توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


سردترین شهر در جهان با دمایی برابر با 48-

سردترین نقطه ای که انسان ها در آن زندگی می کنند به شهری به نام اویمایکون در روسیه تعلق دارد که دمای آن در روزهای زمستانی تا 48- درجه زیر صفر کشیده می شود. البته رکوردی که در این نقطه به ثبت رسیده 67- درجه بوده ولی دیگر چنین دمایی در این شهر تکرار نشده است. هرگونه مایعی که در فضای عمومی وجود داشته باشد یخ می زند. اگر آب دهانتان را بر روی زمین پرتاب کنید در زمان کوتاهی منجمد می شود


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


گزارش تکان دهنده درباره افزایش جنایات علیه مسلمانان در آمریکا

یک رسانه غربی با ارائه آماری از افزایش ۸۹ درصدی جنایت علیه مسلمانان در آمریکا خبر داد.


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. در این شبکه‌ها، خصوصی‌ترین اطلاعات افراد وجود دارد که این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، عکس‌ و فیلم شخصی، پیام‌های خصوصی، اطلاعات دوستان و‌... می‌باشد. حال تصور کنید در صورتی که این اکانت‌ها هک شود چه اتفاقی می‌افتد؟


اختلافات شدید سرکرده های داعش در موصل

اختلافات شدید سرکرده های داعش در موصل

جهان | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۲۲:۲۷ | نسخه چاپي

منابع وابسته به نیروهای مردمی عراق از اختلافات شدید داعشی ها در موصل خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، معین الکاظمی از فرماندهان نیروهای مردمی عراق گفت: میان سرکرده های داعش در موصل اختلافات شدیدی رخ داده است.
وی افزود: تاکنون تحولی که نشان دهنده حرکت نیروهای عراقی به سوی موصل باشد، گزارش نشده است. تعطیلی عید فرصتی خوبی برای آمادگی نیروها بود.
الکاظمی تاکید کرد: اختلاف میان سرکرده های داعش، عملیات آزاد سازی موصل را آسانتر خواهد کرد. نیروهای عراقی آماده شروع عملیات آزادسازی هستند.
این فرمانده نیروی مردمی در ادامه با اشاره به وضعیت جبهه ها در الانبار گفت: تنها ۱۰ درصد از مناطق در این استان تحت اشغال داعش است. مناطق استراتژیکی که داعش بر آن تسلط داشت آزاد شده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: