خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...


آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف ...


امنیت امروز ثمره هشت سال دفاع مقدس است/ جنگ «نعمت» بود

امنیت امروز ثمره هشت سال دفاع مقدس است/ جنگ «نعمت» بود

سیاست | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۲۶ | نسخه چاپي

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم بزرگترین دستاوردی است که می‌توانیم آن را ثمره هشت سال دفاع مقدس بدانیم.
امیر سیدکمال پیمبری در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص دستاوردهای دفاع مقدس اظهار داشت: موقعیتی که نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم پایدار و مقاوم ما امروز دارند از دستاوردهای دفاع مقدس است.
وی افزود: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم و آرامشی که مردم به برکت خون شهدا دارند، بزرگترین دستاوردی است که ما می‌توانیم آن را ثمره هشت سال دفاع مقدس بدانیم و می توانیم آن را هم به مردم ارائه دهیم و هم به دنیا ارائه کنیم.
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: بعضی از نعمت های الهی ممکن است در لحظه حضور آن نعمت به دلیل درک آگاهی کم انسان ها مشخص نباشد مثل نعمت امنیت که زمانی که وجود دارد شاید ما آن را خوب درک نکنیم.
پیمبری با بیان اینکه جنگ نعمت بود و امام(ره) با آن شناخت عمیقشان می دانستند که اقتدار و سربلندی کشور ما زیر سایه مقاومت مردم ما در این جنگ شکل می گیرد و مردم ما پخته و مقاوم تر می شوند، افزود: امام(ره) این نکته را در حماسه هشت سال جنگ می دیدند.
وی ادامه داد: امام(ره) از جنگ به عنوان یک نعمت یاد می کردند و مقاومتی که مردم ما در سایه ۸ سال دفاع به دست آوردند باعث پیشرفت و توانمندی در حوزه دفاعی، اجتماعی، صنعتی و سایر حوزه ها ما پیشرفت های محسوسی داشته‌ایم که بستر آن در هشت سال دفاع مقدس است. حضرت امام(ره) جنگ را نعمت می دانستند و همین‌طور هم شد.
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش در پایان اظهار داشت: امروز تمام آحاد ملت ما با پوست و استخوان نعمت جنگ را احساس می کنند و میوه این نعمت، امنیت، اقتدار و سربلندی است که ما در جامعه جهانی داریم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟