اظهارات آخوندی در جلسه استیضاحش؛

استعفا دادم اما رئیس‌جمهور مخالفت کرد

عباس آخوندی در نشست علنی امروز (یکشنبه یکم اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح استیضاح، در دفاع از خود گفت: قطعاً این جلسه سخت و تاریخی ...


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


شهباززاده به نفت تهران پیوست

مهاجم پیشین تیم فوتبال آلانیا اسپور ترکیه به نفت تهران پیوست.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان

کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان

جهان | چهارشنبه ۳۱ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۴۶ | نسخه چاپي

اتحادیه اروپا از کمک جدید به جمهوری آذربایجان به ارزش سیزده میلیون یورو، با هدف حمایت از سیاست های تنوع بخشی در اقتصاد این کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آژانس خبری آذری، اتحادیه اروپا از بسته کمک جدید به جمهوری آذربایجان به ارزش سیزده میلیون یورو، با هدف حمایت از سیاست های تنوع بخشی در اقتصاد این کشور خبر داد.
این کمک های هدفمند در عرصه های مالی، اقتصادی و قضایی دولت آذربایجان  مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
هیات اتحادیه اروپا در جمهوری آذربایجان گفت: کمک ۱۳ میلیون یورویی اتحادیه اروپا بر افزایش رقابت و فرصت های صادراتی مشاغل کوچک و متوسط و توسعه و بهبود محیط کسب و کار از طریق کمک به نهادهای کلیدی دولت تمرکز خواهد کرد. نتیجه این طرح، تقویت رشد تولید ناخالص داخلی بدون تکیه بر صادرات نفت و ایجاد اشتغال در جمهوری آذربایجان است.
بسته کمکی جدید اتحادیه اروپا به جمهوری آذربایجان حاکی از تمایل طرفین جهت افزایش همکاریها در عرصه های مختلف اقتصادی و پایه ای برای توافقات دوجانبه در آینده ای نزدیک است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟