های مالی، اقتصادی و قضایی دولت آذربایجان  مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
هیات اتحادیه اروپا در جمهوری آذربایجان گفت: کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا بر افزایش رقابت و فرصت های صادراتی مشاغل کوچک و متوسط و توسعه و بهبود محیط کسب و کار از طریق کمک به نهادهای کلیدی دولت تمرکز خواهد کرد. نتیجه این طرح، تقویت رشد تولید ناخالص داخلی بدون تکیه بر صادرات نفت و ایجاد اشتغال در جمهوری آذربایجان است.
بسته کمکی جدید اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان حاکی از تمایل طرفین جهت افزایش همکاریها در عرصه های مختلف اقتصادی و پایه ای برای توافقات دوجانبه در آینده ای نزدیک است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: