مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


اعدام‌های گروهی داعش در موصل+تصاویر

در حالیکه ساعتی قبل عملیات بزرگ آزادسازی موصل آغاز شده است، داعش با انتشار یک فایل ویدئویی از اعدام وحشیانه شماری از کسانی که آنها را جاسوس ...


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


ترافیک سنگین در جاده های خراسان رضوی

جامعه | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۹:۴۸ | نسخه چاپي

 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده های خروجی این استان در محور شمال و بزرگراه شهید شوشتری دارای ترافیک سنگین است.
سرهنگ هادی امیدوار روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون خروجی شمالی خراسان رضوی در مسیر مشهد به چناران تا 20 کیلومتر پس از چناران شاهد رفت و آمد سنگین و ترافیک پرحجم خوردویی است.
وی ادامه داد: همچنین خروجی مشهد از مسیر بزرگراه شهید شوشتری دارای ترافیک سنگین است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: میزان و شدت ترافیک در سایر جاده های این استان نیز در حال افزایش است.
وی همچنین از سانحه رانندگی صبح امروز در بزرگراه شهید شوشتری بین یک کامیون حامل شیر و یک دستگاه وانت خبر داد و افزود: در این تصادف دو سرنشین وانت در دم جان باختند و دو سرنشین کامیون نیز مصدوم شدند.
سرهنگ امیدوار ادامه داد: محدودیتهای ترافیکی از ساعت 14 روز دوشنبه بیست و نهم تا ساعت 24 سه شنبه سی ام شهریور جاری در جاده های خراسان رضوی اعمال شده است.
وی گفت: در این چارچوب رفت و آمد کامیونها و خودروهای سنگین به جز خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در راههای اصلی و بزرگراهی خراسان رضوی ممنوع است.
خراسان رضوی 20 هزار و 483 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 331 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر راه روستایی است.
این استان همچنین دارای 51 گردنه در راههای شهری به طول 545 کیلومتر و 172 گردنه در راههای روستایی به طول 574 کیلومتر است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: