نفت تهران یک - گسترش فولاد تبریز یک؛ سقوط یک پله‌ای نفت

تیم نفت با تساوی خارج از خانه مقابل گسترش جایگاه سومی‌اش در جدول رده بندی را از دست داد.



پیام‌های خود پاک‌شونده در اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین نسخه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده که بسیار جذاب است.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


اسامی داوران هفته هشتم لیگ دسته اول

ورزش | چهارشنبه ۳۱ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۹ | نسخه چاپي

اسامی داوران قضاوت کننده در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال از سوی دپارتمان داوران اعلام شد.
هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه 2 مهرماه برگزار خواهد شد. دپارتمان داوری اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته را اعلام کرد.
جمعه 2 مهر 95 مس رفسنجان - نساجی مازندران- ساعت  15:15-  ورزشگاه شهداء رفسنجان محمدرضا اکبریان – جواد مداح – جواد قنبریان – ابوالفضل گرجی – ناظر: محمد امیری خیبرخرم‌آباد- ایرانجوان بوشهر- ساعت  15:30-  ورزشگاه تختی خرم آباد سیدمهدی سیدعلی – محمد راهی – حمید افشون – حسین زمانی – ناظر: عبود سنگاشکن فجرسپاسی شیراز - گل‌گهر سیرجان- ساعت  15:30-  ورزشگاه حافظیه شیراز پیمان فرخی مهر – رضا قیم – جلیل شعرانی – علی ابراهیمی – ناظر: عبدالرسول استادزاده آلومینیوم اراک - فولاد یزد- ساعت  15:30-  ورزشگاه امام خمینی اراک محمد ملکی – محمدرضا مدیرروستا – رضا حیدری – مجید پورعلی – ناظر: حبیب اله شیرازی خونه به خونه مازندران- راه‌آهن تهران- ساعت  15:30-  ورزشگاه هفتم تیر بابل محمدرضا فغانی – علی اکبر نوری – علی دودانگه – کوپال ناظمی – ناظر: حسین نجاتی بادران تهران - نفت مسجدسلیمان- ساعت  15:30-  ورزشگاه اکباتان تهران وحید کاظمی – میریعقوب حجتی – علی احمدی – مجید محمدی – ناظر: کریم اصغرزاده ملوان بندرانزلی - مس کرمان- ساعت 15:30-  ورزشگاه تختی انزلی رضا عادل – محمد عطایی – محمد شاکر – صائب گلی – ناظر: حسین عسگری پارس جنوبی جم بوشهر- اکسین البرز- ساعت  16-  ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر سیدرضا مهدوی – امیررضا آشورماهانی – سیدمحمد هاشمی نسب – جواد رحیم زاده – ناظر: علیرضا رجبلو استقلال اهواز - سپیدرود رشت- ساعت  16:15-  ورزشگاه تختی اهواز شاهو اصلانی – حسین یوسفی – محسن بابایی – علی صباحی – ناظر: سعید بطحایی

منبع: فدراسیون فوتبال

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: