فرماندار تهران: جمع‌آوری 3000 کودک متکدی؛ مخالفت قوه‌قضاییه با حضور پلیس برای جمع‌آوری این کودکان

بیش از دوهزار نفر در سامانسراها اسکان داده شدند که از این میان 173 نفر از همراهان بیماران بودند که در همراه سراها اسکان داده شدند.


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند ...


مجله پیپل جذاب ترین مرد سال 2016 را معرفی کرد+تصاویر

مجله People در جدیدترین شماره اش دواین جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترین مرد سال 2016 معرفی کرد. به همین بهانه عکس های این هنرمند که برای مجله people گرفته شده است را گردآوری کرده ایم.


کیوی و پرتقال علیرغم سرمازدگی باغات شمال افزایش قیمت ندارد

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس بی اعتنایی سازمان مدیریت بحران کشور به مشکلات اخیر باغداران شمال را به شیر بی یال و دم تشبیه کرد وگفت:ستاد مدیریت ...


ملت ایران هرگز دست خود را در برابر دشمن خالی نخواهد کرد

ملت ایران هرگز دست خود را در برابر دشمن خالی نخواهد کرد

جامعه | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۴۸ | نسخه چاپي

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران تصریح کرد: دشمن مقابل ما نشان داده است که قابل اعتماد نیست و ملت انقلابی هرگز دست خود را در برابر دشمن خالی نخواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن پیرهادی با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس، این دوران را یکی از بزرگترین و عظیم ترین رخدادهای تاریخ کشور عنوان کرد و اظهار داشت: کشورمان در طی هشت سال دفاع مقدس، در مقابل زورگویی ها و زیاده خواهی های استکبار مقاومت کرد و به همگان نشان داد که ملت ایران اسلامی زیر بار زور و استکبار و تجاوز نخواهد رفت .
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: امروزه همه ما می دانیم که خودکفایی ، آزادی ، استقلال ، امنیت ، آرامش و تمامیت ارضی کشورمان را مدیون خون صدها هزار شهید هستیم. پس بر ما فرض است که دفاع مقدس را ارج نهاده و به آن افتخار کنیم و چراغ راه آینده خود و آیندگانمان  قرار دهیم .
وی با تاکید بر این که مردم این کشور پس از تجربه دوران دفاع مقدس هرگز مقابل دشمنان کوتاه نخواهد آمد تصریح کرد: دشمن مقابل ما نشان داده است که قابل اعتماد نیست و ملت انقلابی هرگز دست خود را در برابر دشمن خالی نخواهد کرد.
وی با اشاره به اهداف برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و انتقال آن به کارمندان شهرداری تهران و شهروندان تهرانی، تقویت روحیه خودباوری برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس در روند پیشبرد برنامه های پیش رو  در بین کارکنان مجموعه، تعمیق و نشر فرهنگ دفاع مقدس و انتقال آن به نسل آینده، تبیین نقش اقتدار، وحدت، همبستگی ملی و مشارکت عمومی در برابر بیگانگان، تحکیم اراده دفاع ازانقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از فرهنگ مقاومت، ایثار وشهادت، و زنده نگه داشتن یاد و نام ایثارگران سالهای دفاع مقدس، تعظیم  شعائر اسلامی  و ترویج شعارهای انقلابی و اسلامی (دهه ولایت و هفته بسیج) از جمله اهداف برنامه های بسیج شهرداری تهران در این ایام است.
محسن پیرهادی، اعزام نمادین نیروها به جبهه با اتوبوس های قدیمی، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری مرحله نهم مسابقه مجازی کتابخوانی با موضوع دفاع مقدس، برگزاری مسابقه با ستاره ها، نصب استیکر بر روی ۵۰۰۰ تاکسی شهر تهران، برپایی نمایشگاه یاد یاران در سطح حوزه های ۲۲ گانه شهر تهران، برگزاری نمایشگاه کتاب با محوریت کتاب های دفاع مقدس، گِل کاری اتوبوس با استفاده از شابلون های مخصوص، نوشتن شعارهای هفته دفاع مقدس بر روی شیشه عقب تاکسی ها، ساخت نماد زیبا با گل در ۲۰ منطقه، ساخت یادمان شهدای جاوید الاثر با گل، برپایی ایستگاه صلواتی و فضاسازی ساختمان های ستادی در شهرداری تهران را از جمله برنامه های این سازمان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
وی تولید و توزیع روزنامه دیواری گلدسته ویژه هفته دفاع مقدس، نصب بنر شهدای شاخص در مراکز معاینه فنی، تجلیل از بازنشستگان رزمنده شهرداری تهران، برگزاری برنامه اهدای خون، برگزاری مسابقات پینت بال، دومیدانی و اکران فیلم های ارزشی، ارسال پیامک های ارزشی، تولید کلیپ های دفاع مقدسی و تور زیارت شهدای گمان بهشت زهرا ویژه پرسنل شهرداری تهران را  ازدیگر برنامه های سازمان بسیج شهرداری تهران در این ایام عنوان کرد.
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: بیش از ۵۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و اعتقادی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود و ان شاالله بتوانیم با اهتمام و تلاش مضاعف در خصوص اجرایی نمودن هر چه بهتر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در حفظ و پاسداری از ارزشهای سترگ انقلاب اسلامی  قدم کوچکی برداریم .
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: