بازسازی سوریه نیازمند تأمین مبلغی حدود ۱۸۰ میلیارد دلار است

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با بیان اینکه یک یا دو کشور به تنهایی قادر به مشارکت در بازسازی سوریه نیستند، گفت: بازسازی سوریه به مبلغی حدود ...چرا «فردا» تعطیل نیست؟

در این گزارش به بررسی چرایی تعطیل‌نشدن هشتم ربیع‌الاول امسال، سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و آغاز ولایت امام عصر(عج) پرداخته شده است.


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


جلسه فراکسیون روحانیت با آملی لاریجانی؛ کسی با دروغ قهرمان نمی شود

عضو فراکسیون روحانیت مجلس از جلسه این فراکسیون با رئیس قوه قضائیه خبر داد و خواستار محاکمه افرادی شد که در مجلس حرف های رسانه های ضد انقلاب را علیه قوه قضائیه بیان می کنند.


چه کسانی عامل حمله به کاروان سازمان ملل بودند؟

جهان | چهارشنبه ۳۱ شهريور ۹۵ ساعت ۷:۱۴ | نسخه چاپي

روسیه با رد ادعای آمریکا اعلام کرد که همزمان با حمله تروریست های جبهه النصره و افراد مسلح همپیمان این گروه به حلب، کاروان سازمان ملل نیز هدف حمله قرار گرفت.
ژنرال ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز سه شنبه با اعلام این خبر، گفت: فقط گروههای مسلح از مسیر حرکت کاروان حامل کمک های انسانی آگاهی داشتند و اطلاعات محل استقرار آن را می دانستند.
بنا به اعلام خبرگزاری ایتارتاس، وی اظهار کرد: کنار کامیون ها هیچ آثاری از حمله هوایی اصابت بمب یا موشک و حفره
وجود ندارد و کامیون ها به گونه عجیبی هدف حمله قرار گرفته و سوخته اند.
سخنگوی وزارت دفاع روسیه افزوده است: فیلم های موجود از محل حادثه نشان می دهد که کامیون ها همزمان با حمله تروریست های جبهه النصره و گروههای مسلح به حلب دچار آتش سوزی شدند.
کوناشنکوف با طرح این پرسش که چه کسی و با چه هدفی این حادثه را برپا کرده است؟ گفت: گروه مسلح کلاه سفیدها نزدیک به جبهه النصره هنگام بروز این واقعه در محل حضور داشتند که می توانند به این سئوال پاسخ دهند.
ادعای اخیر آمریکا پس از آن مطرح می شود که بمب افکن های این کشور همراه هواپیماهای ائتلاف وابسته روز شنبه پایگاه ارتش سوریه در دیرالزور را هدف بمباران های مدام خود قرار دادند که 62 نظامی کشته و بیش از 100 نفر نیز زخمی شدند.
ارتش سوریه در این منطقه در حال جنگ با تروریست های داعشی بود که همزمان هدف حمله هوایی بمب افکن های آمریکایی قرار گرفت.
به گزارش رسانه های روسی، آمریکا مدعی شده است که نیروهای روسیه یا سوریه در حمله به کاروان کمک های انسانی سازمان ملل که 12 کشته بر جای گذاشت، شرکت داشته اند.
سازمان ملل متحد روز سه شنبه و در پی حمله به کاروان کمک های بشردوستانه در حلب سوریه، ارسال کاروان کمک های بشردوستانه به سوریه را تعلیق کرد.
به گزارش رسانه ها، ینس لارکی سخنگوی دفتر هماهنگی سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه با اعلام این خبر، خواستار تحقیق در این باره شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: