صندوق بین المللی پول نرخ تورم ایران را 7.4 درصد پیش بینی کرد؛ رشد اقتصادی 4.5 درصد

صندوق بین المللی پول (IMF) در تازه ترین گزارش چشم انداز اقتصادی منطقه خاورمیانه ،شمال آفریقا، افغانستان و پاکستان (MENAP)، نرخ تورم ایران را برای سال های 2016 و 2017 به ترتیب 7.4 و 7.2 درصد پیش بینی کرد.


نجفی، سلطانی فر و صالحی امیری گزینه‌های دولت برای وزارت

سخنگوی دولت در جلسه صبح امروز مجمع عمومی فراکسیون امید نجفی، سلطانی فر و صالحی امیری را به عنوان گزینه های دولت برای تصدی سه وزارتخانه آموزش و پرورش، ورزش و ارشاد معرفی کرد.بازیگر زن مشهور ایرانی باردار شد + عکس دوران بارداری

یکتا ناصر بازیگر کشورمان باردار شده است.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


امنیت امروز ثمره هشت سال دفاع مقدس است/ جنگ «نعمت» بود

امنیت امروز ثمره هشت سال دفاع مقدس است/ جنگ «نعمت» بود

سیاست | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۲۶ | نسخه چاپي

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم بزرگترین دستاوردی است که می‌توانیم آن را ثمره هشت سال دفاع مقدس بدانیم.
امیر سیدکمال پیمبری در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص دستاوردهای دفاع مقدس اظهار داشت: موقعیتی که نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم پایدار و مقاوم ما امروز دارند از دستاوردهای دفاع مقدس است.
وی افزود: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم و آرامشی که مردم به برکت خون شهدا دارند، بزرگترین دستاوردی است که ما می‌توانیم آن را ثمره هشت سال دفاع مقدس بدانیم و می توانیم آن را هم به مردم ارائه دهیم و هم به دنیا ارائه کنیم.
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: بعضی از نعمت های الهی ممکن است در لحظه حضور آن نعمت به دلیل درک آگاهی کم انسان ها مشخص نباشد مثل نعمت امنیت که زمانی که وجود دارد شاید ما آن را خوب درک نکنیم.
پیمبری با بیان اینکه جنگ نعمت بود و امام(ره) با آن شناخت عمیقشان می دانستند که اقتدار و سربلندی کشور ما زیر سایه مقاومت مردم ما در این جنگ شکل می گیرد و مردم ما پخته و مقاوم تر می شوند، افزود: امام(ره) این نکته را در حماسه هشت سال جنگ می دیدند.
وی ادامه داد: امام(ره) از جنگ به عنوان یک نعمت یاد می کردند و مقاومتی که مردم ما در سایه ۸ سال دفاع به دست آوردند باعث پیشرفت و توانمندی در حوزه دفاعی، اجتماعی، صنعتی و سایر حوزه ها ما پیشرفت های محسوسی داشته‌ایم که بستر آن در هشت سال دفاع مقدس است. حضرت امام(ره) جنگ را نعمت می دانستند و همین‌طور هم شد.
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش در پایان اظهار داشت: امروز تمام آحاد ملت ما با پوست و استخوان نعمت جنگ را احساس می کنند و میوه این نعمت، امنیت، اقتدار و سربلندی است که ما در جامعه جهانی داریم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: