5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


امنیت امروز ثمره هشت سال دفاع مقدس است/ جنگ «نعمت» بود

امنیت امروز ثمره هشت سال دفاع مقدس است/ جنگ «نعمت» بود

سیاست | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۲۶ | نسخه چاپي

معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم بزرگترین دستاوردی است که می‌توانیم آن را ثمره هشت سال دفاع مقدس بدانیم.
امیر سیدکمال پیمبری در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص دستاوردهای دفاع مقدس اظهار داشت: موقعیتی که نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم پایدار و مقاوم ما امروز دارند از دستاوردهای دفاع مقدس است.
وی افزود: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم و آرامشی که مردم به برکت خون شهدا دارند، بزرگترین دستاوردی است که ما می‌توانیم آن را ثمره هشت سال دفاع مقدس بدانیم و می توانیم آن را هم به مردم ارائه دهیم و هم به دنیا ارائه کنیم.
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: بعضی از نعمت های الهی ممکن است در لحظه حضور آن نعمت به دلیل درک آگاهی کم انسان ها مشخص نباشد مثل نعمت امنیت که زمانی که وجود دارد شاید ما آن را خوب درک نکنیم.
پیمبری با بیان اینکه جنگ نعمت بود و امام(ره) با آن شناخت عمیقشان می دانستند که اقتدار و سربلندی کشور ما زیر سایه مقاومت مردم ما در این جنگ شکل می گیرد و مردم ما پخته و مقاوم تر می شوند، افزود: امام(ره) این نکته را در حماسه هشت سال جنگ می دیدند.
وی ادامه داد: امام(ره) از جنگ به عنوان یک نعمت یاد می کردند و مقاومتی که مردم ما در سایه ۸ سال دفاع به دست آوردند باعث پیشرفت و توانمندی در حوزه دفاعی، اجتماعی، صنعتی و سایر حوزه ها ما پیشرفت های محسوسی داشته‌ایم که بستر آن در هشت سال دفاع مقدس است. حضرت امام(ره) جنگ را نعمت می دانستند و همین‌طور هم شد.
معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی ارتش در پایان اظهار داشت: امروز تمام آحاد ملت ما با پوست و استخوان نعمت جنگ را احساس می کنند و میوه این نعمت، امنیت، اقتدار و سربلندی است که ما در جامعه جهانی داریم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟