لوکس‌ترین پیکان ایران!

در تصویر زیر لوکس‌ترین پیکان ایران را می‌بینید.


هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


مصاحبه علی مطهری با یک نشریه فرانسوی

جدیدترین اخبار از رفع حصر، برجام و حضور زنان در ورزشگاهها

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران که برای ملاقات با رئیس مجلس ملی فرانسه در پاریس به سر می‌برد، اطمینان می‌دهد که جمهوری اسلامی ایران همه آنچه را که لازم باشد انجام خواهد داد تا توافق هسته‌ای ایران ادامه یابد.انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


انتقاد کارکنان یک شرکت از نماینده مجلس

سیاست | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۱۸ | نسخه چاپي

مطلب دریافتی- جمعی از کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، طی نامه‌ای سرگشاده از مواضع نماینده مردم مشگین شهر در نقد مدیریت این شرکت انتقاد کردند.
نویسندگان این نامه با اشاره به نطق خارج از دستور ولی ملکی در صحن علنی مجلس، آن را ناشی از حب و بغض‌های به جامانده از دوران انتخابات و باعث یاس و ناامیدی خواندند.
نویسندگان این نامه که خود از اهالی شهرستان مشگین شهر هستند، خطاب به ملکی نوشته‌اند: «این اظهارات ناپخته و خام که ناشی از عدم اطلاع حضرتعالی از شرایط گذشته و کنونی شرکت کشت و صنعت مغان می‌باشد فارغ از اینکه هیچ نفعی به حال شهرستان و مردم مظلوم آن دیار نداشته است بلکه تا حدود زیادی منافع شهرستان را زیر سوال برد و موجبات رنجش خاطر برخی از شهروندان را نیز فراهم نمود.»
نویسندگان این نامه در ادامه پرسش‌هایی نیز در باب عملکرد ولی ملکی در مجلس طرح کرده‌اند.
چندی پیش ولی ملکی، نماینده مردم مشگین شهر در مجلس، طی تذکری به وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت اروجعلی محمدی، مدیر عامل شرکت مغان انتقاد کرد.
ملکی با بیان اینکه اروجعلی محمدی به واسطه ارتباطات سیاسی خود این شرکت بزرگ را مدیریت می‌کند، از وزیر جهاد خواست تا سریعا محمدی را از سمت خود عزل کند.
اروجعلی محمدی یکی از نزدیک‌ترین مدیران نزدیک به وزیر جهاد کشاورزی و یکی از شاخص‌ترین چهرهای اصلاح‌طلب در منطقه شمال غرب است که در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی مشگین شهر، از رقیب ولی ملکی، یونس اسدی حمایت کرد.

مشروح این نامه سرگشاده در پی می‌آید:

به نام خدا

نماینده محترم مردم فهیم شهرستان مشکین ­شهر جناب آقای ولی ملکی

با سلام

مثل هر شهروندی ما نیز چشم و گوش هایمان را معطوف به عملکرد نماینده­ای کرده­ ایم که با رای اکثریت مردم غیور شهرستان مشکین­ شهر راهی مجلس شورای اسلامی شده است و منتظر نطق­ های آتشین ایشان در راستای تحقق آرمانهای مردم حوزه انتخابیه و ستاندن حق حوزه انتخابیه از مراکز بالا دستی می باشیم.

اما بدون تعارف باید عرض کنیم که نطق خارج از دستور حضرتعالی در مورد شرکت مغان انتظارات مردم را برآورده نکرده بلکه حتی روحیه یاس و نومیدی را نیز در دل برخی موکلانتان ایجاد نمود.

نطق مذکور به اذعان اکثر مخاطبان حاکی از حب و بغض­های سیاسی به جا مانده از ایام انتخابات بود.

این اظهارات ...که ناشی از عدم اطلاع حضرتعالی از شرایط گذشته و کنونی شرکت کشت و صنعت مغان می­باشد فارغ از اینکه هیچ نفعی به حال شهرستان و مردم مظلوم آن دیار نداشته است بلکه تا حدود زیادی منافع شهرستان را زیر سوال برد و موجبات رنجش خاطر برخی از شهروندان را نیز فراهم نمود.

این اظهارات در شرایطی از جانب شما ایراد گردید که درست در مدت زمان کوتاهی قبل از حضرتعالی نماینده محترم و محبوب دیار مغان در نطقی تاثیر­گذار، کاملا منصفانه و به دور از هرگونه حب و بغض سیاسی به مقوله شرکت مغان پرداخته و در آنجا با صراحت تمام دوره ­های شکوفایی شرکت مغان را مربوط به مدیریت جناب اروجعلی محمدی دانست.

آیا نمی ­پندارید که این اظهارات حضرتعالی نوعی توهین به همکار محترمتان جناب دکتر شکور پورحسین و مردم غیور مغان بحساب می آید؟

بهر حال این اظهارات غیرمنصفانه در ذهن هر مخاطب منصفی سوالاتی را ایجاد نموده است که امید می­ رود حضرتعالی با پاسخگویی مستدل جهت تنویر افکار عمومی اقدام نمایید.

1. به صورت کاملا شفاف بیان نمایید که با این اظهارات کدامین منافع شهرستان تامین می شود و یا چه منافعی را برای شهرستان مد نظر داشتید؟

2. آقای اروجعلی محمدی در طول دوره مدیریت خود، تعداد قابل توجهی از فارغ ­التحصیلان و مردم منطقه را که در این بین حوزه انتخابیه شما نیز سهم در خور توجهی دارد مستقیم یا غیرمستقیم به کار گمارده ­اند حال بفرمایید شما در این قریب 5 سال نمایندگی شهرستان و سالهای مدید مدیریت خود کدامین فرصت های شغلی را برای اشتغال مردم منطقه و حوزه انتخابیه­تان فراهم نموده­اید؟

3. با عنایت به اینکه تصور بر این است که حضرتعالی در طول این سالها هیچ­گاه به این شرکت گام ننهاده­ اید و شرایط آن را از نزدیک لمس ننموده­ اید با توجه به عدم اشرافیت حضرتعالی بر شرایط شرکت، افراد مورد وثوق و اطمینان تان را که با توسل به آنها به ایراد سخن پرداخته­ اید را نام ببرید؟ جهت مزید استحضار باید عرض شود که متاسفانه اظهارات...حضرتعالی خواسته یا نخواسته دقیقا هم نوا با اشخاص و گروههایی بود که سالیان سال است موجبات زمین­ گیر شدن این بنگاه عظیم اقتصادی را در راستای منویات نفسانی خویش فراهم آورده ­بودند...

4. شما به عنوان نماینده مردم بر طبق قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی قسم یاد نموده ­اید که همواره حافظ منافع مردم باشید متاسفانه نطق مذکور بیانگر عدول شما از سوگندی است که خورده­ اید.

شما در اظهاراتتان مدعی در دست داشتن مدارکی شده ­اید که حاکی از حیف و میل بیت­ المال در شرکت مغان می ­باشد. شما به عنوان نماینده ملت اگر علم به این نکته دارید بایستی... در راستای تامین منافع ملی نسبت به انتشار آن اقدام فرمایید...

5. شما در اظهاراتتان مدیرعامل شرکت را فردی بی­سواد عنوان نمودید که مدرکی در حد دیپلم دارد این بیانات نشان می­ دهد شما از این نکته غافل هستید که اصولا مقوله سواد ربطی به داشتن مدرک ندارد و لزوما هر فردی که مدرک دارد باسواد نیست و هر شخصی باسوادی دارای مدارج عالیه آکادمیک نمی ­باشد. شاید حضرتعالی فراموش کرده اید، جهت یاد آوری به استحضار حضرتعالی می رسانیم که در محل برگزاری همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران از اروجعلی محمدی به عنوان چهره ماندگار مدیریت ایران تجلیل گردید.

به نظر اینجانبان اگر با شرایطی که در کشور حکم­فرماست. مسئولی بخواهد درست به وظایف محوله عمل نماید وقتی برای ادامه تحصیل و کسب مدارج عالیه پیدا نمی­ کند.

البته جناب اعلمی نماینده ادوار مجلس در یکی از مطالب خود به نکته مذبور اشاره می کنند و می­فرمایند اینجانب به عنوان نماینده مردم وقت سرخارندان را هم ندارم و تعجب می­کنم از اشخاصی که در دوران وکالت یا مدیریت ادامه تحصیل داده و مدرک اخذ نموده­اند. (نقل به مضمون)

البته برای اثبات فرضیات اینجانبان کافی است به کارنامه مدیریتی و رزومه شخصی افراد رجوع شود یا اینکه نسبت به برگزاری یک نشست علمی در هر مقوله­ ای که حضرتعالی در نظر دارید و در هر مکانی که مناسب می­دانید بین این فرد به گفته شما بی­سواد و حضرتعالی که دارای مدرک دکتری هستید با حضور تمام مشاورانتان اقدام نمود.

خوش بود تا محک تجربه آید به میان      تا سیه­روی شود هر که در او غش باشد

جناب ملکی

طی سالهای اخیر تغییرات به وجود آمده در شرکت مغان چشم و ذهن هر بیننده­ای را می­نوازد و به خویش معطوف می­کند بلاشک هر انسان منصفی مهر تایید بر تغییرات گسترده و توسعه همه جانبه شرکت در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی می­زند.

توصیف اقدامات انجام گرفته در شرکت مغان در این مقال نمی­ گنجد و نیاز به مطالبی جداگانه دارد تا شاید بتوان شرح مختصری بر آن نگاشته شود.

در توضیح آن فقط به این نکته بسنده می­کنیم که اکثر مقامات کشوری و میهمانان داخلی و خارجی پس از بازدید از شرکت از حجم کارهای صورت گرفته ابراز شگفتی نموده و آن را در دو دهه اخیر بی­ سابقه تلقی کردند و متفق القول شرکت را نماد اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بر شمردند.

در پایان شما را نیز به بازدید از این بنگاه عظیم اقتصادی فرا می خوانیم تا بتوانید از نزدیک شاهد روند توسعه­ ای شرکت قرار گیرید.

در پایان برای حضرتعالی و تمام دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی توفیق الهی مسئلت داریم.

موفق و پیروز باشید

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟