جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


در مسابقات سوئیس خوب مبارزه نکردم/ در رقابتهای جهانی جبران می‌کنم

در مسابقات سوئیس خوب مبارزه نکردم/ در رقابتهای جهانی جبران می‌کنم

ورزش | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۴۹ | نسخه چاپي

عضو تیم ملی کاراته گفت: تورنمنت های بین المللی یک میدان تدارکاتی برای شناخت نقاط ضعف و قوت برای ملی پوشان است و من هم بدون توجه به نتایج سوئیس برای حضور در رقابتهای جهانی آماده می شوم.
ذبیج الله پورشیب با بیان مطلب فوق به خبرگزاری مهر گفت: این روزها تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم ، امکانات و شرایط مناسبی برای تیم ملی فراهم شده و همه اعضای تیم برای موفقیت در رقابتهای قهرمانی جهان سخت در حال تمرین هستند و امیدوارم این زحمات نتایج خوبی هم در پی داشته باشد. 
وی در خصوص مسابقات سوئیس هم گفت: رقابتهای سوئیس در سطح فنی قابل قبولی برگزار شد و برخی کاراته کاهای صاحب نام از آذربایجان، ترکیه و گرجستان حضور داشتند که خدا را شکر همه اعضای تیم مبارزات خوبی را به نمایش گذاشته و مدالهای خوبی هم کسب کردند ولی من خودم خوب نبودم و نتوانستم مبارزات خوبی انجام دهند. 
این عضو تیم ملی کاراته ادامه داد: نتایج رقابتهای سوئیس به هیچ عنوان برای من اهمیت نداشته و تاثیری هم روی تلاشم خواهد نداشت. حضور در این تورنمنت برای شناخت نقاط ضعف و قوت بود که به هدف هم رسیدیم. برای من و سایر اعضای تیم میدان جهانی اتریش اهمیت دارد و تمام تلاش ما این است که در اتریش بهترین نتیجه را کسب کنیم. به امید خدا بتوانیم در بخش انفرادی عملکرد خوبی داشته باشیم و در بخش تیمی منسجم به میدان رفته و طلای دوره قبل را تکرار کنیم که دور از دسترس نیست.
پورشیب در مورد رقابتهای بین المللی آلمان هم گفت: این مسابقات اهمیت زیادی نه تنها برای ما که برای همه کاراته کاهای دنیا دارد. با نگاهی به لیست نفراتی که ثبت نام کرده اند، می بینیم که اکثر قهرمانان صاحب دنیا در این رقابتها شرکت می کنند. رقابتهای هامبورگ خودش یک قهرمانی جهان است که تحت عنوان لیگ جهانی برگزار می شود و در فاصله یک ماه تا آغاز مسابقات جهانی اتریش می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد. 
وی افزود: فدراسیون تلاش زیادی داشت مقدمات اعزام به این تورنمنت را فراهم کند. خیلی امیدوارم بودیم تلاشهای فدراسیون نتیجه بدهد و همه اعضای تیم بتوانند در این رقابتها که خیلی خیلی در روند آماده سازی اهمیت داشت به نتیجه برسد و اعضای تیم بتوانند در این رقابتهای پراهمیت شرکت کنند. 
ملی پوشان کاراته کشورمان در پایان گفت:من چون روادید یکساله دارم برای اعزام به آلمان مشکلی ندارم. بعد از این مسابقات هم از همان آلمان راهی ژاپن می شوم تا در رقابتهای «اوکیناوا» شرکت کرده و پس از آن در هفته های پایانی با کمک کادر فنی ضمن رفع نقاط ضعف و تمرین روی نقاط قوت، به امید خدا در اتریش بهترین نتیجه را کسب کنیم. 
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟