مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


قیمت محصولات سایپا در سال 96 اعلام شد (+جدول)

قیمت تمام محصولات سایپا برای سال جاری به شرح ذیل اعلام شد


پایان عربده‌کشی‌های «جمشید پازی»

پایان عربده‌کشی‌های &#۱۷۱;جمشید پازی&#۱۸۷;

حوادث | چهارشنبه ۳۱ شهريور ۹۵ ساعت ۱۴:۴۲ | نسخه چاپي

عوامل باند «جمشید پازی» و اعضای یک باند دیگر موادمخدر که در نزاعی خونین با چاقو و شمشیر در خیابان مهرمادر به جان هم افتاده بودند، توسط ماموران کلانتری خواجه‌ربیع دستگیر شدند.

ساعت حوالی ٢٠:٣٠ شامگاه پنجشنبه ٢۵شهریور، عربده‌کشی و سروصدای دو گروه خلاف‌کار که نزاعی خونین به راه انداخته بودند، ساکنان خیابان مهرمادر٢٩ را از خانه‌هایشان بیرون کشید. با بالاگرفتن این درگیری، موضوع توسط شهروندان به پلیس گزارش شد و بلافاصله ماموران کلانتری خواجه‌ربیع در محل حادثه حاضر شدند. طرفین این نزاع دسته‌جمعی که عوامل دو باند معروف تهیه و توزیع موادمخدر بودند، با حضور ماموران پا‌به‌فرار گذاشتند که ۶نفر از آنان درحالی‌که هدف اصابت چند ضربه عمیق شمشیر قرار گرفته بودند و خون‌ریزی شدیدی داشتند، دستگیر شدند. ماموران با توجه به وخامت حال مصدومان این حادثه بلافاصله موضوع را به اورژانس اعلام و این افراد که از نواحی سینه، بازو و پشت دچار جراحت شدید شده بودند، توسط اورژانس به بیمارستان‌های امدادی و هاشمی‌نژاد مشهد منتقل شدند.
با توجه به حساسیت و اهمیت پرونده، موضوع به قاضی علی موحدی‌راد، جانشین دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد اعلام شد که طبق هماهنگی قضایی، سرهنگ هادی عبداللهی، رئیس کلانتری خواجه‌ربیع مسئول رسیدگی به این پرونده و شناسایی و دستگیری دیگرعوامل فراری این نزاع خونین شد.
ماموران طی مراحل بازجویی‌های تخصصی از متهمان دستگیرشده به اطلاعاتی مبنی‌بر علت شکل‌گیری این نزاع دست یافتند؛ همچنین تیم رسیدگی‌کننده این پرونده در ادامه تحقیقات خود مخفیگاه سردسته یکی از طرفین این درگیری خونین را که معروف به «جمشید پازی» بود، در منطقه مهرمادر شناسایی کردند.ماموران روز جمعه ٢۶شهریور با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی و غافل‌گیرانه به فرماندهی سرهنگ عبداللهی، ضمن شناسایی و دستگیری ٣متهم دیگر این پرونده به سراغ مخفیگاه جمشید رفتند که قبل از حضور ماموران، این متهم ٢۵ساله فرار کرده بود.
همسر و خانواده این متهم سابقه‌دار ابتدا حاضر به همکاری با پلیس نبودند؛ اما طولی نکشید که پس از اعلام اخطار قانونی، آنان شماره تماس جمشید را دراختیار ماموران قرار دادند.
عقربه‌های ساعت درحال سپری‌کردن دقیقه‌ها بود که ماموران پس از انجام عملیات تخصصی و ردیابی شماره‌تلفن همراه متهم فراری، موفق به تماس با او شدند.
جمشید که پس از فرار در خانه‌ای واقع‌در آرامگاه فردوسی مخفی شده بود، ابتدا حاضر به همکاری با ماموران کلانتری خواجه‌ربیع نبود؛ اما هنگامی که متوجه شد تمام راه‌های خروجی شهر به رویش بسته شده و او تحت‌تعقیب نیروهای پلیس است، راهی جز تسلیم‌شدن دربرابر قانون ندید و خود را به پلیس معرفی کرد.
با دستگیری «جمشید پازی» و اعترافات وی در کلانتری، ۴ متهم دیگر از عوامل این نزاع خونین شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شدند. پرونده ٨متهم دستگیر شده پس از معرفی به دادسرا ازسوی قاضی علی موحدی‌راد، معاون دادستان برای بررسی دقیق و اعلام‌نظر دراختیار شعبه۴٠٨ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه۴ مشهد قرار گرفت.
به‌گفته قاضی محمد عرب، عوامل این دو باند معروف تهیه و توزیع موادمخدر در منطقه مهر‌مادر مشهد به‌علت فروش موادمخدر به مشتریان در مناطقی که برای خود تعریف کرده بودند، با یکدیگر درگیر می‌شوند و درپی این درگیری که دو طرف دعوا چاقو و شمشیر در دست داشتند، ۶نفر زخمی و دچار جراحت‌های عمقی و شدیدی شدند.
معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه۴ مشهد نیز درخصوص این پرونده گفت: ماموران کلانتری خواجه‌ربیع در این عملیات ۴٨ساعته با انجام تحقیقات میدانی و تخصصی علاوه‌بر شناسایی و دستگیری ١٣متهم اصلی این پرونده نزاع خونین، موفق به توقیف ٢دستگاه خودروی سواری پراید و سواری پژو۴٠۵ که به عوامل این دو باند توزیع‌کننده موادمخدر تعلق داشت، شده و چندین قبضه چاقو و شمشیر را از مخفیگاه‌های این افراد کشف کردند.
قاضی علی موحدی‌راد با بیان اینکه تحقیقات درخصوص این پرونده ادامه دارد، اظهار کرد: دستگاه قضایی با افرادی که قصد برهم‌زدن نظم عمومی جامعه را داشته باشند، با جدیت و بدون هیچ مماشاتی برخورد خواهد کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟