توقف تولید پژو۴۰۵ و پراید/اجرای قرارداد با فولکس واگن تا مرداد

رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به احتمال توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید تا سال ۹۷، گفت: قرارداد فولکس واگن تا مرداد سال آینده اجرایی می شود.


جدیدترین کشتی‌های تفریحی جهان

گرچه صنعت کشتی‌سازی اروپا در رکود به سر می‌برد و رقبای آسیایی کار این رشته صنعتی را کساد کرده‌اند، ساخت کشتی‌های تفریحی در این قاره پررونق ...


پژو 508 در ایران؛ زنگ خطر برای رنو تلیسمان

ایران خودرو بزودی Peugeot 508 را به بازار سدان‌های لوکس ایران وارد می‌کند. در غیاب تویوتا کمری، کیا اپتیما و رنو تلیسمان اصلی‌ترین رقیب پژو 508 ...


جدیدترین کشتی‌های تفریحی جهان

گرچه صنعت کشتی‌سازی اروپا در رکود به سر می‌برد و رقبای آسیایی کار این رشته صنعتی را کساد کرده‌اند، ساخت کشتی‌های تفریحی در این قاره پررونق شده است.


ماجرای ۱۳میلیون یورویی که دو ستاره ایرانی از دست دادند

در گذشته تیم‌های اروپایی ستاره‌های تیم ملی را به خدمت می‌گرفتند و از این ترانسفرها پول کلانی نصیب باشگاه‌های ایرانی می‌شد.


هلاکت ۲۵ تروریست در شمال حماه/دفع یورشهای متعدد به حلب

هلاکت ۲۵ تروریست در شمال حماه/دفع یورشهای متعدد به حلب

جهان | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۲۵ | نسخه چاپي

ارتش سوریه یورش های تروریستها را در شمال حماه و حلب دفع کرد و شماری از آنها را به هلاکت رساند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، منابع سوری از حملات گروههای مسلح به منطقه المیردیان در شهر حلب خبر دادند.
از سوی دیگر مرکز حمیمیم از دفع یورش تروریستها به الشقیف در شمال حلب خبر داد و اعلام کرد: ارتش سوریه با حمایت هوایی روسیه یورش تروریستها را دفع کرده است.
وزارت دفاع روسیه نیز بیان کرد: ارتش سوریه موفق به هلاکت ۴۰ تروریست در نزدیکی شهر حلب و انهدام ادوات آنها با کمک نیروهای روسی شده است.
منابع نظامی سوری از دفع یورش تروریستها به جنوب غرب حلب و وارد کردن ضربات مهلک به آنها در اطراف ۱۰۷۰ دستگاه و در الراشدین  و روستای السابقیه و اطراف سد شعیدله در حومه جنوبی حلب خبر دادند.
در حومه شمالی حماه نیز ارتش سوریه طی عملیاتی بیش از ۲۵ تروریست جیش الفتح را به هلاکت رساند.
منابع سوری اعلام کردند: تروریستها به مواضع ارتش در روستای الکباریه در شمال معان در حومه شمالی حماه یورش بردند که با واکنش ارتش سوریه روبرو شدند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟